• GoHome Professional
kuća u zagrebu adaptiran moderan pala cijena - GoHome
  • kuća u zagrebu adaptiran moderan pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u zagrebu adaptiran moderan pala cijena

  • Za upit "kuća u zagrebu adaptiran moderan pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-7%

Promjena cijene sa 290.000 € na 270.000 € - 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Podsused, 270.000 €, 180,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 290.000 €
19.04.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća Borčec (Gornji Stenjevec) s pomoćnim objektima na prostranom zemljištu od 4100 m² ? odlična investicijska prilika! Na prodaju je prostrana obiteljska kuća s pomoćnim zgradama na atraktivnoj lokaciji, smještena na zemljištu ukupne površine 4.100 m², s mogućnošću izgradnje stambenih....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 530.000 € na 520.000 € - 12.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Trešnjevka, 520.000 €, 311,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.02.2026 - 530.000 €
12.03.2026 - 520.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

POSLOVNO-STAMBENA KUĆA NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI ? 311 m² Prodaje se iznimno perspektivna poslovno-stambena kuća ukupne površine 311 m², smještena na izvrsnoj lokaciji, idealnoj za život i poslovanje. Ovaj funkcionalan i višestruko iskoristiv objekt nudi razne mogućnosti investiranja,....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 680.000 € na 581.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Dubrava, 581.000 €, 178,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 680.000 €
28.04.2026 - 581.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća -Nova prizemnica, 178.00 m2 s'poslovnim objektom 60m2. i garažom 28m2. u Gornja Dubrava, Dankovec, Grad Zagreb, Hrvatska. Dva nova moderno projektirana i energetski učinkovita objekta, prizemnica, stambeni i poslovni prostor, izgrađeni po najmodernijim i najučinkovitijim pravilima....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 675.000 € na 625.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Maksimir, 625.000 €, 283,01 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.10.2025 - 615.000 €
14.10.2025 - 625.000 €
15.11.2025 - 675.000 €
15.05.2026 - 625.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Maksimir-Remete, samostojeća kuća, 283,01m2. Nalazi se na parceli od 597m2 na prestižnoj lokaciji Maksimir-Remete. Ova kuća prostire se na 4 etaže, s ukupno 283,01 m2 površine i podijeljena je na dva prostrana dvoetažna stana. Stan u prizemlju i 1.katu ima tri spavaće sobe, moderno....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 234.900 € na 229.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 229.000 €, 60,63 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.11.2025 - 243.900 €
13.02.2026 - 234.900 €
08.04.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderno uređen stan površine 60.63 m2 smješten u prizemlju kuće s ukupno tri kata u naselju Kustošija. Sastoji se od ulaznog prostora, hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice s WC-om i dodatnog odvojenog WC-a. Stan je potpuno renoviran 2025. godine,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 600.000 € na 580.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Dubrava, 580.000 €, 180,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 700.000 €
28.04.2026 - 600.000 €
29.04.2026 - 580.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Čučerje, nove, moderno projektirane i energetski učinkovite kuće, prizemnice, dva odvojena objekta, stambeni i poslovni ili ova stambena, izgrađeno po najmodernijim i najučinkovitijim pravilima iz 2026, godine. Prva kuća je 178 m2 s terasom 18 m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka,....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 900.000 € na 800.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Donji Grad, 800.000 €, 202,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 900.000 €
22.04.2026 - 800.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U srcu Zagreba, na jednoj od najprestižnijih lokacija u samom strogom centru grada, u mirnoj ulici nadomak svih ključnih sadržaja, smjestila se ova iznimna nekretnina u povijesnoj zgradi iz 1918. godine poznatoj kao Kuća Hirschl, koju je projektirao arhitekt Otto Goldscheider. Zgrada....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 715.000 € na 600.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Dubrava, 600.000 €, 178,00 m2 cca 3370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 715.000 €
11.05.2026 - 600.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji potpuno nove, moderno projektirana i energetski učinkovite kuće Nekretnina nudi izniman stambeno-poslovni potencijal Mogućnost potpunog funkcioniranja oba objekta neovisno jedan o drugome. NOVOGRADNJA - 2026 godina Uredna dokumentacija ? Vlasništvo bez tereta....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 265.000 € na 235.000 € - 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Medveščak, 235.000 €, 46,00 m2 cca 5110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 265.000 €
26.03.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJETKA PRILIKA ? DVORIŠNA KUĆA U STROGOM CENTRU ZAGREBA ? PRERADOVIĆEVA ? 46 m², RENOVIRANA I UREĐENA 2024. GODINE Ovakve dvorišne kuće u samom centru Zagreba iznimno rijetko dolaze na tržište. Zbog svoje lokacije ova nekretnina je zanimljiva i kao dugoročna investicija. Prostor....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuća u zagrebu moderan pala cijena (17)
  • kuća u zagrebu adaptiran pala cijena (26)
  • kuća u zagrebu adaptiran moderan (15)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona