• GoHome Professional
kuća u zagrebu adaptiran zadnjih 14 dana 140 m2 - GoHome
  • kuća u zagrebu adaptiran zadnjih 14 dana 140 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u zagrebu adaptiran zadnjih 14 dana 140 m2

  • Za upit "kuća u zagrebu adaptiran zadnjih 14 dana 140 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 290.000 €, 148,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA 4-SOBNE KUĆE ? REMETE, ODLIČNA LOKACIJA! Prodaje se prekrasna obiteljska kuća smještena u mirnom i traženom dijelu Remeta, ukupne površine 148 m². Kuća se prostire na tri etaže: suteren, prizemlje i visoko potkrovlje, a raspored prostorija osigurava funkcionalnost i udobnost....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Markuševec, 180.000 €, 150,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća za renovaciju u Markuševcu, površine cca 150 m², s okućnicom od oko 200 m². Sastoji se od prizemlja, kata i neuređenog potkrovlja, što omogućuje uređenje prema vlastitim željama. Kuća je građena 1975. godine i potrebna joj je adaptacija, ali nudi dobar potencijal za....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Vukomerec, 296.000 €, 132,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaja dvije kuće ? Peščenica Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Vukomercu, u urbanom dijelu Zagreba, prodaju se dvije samostojeće kuće izgrađene 2019. godine, smještene na uređenoj okućnici površine 225 m². Nekretnina je idealna za obiteljski život, investiciju ili kombinaciju....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 360.000 €, 140,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

kontakt: +385 95 599 3808 (Magdalena) e-mail: agent9@bestcroatianproperties.com Prodaje se prostrana samostojeća obiteljska kuća ukupne površine 140 m², smještena na izvrsnoj lokaciji u Sesvetama. Kuća se sastoji od dvije etaže, pri čemu svaka ima zaseban ulaz, što nekretninu čini....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 550.000 €, 140,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Atraktivna kuća u Dubravi, renovirana u dvije faze 2020 i 2022. Građena od pune opeke, prilikom renovacije pojačani temelji i ugrađeni armirani nadvoji ? netaknuta u potresu. Stiropor fasada 10cm, PVC prozori i vrata. Nove instalacije: struja, voda, plin, odvod. Sastoji se od: - podrum,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsused, 490.000 €, 140,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo modernu samostojeću kuću iz 2020. godine na Grmoščici. Kuća se prostire na tri etaže, pružajući 140 m2 prostranosti. Tri potpuno opremljena stana čine ovo idealnim rješenjem za udoban život ili iznajmljivanje. Prostrana garaža te parkirališna mjesta osiguravaju praktičnost.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 490.000 €, 140,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo urbanu vilu u Kustošiji ? mir i zelenilo na Gmoščici Prodajem novu, modernu vilu sa tri uređena i namještena stana, garažom i tri parkirna mjesta. Nekretnina se nalazi u mirnom i zelenom okruženju Kustošije, na obroncima Gmoščice, gdje se spajaju priroda, tišina i potpuna....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Gornje Vrapče, 250.000 €, 138,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Angelus nekretnine, agencija za nekretnine, nudi vam kuću na prodaju. Ekskluzivna prilika: Kuća u niskom roh-bau stanju s velikim potencijalom u mirnoj oazi zelenila! LOKACIJA Ova izuzetna lokacija, poznata po svojoj mirnoći i obilju zelenih površina, pruža idealno okruženje za stvaranje....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 355.000 €, 144,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno uređena i odmah useljiva visoka prizemnica na odličnoj lokaciji u blizini okretišta Črnomerec. Kuća se nalazi u mirnoj slijepoj ulici, idealnoj za obiteljski život, a svi važni sadržaji nalaze se na svega nekoliko minuta hoda. Nekretnina se sastoji od dva odvojena....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 520.000 €, 145,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

MAKSMIR, LAŠĆINA LUKSUZNA KUĆA U NIZU U jednoj od najpoželjnijih i najmirnijih lokacija u Zagrebu, na Lašćini, u neposrednoj blizini crkve Jordanovac, prodaje se prekrasna kuća smještena u tihoj slijepoj ulici okruženoj zelenilom i privatnošću. Ova elegantna nekretnina prostire se....