- kuće ŠIBENIK porasla cijena

  • Za upit "kuće šibenik porasla cijena" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.054 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+20%

Promjena cijene sa 485.000 € na 580.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, 580.000 €, 185,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 485.000 €
29.03.2026 - 580.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se nova luksuzna kuća s bazenom na mirnoj lokaciji u Martinskoj pored Šibenika. Kuća je u naravi dvojni objekt i prostire se na dvije etaže: prizemlja i kata, dok u dvorišnom dijelu se nalazi lijepo uređena okućnica i bazen. Kuća ima odličan raspored prostorija te je projektirana....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 180.000 € na 187.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, 187.000 €, 80,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 180.000 €
13.05.2026 - 187.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U Kapriju na istoimenom otoku se prodaje kamena kuća na mirnoj lokaciji blizu mora. Kuća je prizemnica sa površinom od 80m2 na zemljištu od 436m2. Kuća je za potpunu adaptaciju. Potkrovlje nudi mogućnost uređenja od još nekoliko prostorija sa kojeg bi bilo i lijepog pogleda na more.....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 560.000 € na 650.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, 650.000 €, 135,00 m2 cca 4820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 560.000 €
13.05.2026 - 650.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna moderna, ali tradicionalna kuća s bazenom i vrtom, 150m do plaže u malom mirnom mjestu izvan Šibenika. Prizemlje se sastoji od ulaza sa stubištem, hodnika, wc-a, ostave, kuhinje i blagovaonice, te spavaće sobe sa vlastitom kupaonicom. Na katu se nalaze tri dodatne spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće šibenik porasla cijena'
1.050.000 €
580.000 €
590.000 €
 
+7%

Promjena cijene sa 275.250 € na 294.635 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, 294.635 €, 65,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 275.250 €
28.03.2026 - 294.635 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Urbana vila sa 3 ekskluzivna stana u novogradnji koja redefinira standarde luksuza u Šibeniku, smještena na atraktivnoj, centralnoj lokaciji u Šibenik, s otvorenim pogledom na more i povijesnu Tvrđava sv. Mihovila, ova moderna zgrada savršeno spaja autentičnu mediteransku tradiciju....

 
 
 
 
+17%

Promjena cijene sa 300.000 € na 350.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, 350.000 €, 149,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 300.000 €
01.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju novouređena kuća s dva stana , bazenom i ljetnom kuhinjom površine 150m2 na zemljištu površine 460m2. Kuća se sastoji od dvije stambene jedinice, prvog dvosobnog stana na prizemlju i drugog dvosobnog stana na prvom katu. Stan u prizemlju se sastoji od: terase....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 352.800 € na 384.800 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, 384.800 €, 74,00 m2 cca 5200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 352.800 €
11.04.2026 - 384.800 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan s dvije spavaće sobe ukupne površine 74 m², smješten u zgradi s bazenom. Novogradnja je udaljena svega 200 m od mora i posjeduje jedno parkirno mjesto. Stan se sastoji od ulaznog prostora koji vodi u dvije spavaće sobe, veličine 13 m² i 7 m², te kupaonicu. Slijedi....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 399.000 € na 425.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, Centar, 425.000 €, 110,00 m2 cca 3860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.10.2025 - 470.000 €
12.12.2025 - 399.000 €
17.12.2025 - 435.000 €
11.03.2026 - 425.000 €
31.03.2026 - 399.000 €
18.04.2026 - 425.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kompletno adaptirana autentična kamena kuća u staroj gradskoj jezgri u najstrožem centru, tik uz kazalište i glavni gradski trg Poljana. Bruto površina kuće je 132,5 m2, neto 110 m2. Kuća se sastoji od ukupno 4 zasebne/odvojene smještajne jedinice pri čemu svaka ima zaseban ulaz,....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 265.000 € na 285.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, 285.000 €, 135,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.12.2025 - 283.000 €
27.02.2026 - 265.000 €
10.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.indomio.hr

Kamena kuća u prvom redu do mora Šibenik U samom srcu Šibenika, na najpoželjnijoj lokaciji uz rivu, prodaje se rijetka kamena kuća s privatnim dvorištem prava prilika u centru grada. Površine cca 135 m raspoređene na tri etaže (tlocrt cca 70 m), kuća pruža potpunu slobodu za stvaranje....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 80.000 € na 90.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, 90.000 €, 43,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 80.000 €
29.04.2026 - 90.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Zaton kod Šibenika ? centar mjesta, 90 m od mora / rive Kamena kuća na tri etaže (prizemlje + 1. kat + 2. kat) s ukupno 43 m² stambene površine, smještena u mirnoj, maloj slijepoj ulici u samom centru Zatona. U prizemlju se nalazi kuhinja sa zasebnim ulazom te kupaonica, također sa....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 1.000.050 € na 1.050.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 1.050.000 €, 348,56 m2 cca 3010 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.03.2026 - 899.000 €
15.04.2026 - 1.000.050 €
29.04.2026 - 1.050.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Atraktivna kuća sa apartmanima, novogradnja s pogledom na more. Kuća je sagrađena na tri etaže sa ukupno 348,56m2 korisne površine na parceli od 734 m2, a sastoji se od 5 zasebnih stambenih jedinica. U prizemlju se nalaze 3 zasebna 1/sobna apartmana a svaki od njih se sastoji od sobe,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ