• GoHome Professional
kuća u zagrebu što manje adaptiran s garažom - GoHome
  • kuća u zagrebu što manje adaptiran s garažom - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u zagrebu što manje adaptiran s garažom

  • Za upit "kuća u zagrebu što manje adaptiran s garažom" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 2.832 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 6 nekretnina za upit kuća u zagrebu što manje adaptiran s garažom pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (prosječna površina)
    • barem 170 m2
    • 210 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosječna cijena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Sigečica, 250.000 €, 110,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Sigečica potpuno renovirana prizemnica s garažom, okućnicom i potencijalom za dodatni kat, na odličnoj lokaciji blizu tramvaja. Nekretnina se sastoji od prizemlja i tavana, a jedini stan u kući površine je cca 70 m i sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice s WC-om te kuhinje....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 230.000 € na 210.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Dubrava, 210.000 €, 160,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 245.000 €
14.05.2026 - 230.000 €
22.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija Adra La Mar Nekretnine posreduje u prodaji kompletno adaptirane i uređene kuće u Gornjoj Dubravi. Ukupna kvadratura kuće iznosi 55m2 + dvorište 87 m2 + garaža 18 m2 što čini ukupnu površinu od 160 m2. Prodaje se uređena i opremljena kao na slikama osim: frižidera, perilice....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Žitnjak, 300.000 €, 160,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća katnica sa 2 odvojena stana ,potkrovljem, garažom i podrumom KUĆA KATNICA - PRODAJA PRIZEMLJE - dvosoban stan 75 m2, (2 s.sobe , dnevni boravak, blagavaona/kuhinja,wc kupatilo hodnik),garaža ,podrum i drvarnica. KAT- dvosoban stan 76 m2, ( 2.s.sobe,dnevni boravak,kuhinja/blagavona,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuća u zagrebu što manje adaptiran s garažom'
2.500.000 €
415.000 €
427.000 €
  Kuća, ZAGREB, Trešnjevka, 436.000 €, 165,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na lijepoj lokciji na Trešnjevci, prodaje se dvojna obiteljska kuća ukupne površine 165 m2, smještena na parceli od 309 m2 s uređenom okućnicom. Kuća ima dvije stambene jedinice sa zasebnim ulazima, a prostire se na tri etaže ? suteren, visoko prizemlje i tavan. Etaže su povezane....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 240.000 €, 180,00 m2 cca 1330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

TEL.; 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na lijepoj i mirnoj lokaciji u Markuševcu (Štefanovec), prodaje se odlična kuća, okružena zelenilom. Kuća je građena 1968.god., a potpuno je adaptirana 2020.god., u potresu potpuno neoštećena.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Trešnjevka, 380.000 €, 235,00 m2 cca 1620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Zagreb, Trešnjevka, Rudeš ? Moderna obiteljska kuća s natkrivenim parkirališnim mjestima, velikom garažom te grill zonom, ukupno cca. 235 m² ? Draganička ulica. Kuća pruža idealnu kombinaciju odmah useljivog mirnog obiteljskog doma, dodatnog stambenog prostora i velikog vanjskog prostora....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 436.000 € na 427.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Trešnjevka, 427.000 €, 309,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 436.000 €
22.04.2026 - 427.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se dvojna kuća sa garažom i vrtom izgrađene 1936.g. Kuća je tlocrtno 102m2, a nalazi se na stambenoj čestici od ukupnno 309m2. Sastoji se od:....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 799.000 €, 315,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Tuškanac-na prodaju je dvojna kuća površine 315 m2 smještena u prestižnom dijelu Gornjeg Grada ? Medveščak, u mirnom i sunčanom okruženju. Ova nekretnina ističe se prostranošću i funkcionalnim rasporedom koji uključuje pet spavaćih soba, odvojeni dnevni boravak, odvojenu kuhinju s....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan