• GoHome Professional
jednosobni stan vidikovac do 400000 eura - GoHome
  • jednosobni stan vidikovac do 400000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan vidikovac do 400000 eura

  • Za upit "jednosobni stan vidikovac do 400000 eura" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 4.149 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 380000 eura (malo jeftiniji)
    • 420000 eura (malo skuplji)
    • do 4300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Vidikovac, 280.164 €, 75,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Jednosoban stan s krovnom terasom, oznake S8, smješten na 2.katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, spavaću sobu te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 54,77 m2. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 265.020 €, 75,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Zadar - Vidikovac, prodaje se jednosobni stan od 75.72 m2 na drugom katu stambenog objekta sa ukupno devet apartmana u izgradnji, planirano useljenje kraj/2026. godine. Sastoji se od: jedne spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice i terase. SA TERASE....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 265.000 €, 75,72 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Zadru, predio Vidikovac, smješten na 2. katu stambene zgrade s liftom. Nekretnina ima djelomičan pogled na more te se nalazi 1,5 km od mora i 2,5 km od centra grada, što omogućuje mirno stanovanje uz dobru povezanost sa svim gradskim sadržajima.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jednosobni stan vidikovac do 400000 eura'
299.000 €
299.000 €
229.000 €
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 238.000 €, 48,00 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Zadar - prodaje se potpuno opremljen i funkcionalan jednosobni stan u zgradi novije gradnje, smješten na izvrsnoj lokaciji idealnoj za udoban gradski život. Stan se sastoji od prostrane spavaće sobe, dnevnog boravka s blagovaonicom, ostave, potpuno opremljene kuhinje, kupaonice i....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 226.975 €, 64,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Zadar - Vidikovac, prodaje se jednosobni stan od 64,85 m2 u prizemlju stambenog objekta sa ukupno devet apartmana u izgradnji, planirano useljenje kraj/2026. godine. Sastoji se od: jedne spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice i terase. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 226.975 €, 64,85 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Zadru, predio Vidikovac, smješten u prizemlju stambene zgrade s liftom. Nekretnina se nalazi 1,5 km od mora i 2,5 km od centra grada, što omogućuje mirno stanovanje uz brzu povezanost sa svim gradskim sadržajima. Raspored prostorija čine....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 232.000 € na 226.000 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Vidikovac, 226.000 €, 50,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 232.000 €
27.02.2026 - 226.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

PLOVANIJA - Prodaje se jednosoban stan u prizemlju novogradnje s vrtom! Stan se sastoji od jedne spavaće sobe, kupaonice te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, ukupne korisne površine 31,97 m², te sporednih dijelova: - natkrivena terasa - dva parkirna mjesta - vrta ukupne....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 225.000 €, 48,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Stan u manjoj zgradi novijeg datuma (izgrađena 2008. god.), komforan jednosoban, ukupne korisne površine 48.89 m2, Zadar (Belafuža/Blue Garden). Nalazi se u prizemlju i sadrži ulazni prostor, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom OPEN SPACE koncepta, spavaću sobu, kupaonicu i....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 220.490 €, 64,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na predjelu Vidikovac smješten je novi projekt moderne novogradnje koji obuhvaća ukupno devet stambenih jedinica raspoređenih kroz tri nadzemne etaže ? prizemlje, prvi i drugi kat. Stanovima u prizemlju pripada vlastiti vrt, dok su stanovi na drugom....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 209.000 €, 48,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Plovanija, novogradnja, objekt sa ukupno 8 stambenih jedinica; prizemlje sa dva stana, 1. i 2. kat s tri stambene jedinice, po jedan jednosoban stan i dva manja trosobna stana. Na prodaju je stan u prizemlju oznake S2 koji se sastoji od jedne spavaće sobe, kuhinje sa blagavaonom i....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 207.500 €, 47,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.indomio.hr

Stambena zgrada sa 8 stambenih jedinica, Zadar (Plovanija) NOVOGRADNJA. Sastoji se od prizemlja i dva kata. U prizemlju se nalaze dvije stambene jedinice, a na 1. i 2. katu po tri. OPREMA ZGRADE: ulazna protuprovalna i protupožarna vrata u stanove, vanjska PVC stolarija s komarnicima,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 206.000 €, 47,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA | Plovanija ? jednosoban stan s vrtom i 2 parkirna mjesta (S2) Na mirnoj i traženoj lokaciji u Plovaniji, s izvrsnom prometnom povezanošću i kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini, prodaje se jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji, smješten u prizemlju stambene....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 190.000 €, 46,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR, PLOVANIJA Useljiv 1S stan s parkirnim mjestom i lođom (46,7 m, bez ulaganja) Prodaje se funkcionalan i odmah useljiv 1-sobni stan površine 46,7 m u Zadru, predio Plovanija lokacija koja nudi mir, ali i brzu povezanost s centrom grada. Stan je pametno raspoređen i sastoji se....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me