• GoHome Professional
kuća u zagrebu adaptiran kvalitetan 280 m2 što sku - GoHome
  • kuća u zagrebu adaptiran kvalitetan 280 m2 što sku - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u zagrebu adaptiran kvalitetan 280 m2 što skuplje

  • Za upit "kuća u zagrebu adaptiran kvalitetan 280 m2 što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 650.000 €, 260,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je očuvana i održavana dvojna kuća na izuzetno poželjnoj lokaciji, idealna za obiteljski život ili miran bijeg od gradske vreve. Smještena u okruženju šume, potoka i šetnica, ova nekretnina pruža visoku kvalitetu stanovanja i svakodnevni kontakt s prirodom a sve to na samo....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 2.000.000 €, 302,00 m2 cca 6620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U neposrednoj blizini Parka Maksimira, svega nekoliko minuta vožnje od centra grada, smještena je samostojeća vila dovršena 2025. godine. Nalazi se u mirnoj ulici, u prvome redu do šume, što osigurava privatnost i otvoren pogled na zelenilo. Građena armirano - betonskom konstrukcijom,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 1.055.000 €, 304,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2024.,

www.indomio.hr

Remete, NOVOGRADNJA, urbana villa s dvije stambene jedinice (četverosobni stanovi) sa zasebnim ulazima netto površine 304,00 m2, stambene 210,00 i 118 m2 garaže i dodatnog prostora u prizemlju na parceli 257 m2. Objekt je pomno osmišljen, s ciljem da se optimalno koristi, planira....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Donja Kustošija, 750.000 €, 270,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Zagreb, Malešnica, prodaju se dvije prekrasne kuće na mirnoj lokaciji ukupne površine 270m2.Kuće su u funkciji obiteljske i kuće za najam. Obiteljska kuća sastoji se od podruma, prizemlja i kata, zatvorene površine 163,1m2. U podrumu se nalaze dva spremišta .Prizemlje kuće sastoji....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Donja Kustošija, 750.000 €, 264,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Vrapče ? moderna obiteljska kuća zatvorene površine 239,79 m² s terasom i natkrivenim parkingom za 2 automobila na parceli od 667 m²Na prodaju je prekrasna obiteljska kuća smještena na mirnoj i ugodnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Vrapče. Kuća je izgrađena 2019. godine te....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 690.000 €, 307,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostrana i kvalitetna obiteljska kuća smještena u jednoj od najpoželjnijih mikrolokacija u Zagrebu ? u mirnom dijelu Lašćine, gradska četvrt Maksimir. Ukupne površine 369 m², ova kuća na tri etaže s vrtom, dvorištem i zasebnom garažom predstavlja idealan izbor za veću....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 610.000 €, 268,00 m2 cca 2280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvojna kuća površine 268,6 m2 smještena u mirnom dijelu Maksimira, Jazbina, na parceli od 344 m2. Ova nekretnina nudi izuzetnu kombinaciju prostranosti i funkcionalnog rasporeda, prikladna za obitelj ili investiciju. Kuća se ističe modernim uređenjem zahvaljujući adaptaciji....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 600.000 €, 280,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam dvojnu kuću površine 280 m2, smještenu u srcu naselja Gornja Dubrava, svega 100 m od Avenije Dubrave. Ova nekretnina izgrađena je 2012. godine, te se ističe kvalitetnom gradnjom i prostranom parcelom veličine 252 m2, pružajući dovoljno prostora za udoban obiteljski....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 480.000 €, 300,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.08.2025.,

www.indomio.hr

Mlinovi, Lovćenska ulica, odlična obiteljska kuća površine 300 m2 s otvorenim panoramskim pogledom na ograđenoj parceli od 518 m2 u mirnoj uvučenoj ulici, atraktivna lokacija. Idealno za veće obitelji ili kao investicija s obzirom na to da je u procesu etažiranja na 4 stambene jedinice....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Donja Kustošija, 290.000 €, 296,00 m2 cca 980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na jednoj od najljepših i mirnijih lokacija u Gornjem Stenjevcu, nudimo započetu gradnju obiteljske kuće s prekrasnim panoramskim pogledom na grad Zagreb. Kuća je projektirana kao višekatnica koja se sastoji od: prizemlja dva kata visokog potkrovlja Nekretnina se nalazi u roh bau....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuća u zagrebu kvalitetan 280 m2 što skuplje (37)
  • kuća u zagrebu adaptiran 280 m2 što skuplje (22)
  • kuća u zagrebu adaptiran kvalitetan što skuplje (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni