• GoHome Professional
kuća u zagrebu adaptiran do 230 m2 za adaptaciju - GoHome
  • kuća u zagrebu adaptiran do 230 m2 za adaptaciju - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u zagrebu adaptiran do 230 m2 za adaptaciju

  • Za upit "kuća u zagrebu adaptiran do 230 m2 za adaptaciju" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.723 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 430.000 €, 235,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se potpuno namještena kuća u nizu u Trnovčici, kompletno namještena. Kuća se sastoji od tri namještena stana; u prizemlju, na prvom katu i potkrovlju, ukupno četiri spavaće sobe, tri dnevna boravka, tri kupaone i dvije kuhinje te je treća kuhinja u pripremi. Adaptirana u tri....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Brezovica, 150.000 €, 211,00 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća nezavršena kuća za adaptaciju GBP 211,41m2 u Donjem Dragonožcu. Nalazi se na dobroj lokaciji, 150 metara od autobusne stanice (linija za Savski most), 950 metara od vrtića i 800 metara od škole. Izgrađena je na parceli ukupne površine 900 m2 na povišenom terenu,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Trešnjevka, 380.000 €, 235,00 m2 cca 1620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Zagreb, Trešnjevka, Rudeš ? Moderna obiteljska kuća s natkrivenim parkirališnim mjestima, velikom garažom te grill zonom, ukupno cca. 235 m² ? Draganička ulica. Kuća pruža idealnu kombinaciju odmah useljivog mirnog obiteljskog doma, dodatnog stambenog prostora i velikog vanjskog prostora....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuća u zagrebu adaptiran do 230 m2 za adaptaciju'
590.000 €
590.000 €
297.000 €
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 499.000 €, 151,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na izuzetno atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Pantovčaku (Gornji Grad ? Medveščak) prodaje se dvojna kuća ukupne površine 151 m2, koja predstavlja izvrsnu priliku za investiciju, adaptaciju ili buduću nadogradnju. Nekretnina se sastoji od dva odvojena stana s vlastitim priključcima,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 455.000 €, 90,00 m2 cca 5060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jedinstvena nekretnina u pješačkoj zoni Tkalčićeve ulice. Radi se o potpuno legaliziranom dvorišnom objektu (manja kuća) u srcu pješačke zone, koji spaja mirnu oazu i najstroži centar Zagreba (nulta zona). Zbog svoje specifične konfiguracije i tri zasebna ulaza, ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 260.000 €, 73,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se trosobni stan na Žutom bregu u manjoj stambenoj zgradi na trećem katu. Ovaj izrazito svijetao i ugodan penthouse sastoji se od ulaznog prostora, kupaone, dvije sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom ukupne tlocrtne povtšine 46,15m2 te terase tlocrtne površine 26,80m2 koja ima....