• GoHome Professional
kuća u zagrebu adaptiran 190 m2 što veće - GoHome
  • kuća u zagrebu adaptiran 190 m2 što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u zagrebu adaptiran 190 m2 što veće

  • Za upit "kuća u zagrebu adaptiran 190 m2 što veće" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.504 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 355.000 € na 339.000 € - 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 339.000 €, 198,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 355.000 €
09.03.2026 - 339.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća, u mirnoj ulici na Gornjem Vrapču sa 3 stana sa zasebnim ulazom za svaki stan. Kuća nudi idealnu priliku za miran obiteljski život sa prekrasnim pogledom na grad ili za mogućnost dodatnih prihoda od najma. U neposrednoj blizini nalaze se svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 800.000 €, 207,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Pantovčak -prostrani 5-sobna kuća + izdvojena garsonjera ukupne površine 207 m2 smješten na visokom prizemlju i prvom katu jedinstvene dvojne kuće za posebnim ulazom u prestižnom dijelu Zagreba ? Pantovčak. Ovaj izuzetno funkcionalana kuća nudi četiri spavaće sobe, čime osigurava....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Donji Grad, 570.000 €, 204,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo renoviranu obiteljsku kuću smještenu u mirnom dvorištu, svega minutu hoda od Parka dr. Franje Tuđmana i Ilice. Radi se o jako rijetkoj kombinaciji za Zagreb, kuća u samom centru grada, a opet potpuno odvojena od buke i prometa. Kako je smještena iza ulične zgrade, pruža....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuća u zagrebu adaptiran 190 m2 što veće'
1.190.000 €
530.000 €
1.585.000 €
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 1.199.000 €, 201,00 m2 cca 5970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Ksaver, Mlinarska cesta, prekrasna novoadaptirana dvojna kuća/stan razvedena u tri etaže obračunske površine 201m2 od čega na stambene kvadrate otpada cca 180m2 (3x60m2), smještena na parceli 350m2. Odličnan raspored prostorija.Prizemlje: poseban ulaz sa ulaznim hall-om, wc,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Stupnik, 530.000 €, 200,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Donji Stupnik ? Stambeno-poslovni kompleks s velikim potencijalom Idealna nekretnina za investitore i poduzetnike koji traže spoj stanovanja i razvijenog poslovnog prostora na jednoj lokaciji. Na prodaju je stambeno-poslovni kompleks ukupne površine 700 m2 smješten na zemljištu od....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 420.000 €, 195,00 m2 cca 2150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja - Kuća s 3 stambene jedinice + garaža + voćnjak - Gornji Bukovac Prošećite nekrentinom na sljedećem linku: https://my.matterport.com/show/?m=tuGEZxkLmj3 Prodajemo kuću površine 195 m2 koja se nalazi na zemljištu od 639 m2 na Gornjem Bukovcu. Kuća se sastoji od prizemlja, kata....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 240.000 €, 180,00 m2 cca 1330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

TEL.; 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na lijepoj i mirnoj lokaciji u Markuševcu (Štefanovec), prodaje se odlična kuća, okružena zelenilom. Kuća je građena 1968.god., a potpuno je adaptirana 2020.god., u potresu potpuno neoštećena.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 1.190.000 €, 180,00 m2 cca 6610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna novoadaptirana kuća ukupne korisne površine 180m2 + garaža + vrt u centru grada. Kuća se sastoji od prizemlja sa zasebnim ulazom, u kojem se nalaze dvije sobe, hodnik, wc, kotlovnica i garaža. Na prvom katu kuće nalazi se prostrani dnevni boravak, gostinjski toalet,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 265.000 €, 178,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja prekrasnu samostojeću kuću 115 m2 na odličnoj lokaciji u Trnavi, Donja Dubrava. Sastoji se od garaže,prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi stan koji se sastoji od ulaznog hodnika iz kojeg se ide prema kupaonici,kuhinji,dnevnom boravku....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>