• GoHome Professional
kuća u zagrebu adaptiran do 310000 eura - GoHome
  • kuća u zagrebu adaptiran do 310000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u zagrebu adaptiran do 310000 eura

  • Za upit "kuća u zagrebu adaptiran do 310000 eura" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 2.528 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 2 nekretnina za upit kuća u zagrebu adaptiran do 310000 eura Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Sigečica, 250.000 €, 110,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Sigečica potpuno renovirana prizemnica s garažom, okućnicom i potencijalom za dodatni kat, na odličnoj lokaciji blizu tramvaja. Nekretnina se sastoji od prizemlja i tavana, a jedini stan u kući površine je cca 70 m i sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice s WC-om te kuhinje....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 274.000 €, 87,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

------------------- Direktne informacije: 095 3721 999 ------------------------------- Prodaje se prostran stan u elitnom dijelu Črešnjevca mir, priroda i pogled na grad Na prodaju je novoadaptiran stan smješten na 2. katu kuće u mirnoj, zelenoj oazi Črešnjevca. Stvarna površina iznosi....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 249.000 € na 274.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ZAGREB, Medveščak, 274.000 €, 73,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 249.000 €
04.04.2026 - 274.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na izvrsnoj lokaciji u Remetama, u naselju Črešnjevec, prodaje se novouređeni dvoetažni stan u potkrovlju, netto površine 72,80 m2. Ovaj atraktivan stan, nalazi se u kući, i trenutno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuća u zagrebu adaptiran do 310000 eura'
240.000 €
265.000 €
279.000 €
  Kuća, ZAGREB, Sveta Klara, 270.000 €, 105,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je dvoetažni stan u kući smješten u mirnom dijelu Svete Klare, ukupne bruto površine 105 m2 (neto 92 m2). Stan se nalazi na prvom katu te ima zaseban ulaz, što pruža dodatnu privatnost i osjećaj samostalnog stanovanja. Raspored je funkcionalan i prilagođen obiteljskom životu.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 300.000 €, 97,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA STANA VRAPČE / VRAPČANSKA CESTE Prodaje se prostrani adaptirani četverosobni stan na 1. katu u etažiranoj kući sa ukupno 4 stana. Svakom stanu pripada vlastito parkirno mjesto. Stan površine 96,53 m sastoji se od: - dnevnog boravka s blagovaonicom - kuhinje - izbe - kupaonice....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Žitnjak, 300.000 €, 160,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća katnica sa 2 odvojena stana ,potkrovljem, garažom i podrumom KUĆA KATNICA - PRODAJA PRIZEMLJE - dvosoban stan 75 m2, (2 s.sobe , dnevni boravak, blagavaona/kuhinja,wc kupatilo hodnik),garaža ,podrum i drvarnica. KAT- dvosoban stan 76 m2, ( 2.s.sobe,dnevni boravak,kuhinja/blagavona,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 299.062 €, 300,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji nekretnine u Donjoj Dubravi, naselje Retkovec. Kuća je povoljna, obzirom na kvadraturu a ukupno ima 2 odvojena stana i roh-bau potkrovlje. Stan u prizemlju ima 100m² NKP + terasa od 30m² te se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka i kupaonice te odvojene....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 297.000 €, 85,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Mlinovi moderan trosoban stan 85 m2 na prvom katu urbane vile građene 2008. a adaptirane 2021. Adaptacija je uključivala novu okućnicu, drenažu, uređenje parkinga i novu fasadu. Također unutarnje uređenje je uključivalo novu kuhinju, nove ugradbene ormare i blagovaonu, te....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 298.000 € na 275.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Trnje, 275.000 €, 95,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 298.000 €
01.03.2026 - 275.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Molimo zvati agenta: Vedran + 385 95 5425 623, sales@zagreb4u.com Adaptirana kuća na 2 etaže, stambene površine 72 m2 s okućnicom i vrtom od 131m2, smještena na mirnoj lokaciji kraj Radničke i Zaharove ulice. Kuća se sastoji od: Prizemlje: ulaz, dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 265.000 €, 178,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja prekrasnu samostojeću kuću 115 m2 na odličnoj lokaciji u Trnavi, Donja Dubrava. Sastoji se od garaže,prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi stan koji se sastoji od ulaznog hodnika iz kojeg se ide prema kupaonici,kuhinji,dnevnom boravku....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 260.000 €, 73,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se trosobni stan na Žutom bregu u manjoj stambenoj zgradi na trećem katu. Ovaj izrazito svijetao i ugodan penthouse sastoji se od ulaznog prostora, kupaone, dvije sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom ukupne tlocrtne povtšine 46,15m2 te terase tlocrtne površine 26,80m2 koja ima....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

-------------------- Direktan kontakt: 095 3721 999 --------------------- Prodaje se stan u elitnom dijelu Črešnjevca spoj prirode i modernog života U ponudi imamo jedinstven stan od 76 m smješten na 1. katu kuće u mirnoj ulici Črešnjevca. Stan je novoadaptiran, s promišljenim rasporedom....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se novouređen stan na 1. katu stambene kuće, s lijepim pogledom na grad. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, spavaće sobe, kupaonice i balkona. Orijentiran je na jug i sjever. U potpunosti je adaptiran te opremljen PVC stolarijom, klimom,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 249.000 €, 72,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Remete, Maksimir! Stan koji nudi mir, zelenilo i otvoren pogled, uz moderan i kvalitetno obnovljen prostor koji budućem vlasniku ostavlja slobodu uređenja prema vlastitim željama. Smješten u mirnom dijelu Črešnjevca, idealan je za one koji traže osjećaj stanovanja u kući,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 240.000 €, 210,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Gornja Dubrava - kuća u nizu od 210 m2, na parceli od 235 m2. Sastoji se od tri etaže: prizemlje, kat i visoko potkrovlje i podijeljena je u dvije odvojene stambene jedinice, sa zajedničkim režijama. Kuća je sagrađena 1969. i dograđena 1997. Prije 10 godina adaptirane su obje....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Trnje, 230.000 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća od ukupno cca 100 m2 bruto površine. Nalazi se na Zagrebačkom Trnju, Paromlinska ulica te se sastoji od 2 jedinice, prizemlja i kata odnosno 2 etažna vlasništva. Prizemlje: poslovni prostor za obnovu od ukupno 40.75 m2 neto korisne površine. Kat/potkrovlje:....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 229.000 €, 76,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Remete, Maksimir! Stan smješten na prvom katu novouređene stambene kuće, s kojeg se pruža prekrasan otvoren pogled na grad, idealan je izbor za one koji traže mir, kvalitetu i moderan prostor u zelenom okruženju, a pritom žele ostati blizu centra Zagreba. Stan ima funkcionalan....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Trešnjevka, 220.000 €, 65,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, KUĆA, ZAGREB, TREŠNJEVKA, 65m²,PRIZEMNICA, KUĆA U NIZU, Zagorska ulica. Kuća se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice, kupaonice s WC-om te podruma od 15m². Postoji mogućnost proširenja, nadogradnje još jedne etaže. 2021.godine....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 230.000 € na 210.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Dubrava, 210.000 €, 160,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 245.000 €
14.05.2026 - 230.000 €
22.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija Adra La Mar Nekretnine posreduje u prodaji kompletno adaptirane i uređene kuće u Gornjoj Dubravi. Ukupna kvadratura kuće iznosi 55m2 + dvorište 87 m2 + garaža 18 m2 što čini ukupnu površinu od 160 m2. Prodaje se uređena i opremljena kao na slikama osim: frižidera, perilice....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 330.000 €, 63,00 m2 cca 5240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

www.biliskov.com ID 15170 Ravnice Prekrasan, komforan, dvosoban stan površine 63 m2 na 7. katu zgrade ( nije zadnji kat) koja je građena 1984. godine. Zgrada ima 2 dizala, teretni i mali. Stan je kompletno adaptiran 2025 godine. Sjajno iskorišten prostor sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 164.990 €, 66,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća na Maksimirskoj cesti. Stambena površina iznosi66 m. Kuća se sastoji od: dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice s WC-om, spavaće sobe, predsoblja, ostave i hodnika. Kuća je izgrađena 1970-ih godina, a adaptirana je prije nekoliko godina kada....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 360.000 € na 335.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 335.000 €, 102,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.12.2025 - 360.000 €
06.05.2026 - 335.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.crozilla.com

NOVOADAPTIRAN STAN U KUĆI na prodaju!! ZAGREB MIKULIĆI | Stan s vrtom, terasom i zasebnim ulazom U mirnom i zelenilom okruženom dijelu Zagreba, u naselju Mikulići, prodaje se četverosoban stan smješten u kući koja ima sveukupno dva stana. Stan se nalazi na prvom katu te ima vlastiti....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Markuševec, 159.000 €, 70,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Markuševec ? mali dom s dušom i dvorištem, odmah useljiv Na prodaju je šarmantna, potpuno legalizirana kuća u ulici Vida Ročića, idealna za par, manju obitelj ili kao pametnu alternativu stanu ? uz vlastito dvorište, privatnost i mir Podsljemena. Kuća se sastoji od tri etaže....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je samostojeća kuća površine 55 m2 smještena u mirnom dijelu Sesveta, u naselju Vugrovec Donji, na prostranoj parceli od 900 m2. Ova nekretnina odiše skladom i funkcionalnošću, pružajući idealan prostor za ugodan život u okruženju prirode. Kuća raspolaže s jednom spavaćom....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Brezovica, 150.000 €, 211,00 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se samostojeća nezavršena kuća za adaptaciju GBP 211,41m2 u Donjem Dragonožcu. Nalazi se na dobroj lokaciji, 150 metara od autobusne stanice (linija za Savski most), 950 metara od vrtića i 800 metara od škole. Izgrađena je na parceli ukupne površine 900 m2 na povišenom terenu,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Sigečica, 150.000 €, 31,00 m2 cca 4840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se manji, dobro raspoređeni djelomično namješten stan u mirnom ali na odličnoj lokaciji, zagrebačkom kvartu Kruge, površine 31m2. Jednosoban stan nalazi se na 1.katu kuće i orijentiran je prema jugu grada. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupaone i hodnika. U sklopu....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Sigečica, 145.000 €, 31,00 m2 cca 4680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 150.000 €
09.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

MALA KVADRATURA, VELIKA PRILIKA! S obzirom na nedostatak dostupnih malih stanova za prodaju u Gradu Zagrebu, ovaj stan bi mogao biti interesantan širom broju kupaca. Tražite li svoj prvi dom, sigurno studentsko utočište, ili nekretninu koja se lako iznajmljuje? Ne tražite dalje! Na....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 355.000 € na 339.000 € - 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 339.000 €, 198,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 355.000 €
09.03.2026 - 339.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća, u mirnoj ulici na Gornjem Vrapču sa 3 stana sa zasebnim ulazom za svaki stan. Kuća nudi idealnu priliku za miran obiteljski život sa prekrasnim pogledom na grad ili za mogućnost dodatnih prihoda od najma. U neposrednoj blizini nalaze se svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsused, 79.000 €, 40,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, PERJAVICA, 40 m2, NA ZEMLJIŠTU 234 m2 Prodaje se kuća cca stambene površine 40 m2 na Perjavici. Kuća je izgrađena 1964. godine te je djelomično adaptirana 2023. godine. Nalazi se na parceli površine od 234 m2. Kuća se sastoji od dvije prostorije; kupaonice s WC-om te....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona