• GoHome Professional
kuća u zagrebu adaptiran što manje 190 m2 - GoHome
  • kuća u zagrebu adaptiran što manje 190 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u zagrebu adaptiran što manje 190 m2

  • Za upit "kuća u zagrebu adaptiran što manje 190 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.504 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 355.000 € na 339.000 € - 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 339.000 €, 198,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 355.000 €
09.03.2026 - 339.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća, u mirnoj ulici na Gornjem Vrapču sa 3 stana sa zasebnim ulazom za svaki stan. Kuća nudi idealnu priliku za miran obiteljski život sa prekrasnim pogledom na grad ili za mogućnost dodatnih prihoda od najma. U neposrednoj blizini nalaze se svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 1.190.000 €, 172,00 m2 cca 6920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Medveščak, prodaja kuće s vrtom Na parceli od 307 m2 na prodaju je dvojna kuća koja se proteže kroz tri etaže. Kuća/stan obračunske površine 200 m2, a stambene oko 180 m2 sastoji se od: - u prizemlju kuće nalazi se zasebni ulaz, dvije sobe, kotlovnica i garaža iz koje se ulazi....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 265.000 €, 178,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja prekrasnu samostojeću kuću 115 m2 na odličnoj lokaciji u Trnavi, Donja Dubrava. Sastoji se od garaže,prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi stan koji se sastoji od ulaznog hodnika iz kojeg se ide prema kupaonici,kuhinji,dnevnom boravku....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuća u zagrebu adaptiran što manje 190 m2'
800.000 €
420.000 €
1.585.000 €
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 240.000 €, 180,00 m2 cca 1330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

TEL.; 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na lijepoj i mirnoj lokaciji u Markuševcu (Štefanovec), prodaje se odlična kuća, okružena zelenilom. Kuća je građena 1968.god., a potpuno je adaptirana 2020.god., u potresu potpuno neoštećena.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 1.190.000 €, 180,00 m2 cca 6610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna novoadaptirana kuća ukupne korisne površine 180m2 + garaža + vrt u centru grada. Kuća se sastoji od prizemlja sa zasebnim ulazom, u kojem se nalaze dvije sobe, hodnik, wc, kotlovnica i garaža. Na prvom katu kuće nalazi se prostrani dnevni boravak, gostinjski toalet,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Stupnik, 530.000 €, 200,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Donji Stupnik ? Stambeno-poslovni kompleks s velikim potencijalom Idealna nekretnina za investitore i poduzetnike koji traže spoj stanovanja i razvijenog poslovnog prostora na jednoj lokaciji. Na prodaju je stambeno-poslovni kompleks ukupne površine 700 m2 smješten na zemljištu od....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Stupnik, 530.000 €, 200,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.crozilla.com

Predstavljamo modernu dvojnu kuću površine 200 m2, smještenu na samoj granici Lučkog i Stupnika - staroj Karlovačkoj cesti. Nekretnina se nalazi na prostranoj parceli od 1.022 m2, što pruža izuzetnu privatnost i mogućnost uživanja u uređenoj okućnici. Kuća je izgrađena i adaptirana....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 1.199.000 €, 201,00 m2 cca 5970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Ksaver, Mlinarska cesta, prekrasna novoadaptirana dvojna kuća/stan razvedena u tri etaže obračunske površine 201m2 od čega na stambene kvadrate otpada cca 180m2 (3x60m2), smještena na parceli 350m2. Odličnan raspored prostorija.Prizemlje: poseban ulaz sa ulaznim hall-om, wc,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Donji Grad, 570.000 €, 204,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo renoviranu obiteljsku kuću smještenu u mirnom dvorištu, svega minutu hoda od Parka dr. Franje Tuđmana i Ilice. Radi se o jako rijetkoj kombinaciji za Zagreb, kuća u samom centru grada, a opet potpuno odvojena od buke i prometa. Kako je smještena iza ulične zgrade, pruža....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine