• GoHome Professional
kuća u zagrebu što manje adaptiran kvalitetan 280 - GoHome
  • kuća u zagrebu što manje adaptiran kvalitetan 280 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u zagrebu što manje adaptiran kvalitetan 280 m2

  • Za upit "kuća u zagrebu što manje adaptiran kvalitetan 280 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 650.000 €, 260,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je očuvana i održavana dvojna kuća na izuzetno poželjnoj lokaciji, idealna za obiteljski život ili miran bijeg od gradske vreve. Smještena u okruženju šume, potoka i šetnica, ova nekretnina pruža visoku kvalitetu stanovanja i svakodnevni kontakt s prirodom a sve to na samo....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 700.000 €, 255,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Zagreb, Laščina, Podvršje - prekrasna samostojeća, potpuno uređena i namještena kuća s pripadajućim dvorištem površine 120 m² i tri parkirna mjesta.Kuća se sastoji od 3 etaže i na svakoj etaži nalazi se po jedan stan:stan - suteren (trosoban): spavaća soba, dnevni boravak, ostakljeni....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Donja Kustošija, 750.000 €, 264,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Vrapče ? moderna obiteljska kuća zatvorene površine 239,79 m² s terasom i natkrivenim parkingom za 2 automobila na parceli od 667 m²Na prodaju je prekrasna obiteljska kuća smještena na mirnoj i ugodnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Vrapče. Kuća je izgrađena 2019. godine te....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 610.000 €, 268,00 m2 cca 2280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvojna kuća površine 268,6 m2 smještena u mirnom dijelu Maksimira, Jazbina, na parceli od 344 m2. Ova nekretnina nudi izuzetnu kombinaciju prostranosti i funkcionalnog rasporeda, prikladna za obitelj ili investiciju. Kuća se ističe modernim uređenjem zahvaljujući adaptaciji....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Donja Kustošija, 750.000 €, 270,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Zagreb, Malešnica, prodaju se dvije prekrasne kuće na mirnoj lokaciji ukupne površine 270m2.Kuće su u funkciji obiteljske i kuće za najam. Obiteljska kuća sastoji se od podruma, prizemlja i kata, zatvorene površine 163,1m2. U podrumu se nalaze dva spremišta .Prizemlje kuće sastoji....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Donja Kustošija, 290.000 €, 296,00 m2 cca 980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na jednoj od najljepših i mirnijih lokacija u Gornjem Stenjevcu, nudimo započetu gradnju obiteljske kuće s prekrasnim panoramskim pogledom na grad Zagreb. Kuća je projektirana kao višekatnica koja se sastoji od: prizemlja dva kata visokog potkrovlja Nekretnina se nalazi u roh bau....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Stenjevac, na uzvišenom dijelu s predivnim panoramskim pogledom na grad, u ponudi je započeta gradnja obiteljske kuće koja nudi izniman investicijski potencijal. Objekt se proteže na prizemlje, dva kata i visoko potkrovlje, s ukupnom površinom od približno 534 m². Kuća je....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 180.000 € na 160.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Markuševec, 160.000 €, 300,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.03.2026 - 180.000 €
17.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se samostojeća kuća ukupne površine 300 m2, smještena u mirnom i vrlo sunčanom dijelu Podsljemena, naselje Markuševec. Ova nekretnina nalazi se na parceli od 431 m2 i predstavlja izvanrednu priliku za one koji traže prostran dom u jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih rezidencijalnih....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 480.000 €, 300,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.08.2025.,

www.indomio.hr

Mlinovi, Lovćenska ulica, odlična obiteljska kuća površine 300 m2 s otvorenim panoramskim pogledom na ograđenoj parceli od 518 m2 u mirnoj uvučenoj ulici, atraktivna lokacija. Idealno za veće obitelji ili kao investicija s obzirom na to da je u procesu etažiranja na 4 stambene jedinice....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 2.000.000 €, 302,00 m2 cca 6620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U neposrednoj blizini Parka Maksimira, svega nekoliko minuta vožnje od centra grada, smještena je samostojeća vila dovršena 2025. godine. Nalazi se u mirnoj ulici, u prvome redu do šume, što osigurava privatnost i otvoren pogled na zelenilo. Građena armirano - betonskom konstrukcijom,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuća u zagrebu što manje kvalitetan 280 m2 (37)
  • kuća u zagrebu što manje adaptiran 280 m2 (22)
  • kuća u zagrebu što manje adaptiran kvalitetan (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.