• GoHome Professional
kuća u zagrebu adaptiran što manje okućnica - GoHome
  • kuća u zagrebu adaptiran što manje okućnica - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u zagrebu adaptiran što manje okućnica

  • Za upit "kuća u zagrebu adaptiran što manje okućnica" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 2.954 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2
    • do 260 m2
    • 260 m2 (prosječna površina)
    • barem 260 m2
    • 310 m2
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Sigečica, 150.000 €, 31,00 m2 cca 4840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se manji, dobro raspoređeni djelomično namješten stan u mirnom ali na odličnoj lokaciji, zagrebačkom kvartu Kruge, površine 31m2. Jednosoban stan nalazi se na 1.katu kuće i orijentiran je prema jugu grada. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupaone i hodnika. U sklopu....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsused, 79.000 €, 40,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, PERJAVICA, 40 m2, NA ZEMLJIŠTU 234 m2 Prodaje se kuća cca stambene površine 40 m2 na Perjavici. Kuća je izgrađena 1964. godine te je djelomično adaptirana 2023. godine. Nalazi se na parceli površine od 234 m2. Kuća se sastoji od dvije prostorije; kupaonice s WC-om te....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 298.000 € na 275.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Trnje, 275.000 €, 95,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 298.000 €
01.03.2026 - 275.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Molimo zvati agenta: Vedran + 385 95 5425 623, sales@zagreb4u.com Adaptirana kuća na 2 etaže, stambene površine 72 m2 s okućnicom i vrtom od 131m2, smještena na mirnoj lokaciji kraj Radničke i Zaharove ulice. Kuća se sastoji od: Prizemlje: ulaz, dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuća u zagrebu adaptiran što manje okućnica'
520.000 €
765.000 €
365.000 €
  Kuća, ZAGREB, Sigečica, 250.000 €, 110,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Sigečica potpuno renovirana prizemnica s garažom, okućnicom i potencijalom za dodatni kat, na odličnoj lokaciji blizu tramvaja. Nekretnina se sastoji od prizemlja i tavana, a jedini stan u kući površine je cca 70 m i sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice s WC-om te kuhinje....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 549.000 €, 130,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

************* DIREKTAN KONTAKT 095 3721 999 ************** Ako tražite nekretninu u koju dođete sa koferima pročitajte oglas! Prodaje se dvojna kuća u samom centru Dubrave, idealna za obiteljski život ili kao investicija. Kuća je izvorno građena 1940. godine, ali je temeljito i kvalitetno....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 550.000 €, 130,00 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Trešnjevka, 436.000 €, 165,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.indomio.hr

Na lijepoj lokciji na Trešnjevci, prodaje se dvojna obiteljska kuća ukupne površine 165 m2, smještena na parceli od 309 m2 s uređenom okućnicom. Kuća ima dvije stambene jedinice sa zasebnim ulazima, a prostire se na tri etaže ? suteren, visoko prizemlje i tavan. Etaže su povezane....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 430.000 € na 415.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 415.000 €, 215,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 450.000 €
15.03.2026 - 430.000 €
22.04.2026 - 415.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvojna kuća površine 215 m2 smještena u mirnom dijelu Črnomerca, u atraktivnom kvartu Vrhovec. Neto korisna površina je 153 m2. Ova nekretnina građena 1975. godine nudi prostranost i funkcionalnost kroz ukupno četiri spavaće sobe, uz orijentaciju na istok i zapad koja....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 500.000 €, 230,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

BEAUTIFUL HOUSE IN MODERN-RUSTIC STYLE FOR NATURE LOVERS! COMPLETELY RENOVATED IN 2023! A TREAT COUNTRY ON THE BORDER OF PRIGORJE AND MOSLAVINA! The house is located in Dubrava Vrbovečka, a few kilometers from the town center, and only 40 km from the eastern part of the city of Zagreb.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Žitnjak, 299.000 €, 245,00 m2 cca 1220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Opis oglasa Posredujemo pri prodaji izvrsne obiteljske kuće površine 240 m² s okućnicom od 154 m², smještene u naselju Kozari Bok. Kuća se prostire na dvije etaže i sastoji se od stana u prizemlju površine 106 m², podruma od 34 m² te stana u potkrovlju površine 105 m². Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsused, 970.000 €, 300,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća površine 300 m2 smještena u mirnom dijelu Zagreba, Gajnice, na parceli od 1440 m2. Ova nekretnina nudi četiri spavaće sobe i orijentaciju na sve četiri strane svijeta: sjever, jug, istok i zapad, što omogućuje obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 2.500.000 €, 330,00 m2 cca 7580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2025.,

www.indomio.hr

Na Srebrnjaku, jednoj od najljepših lokacija zagrebačke Šalate, smještena je ova prekrasna i uredno održavana vila s dva stana, garažom i hortikulturalno uređenom okućnicom.Izgrađena je 1927., na zemljištu površine 846 m2. Djelomično adaptirana u nekoliko navrata (zadnje 2022. godine),....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Markuševec, 990.000 €, 368,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Na dominantnoj poziciji i zemljištu od 1786 m2, u okruženju koje pruža potpuni mir s panoramskim pogledom na okolicu i obronke, a opet u blizini centra Markuševec smjestila se ova luksuzna vila okružena zelenilom. Bez ikakvog oštećenja u potresu. Okrenuta na jug i pretežite orijentacije....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Markuševec, 990.000 €, 369,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na dominantnoj poziciji na parceli površine 1786 m2 u okruženju koje pruža potpuni mir, s panoramskim pogledom na okolicu i obronke, a opet u blizini centra Markuševac smjestila se ova luksuzna vila okružena zelenilom. Bez ikakvog oštećenja u potresu. Orijentacije je jug-istok-zapad.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 360.000 €, 420,00 m2 cca 860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća površine 420 m2 smještena u mirnom dijelu Donje Dubrave, u Trnavi. Ova nekretnina nudi izuzetnu kombinaciju privatnosti, prostranosti i atraktivnog okruženja, što je čini idealnom prilikom za obiteljski život ili investiciju. Kuća se nalazi na parceli....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Vrapče, 610.000 €, 450,00 m2 cca 1360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se obiteljska kuća, trokatnica, ukupne površine cca 450m2, s okućnicom od 355m2.Kuća se sastoji od prizemlja, dva kata i potkrovlja.Prizemlje (GBP 103,30m2):ulazni prostordnevni boravakspavaća sobakupaonicaspremištekotlovnicakuhinja stubišteI. Kat (GBP 103,30m2): pretprostor....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Gornje Vrapče, 610.000 €, 450,00 m2 cca 1360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se obiteljska kuća, trokatnica, ukupne površine cca 450m2, s okućnicom od 355m2. Kuća se sastoji od prizemlja, dva kata i potkrovlja. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 1.100.000 €, 534,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.01.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb - Gornja Dubrava, prodaje se kuća 534 m2 stambene povrsine, 2.500 m2 okučnice, potpuno adaptirana 2026. godine. Nekretnina se nalazi u fazi uređenja, a projekt je osmišljen kao moderna luksuzna rezidencija s naglaskom na kvalitetnu gradnju, funkcionalan raspored prostora i....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr