• GoHome Professional
kuća u zagrebu što manje Zadnjih 7 dana - GoHome
  • kuća u zagrebu što manje Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u zagrebu što manje Zadnjih 7 dana

  • Za upit "kuća u zagrebu što manje zadnjih 7 dana" pronađeno 64 nekretnina - prosječna cijena 2.282 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosječna cijena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 285.000 €, 225,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u mirnom dijelu Trnave, idealna za veću obitelj, dvije obitelji ili kao investicija za najam. Kuća se sastoji od 3 etaže, svaka površine 75 m², što ukupno čini 225 m² stambenog prostora.Prva dva kata su uređena, održavana i odmah useljiva, dok su plin i brojila odvojeni....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Stenjevec, 350.000 €, 230,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvojna kuća površine 230 m2 smještena u mirnom dijelu Stenjevca, Donje Vrapče. Ova nekretnina pruža izvanrednu priliku za život u rezidencijalnoj četvrti koja spaja udobnost i funkcionalnost. Kuća se prostire na ukupno četiri etaže ? podrum i tri etaže namijenjene za....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Žitnjak, 299.000 €, 245,00 m2 cca 1220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća površine 245 m2, smještena u mirnom dijelu Kozari boka, Peščenica - Žitnjak. Ova nekretnina pruža savršenu priliku za udoban obiteljski život u urbanom okruženju s izvrsnom povezanošću s gradom. Kuća se ističe modernom adaptacijom iz 2016. godine, što....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Žitnjak, 299.000 €, 245,00 m2 cca 1220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Opis oglasa Posredujemo pri prodaji izvrsne obiteljske kuće površine 240 m² s okućnicom od 154 m², smještene u naselju Kozari Bok. Kuća se prostire na dvije etaže i sastoji se od stana u prizemlju površine 106 m², podruma od 34 m² te stana u potkrovlju površine 105 m². Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 306.500 €, 260,00 m2 cca 1180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj uzdignutoj mikrolokaciji zapadnog dijela Zagreba, svega nekoliko minuta od Črnomerca i Ilice, smještena je samostojeća kuća s tri odvojene stambene cjeline, garažom i okućnicom koja pruža privatnost kakvu je danas sve teže pronaći u gradu. Riječ je o nekretnini koja nije....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Remetinec, 485.000 €, 270,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju samostojeća kuća s 3 etaže ukupne bruto površine 272 m2 te garaža površine 16 m2, smještene na Remetinečkoj cesti. Kuća se nalazi na parceli ukupne površine 268 m2 te ima direktan pristup javnoj prometnici. Građena je 1986. godine, a 2000. je obnovljeno krovište te uređeno....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 1.070.000 €, 280,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Mlinovi, prekrasna dvojna kuća 280m2 građena i projektirana prema najvišim standardima te opremljena dizajnerskim namještajem. Vrhunska lokacija, u podsljemenskoj zoni. Vila je koncipirana na 4 etaže povezane centralnim stubištem, s ukupnom neto stambenom površinom od 280 m2, s pripadajućom....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 590.000 €, 280,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih adresa, u zelenilu i miru elitnog Pantovčaka, smjestila se elegantna samostojeća vila koja već na prvi pogled osvaja svojom pojavom i karakterom. Ova reprezentativna kuća iz 1926. godine spaja šarm starozagrebačke arhitekture s funkcionalnošću....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 799.000 €, 315,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Tuškanac-na prodaju je dvojna kuća površine 315 m2 smještena u prestižnom dijelu Gornjeg Grada ? Medveščak, u mirnom i sunčanom okruženju. Ova nekretnina ističe se prostranošću i funkcionalnim rasporedom koji uključuje pet spavaćih soba, odvojeni dnevni boravak, odvojenu kuhinju s....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Remetinec, 685.000 €, 320,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Kuća je dvojni objekt, u potpunosti fizički odvojena i ograđena od susjedne kuće, izgrađena prema najvišim standardima kvalitete. Nekretnina je u izvrsnom stanju, kompletno namještena te spremna za useljenje. Sastoji se od četiri spavaće sobe, od kojih su tri dječje. Smještena je....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Zagreb Jug, 685.000 €, 320,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, BLATO, 320 m2, 6-sobna Prodaje se dvojna kuća, ukupne stambene površine 320 m2 na parceli površine 323 m2. Građena je 2014. godine te se sastoji od podruma, prizemlja, kata i tavanskog prostora (50 m2). PODRUM (102,35 m2) je u cijelosti uređen (parket/keramika,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 1.050.000 €, 330,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

MODERNA LUKSUZNA 4-ETAŽNA KUĆA NA TUŠKANCU Prodaje se moderna, luksuzno uređena kuća na mirnoj lokaciji na Tuškancu okružena zelenilom. Sastoji se od 4 etaže: Podrum: vinski podrum/soba za zabavu, toalet. Prizemlje: ulazni hodnik, kuhinja, blagovaonica, izlaz na terasu s roštiljem,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 890.000 €, 350,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća obiteljska kuća ukupne površine 350 m², smještena na parceli od 516 m². Započeta gradnja 1967. godine, a dovršena gradnja je 1980-ih godina. Nalazi se u jednom od najprestižnijih zagrebačkih naselja ? Šalata, Babonićeva ulica. Nekretnina se proteže na četiri....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 749.000 €, 380,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U ponudi je prostrana samostojeća obiteljska kuća ukupne površine 380 m2, izgrađena 2008. godine u mirnom i elitnom dijelu Gornjih Mikulića. Sastoji se od tri etaže. Prizemlje obuhvaća: - prostrani dnevni boravak - blagovaonicu i kuhinju s izlazom na veliku terasu površine približno....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 748.000 €, 380,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Mikulići, samostojeća kuća površine 380m2 razvedena kroz tri nadzemne etaže s velikom okućnicom, te prekrasnim pogledom na grad - od Sljemena i Kulmerovih dvora do Jaruna i aerodroma. Iznimno kvalitetna gradnja s vrhunskim materijalima.Ograđena i popločena okućnica ima mjesta za više....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 450.000 €, 400,00 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju započeta gradnja roh-bau kuće bruto površine 400 m², smještene na prostranoj parceli od 1.690 m² u jednoj od najpoželjnijih podsljemenskih zona Zagreba. Nekretnina se nalazi u oazi mira i prirode, okružena zelenilom i tišinom, s prekrasnim otvorenim pogledom na Zagreb.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 405.000 €, 582,00 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

ZAGREB, ČRNOMEREC - kuća u šumi, oaza mira, rijetka prilika! PREMIUM INVESTICIJSKI PROJEKT: Imanje u elitnoj zoni Šestinski dol (582 m kuća + 6.329 m privatne šume i zemljišta) Lokacija: Zagreb, Črnomerec Šestinski dol (podsljemenska oaza) Tip nekretnine: Rezidencijalno imanje / Samostojeća....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 405.000 €, 582,00 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ZAGREB, ČRNOMEREC - kuća u šumi, oaza mira, rijetka prilika! PREMIUM INVESTICIJSKI PROJEKT: Imanje u elitnoj zoni Šestinski dol (582 m² kuća + 6.329 m² privatne šume i zemljišta) Lokacija: Zagreb, Črnomerec ? Šestinski dol (podsljemenska oaza) Tip nekretnine: Rezidencijalno imanje....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 780.000 €, 614,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA SAMOSTOJEĆA KUĆA S POSLOVNIM PROSTOROM ? GRAČANI / PUSTODOL Prodaje se reprezentativna samostojeća kuća na izuzetnoj lokaciji u , na obroncima Medvednice, u mirnoj i slijepoj ulici Pustodol, s otvorenim panoramskim pogledom na . Nekretnina nudi savršenu kombinaciju luksuznog....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Kajzerica, 950.000 €, 734,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

KUĆA + 2 HALE, PRODAJA, ZAGREB, KAJZERICA, 734 m2 Prodaje se stambeno-poslovni objekt ukupne površine 734 m2. Sastoji se od kuće i dvije hale. Kuća je izgrađena 1998. godine, prva hala je iz 1968. godine, a druga hala iz 1980. godine. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog kata i potkrovlja.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Mikulići, 300.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.rivalitas.hr

Prodaje se samostojeća kuća na četiri etaže tlocrtne površine 98m2 koja se nalazi na parceli od 294m2, izgrađene 1992.g. Sastoji od suterena, prizemlja, 1. kata i potkrovlja.Suteren se sastoji od garaže, otvorenog prostora koje se može namjeniti za stan i koji ima izlaz na vrt.Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 800.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište površine 611 m² smješteno na izuzetno atraktivnoj i mirnoj lokaciji, neposredno uz park Maksimir, jednoj od najpoželjnijih rezidencijalnih zona Zagreba. Na parceli je moguća izgradnja objekta bruto površine do cca 400 m², što pruža odličnu priliku....