• GoHome Professional
kuća u zagrebu adaptiran za adaptaciju - GoHome
  • kuća u zagrebu adaptiran za adaptaciju - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u zagrebu adaptiran za adaptaciju

  • Za upit "kuća u zagrebu adaptiran za adaptaciju" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 2.482 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2
    • do 270 m2
    • 270 m2 (prosječna površina)
    • barem 270 m2
    • 330 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Donji Grad, 590.000 €, 164,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća katnica, površine 81m2 za adaptaciju, na odličnoj lokaciji, u mirnom, ali poznatom i dobro povezanom Zagrebačkom naselju Trnje. Na zemljištu se uz kuću, nalazi i manja, također samostojeća kuća, površine 66m2, potpuno adaptirana i vrhunski opremljena 2025.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 455.000 € na 430.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Dubrava, 430.000 €, 274,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 455.000 €
27.03.2026 - 430.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se potpuno namještena kuća u nizu u Trnovčici, kompletno namještena. Kuća se sastoji od tri kompletno namještena stana; u prizemlju, na prvom katu i potkrovlju, ukupno četiri spavaće sobe, tri dnevna boravka, tri kupaone i dvije kuhinje te je treća kuhinja u pripremi. Adaptirana....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Sigečica, 1.150.000 €, 482,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

*** Za više informacija: 0919223331 *** Prodaje se samostojeća stambeno-poslovna zgrada u Trnju, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini NSB-a, dvorane Lisinski i svih važnijih gradskih prometnica. Zgrada ukupne neto površine 421 m (bruto 482 m) sastoji se od prizemlja i prvog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuća u zagrebu adaptiran za adaptaciju'
430.000 €
150.000 €
900.000 €
  Kuća, ZAGREB, Trešnjevka, 380.000 €, 235,00 m2 cca 1620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Zagreb, Trešnjevka, Rudeš ? Moderna obiteljska kuća s natkrivenim parkirališnim mjestima, velikom garažom te grill zonom, ukupno cca. 235 m² ? Draganička ulica. Kuća pruža idealnu kombinaciju odmah useljivog mirnog obiteljskog doma, dodatnog stambenog prostora i velikog vanjskog prostora....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 900.000 €, 322,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća za adaptaciju površine 322 m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u srcu Maksimira. Ova prostrana nekretnina smještena je na parceli veličine 310 m2. Kuća se ističe skladnim rasporedom i prozračnim prostorijama te orijentacijom na istok i zapad, što osigurava obilje prirodne....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsused, 765.000 €, 278,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Podsused, predivna moderna kuća 278 m2 s okućnicom 672,57 m2 kompletno adaptirana 2025. godine.Kuća je razvedena na 3 etaže te se sastoji od;Prizemlje: 2 velike garaže (35 m2 i 40 m2), radna soba, ulazni hodnik, vešeraj i spremište1. kat: ulazni hodnik, garderoba kupaonica,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 297.000 €, 85,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Mlinovi moderan trosoban stan 85 m2 na prvom katu urbane vile građene 2008. a adaptirane 2021. Adaptacija je uključivala novu okućnicu, drenažu, uređenje parkinga i novu fasadu. Također unutarnje uređenje je uključivalo novu kuhinju, nove ugradbene ormare i blagovaonu, te....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 260.000 €, 73,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se trosobni stan na Žutom bregu u manjoj stambenoj zgradi na trećem katu. Ovaj izrazito svijetao i ugodan penthouse sastoji se od ulaznog prostora, kupaone, dvije sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom ukupne tlocrtne povtšine 46,15m2 te terase tlocrtne površine 26,80m2 koja ima....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 455.000 €, 90,00 m2 cca 5060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jedinstvena nekretnina u pješačkoj zoni Tkalčićeve ulice. Radi se o potpuno legaliziranom dvorišnom objektu (manja kuća) u srcu pješačke zone, koji spaja mirnu oazu i najstroži centar Zagreba (nulta zona). Zbog svoje specifične konfiguracije i tri zasebna ulaza, ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 675.000 €, 340,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA KUĆE S POSLOVNIM PROSTOROM ? ZAGREB, ČRNOMEREC ? 341 m2 ? POTPUNO RENOVIRANO 2023./2024. Na prodaju je potpuno renovirana samostojeća kuća s poslovnim prostorom, ukupne površine 341 m2, smještena u jednoj od najtraženijih i najbolje povezanih četvrti Zagreba ? Črnomerec. Ova....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Trnje, 590.000 €, 331,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dvije kuće na istoj parceli ? ukupna površina 331 m2 ? Trnje, Zagreb Na fantastičnoj lokaciji u mirnom dijelu Trnja prodaju se dvije kuće na istoj parceli ukupne površine 331 m2. S obzirom na lokaciju zemljišta, ovo je rijetka prilika. Prva kuća ima 66 m2, potpuno je adaptirana....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Trnje, 590.000 €, 331,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dvije samostojeće kuće s dvorištem ukupne površine 331 m². Prva kuća, površine 62 m², izgrađena je 1998. godine. Sastoji se od dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice, ostave i hodnika. Kuća je potpuno adaptirana 2025. godine te se prodaje....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 499.000 €, 151,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na izuzetno atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Pantovčaku (Gornji Grad ? Medveščak) prodaje se dvojna kuća ukupne površine 151 m2, koja predstavlja izvrsnu priliku za investiciju, adaptaciju ili buduću nadogradnju. Nekretnina se sastoji od dva odvojena stana s vlastitim priključcima,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com