- jednosobni stan vidikovac

  • Za upit "jednosobni stan vidikovac" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 4.149 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 430000 eura (prosječna cijena)
    • do 520000 eura
    • do 4300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • park
    • 2.kat
    • lift
    • s garažom
    • terasa
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Vidikovac, 238.000 €, 48,00 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Zadar - prodaje se potpuno opremljen i funkcionalan jednosobni stan u zgradi novije gradnje, smješten na izvrsnoj lokaciji idealnoj za udoban gradski život. Stan se sastoji od prostrane spavaće sobe, dnevnog boravka s blagovaonicom, ostave, potpuno opremljene kuhinje, kupaonice i....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 206.000 €, 47,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA | Plovanija ? jednosoban stan s vrtom i 2 parkirna mjesta (S2) Na mirnoj i traženoj lokaciji u Plovaniji, s izvrsnom prometnom povezanošću i kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini, prodaje se jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji, smješten u prizemlju stambene....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 209.000 €, 48,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Plovanija, novogradnja, objekt sa ukupno 8 stambenih jedinica; prizemlje sa dva stana, 1. i 2. kat s tri stambene jedinice, po jedan jednosoban stan i dva manja trosobna stana. Na prodaju je stan u prizemlju oznake S2 koji se sastoji od jedne spavaće sobe, kuhinje sa blagavaonom i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jednosobni stan vidikovac'
207.500 €
225.000 €
220.490 €
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 229.000 €, 50,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.crozilla.com

Melada | Moderan jednosoban stan s pogledom na more i garažom Na prodaju je lijepo uređen jednosoban stan smješten na 6. katu novoizgrađene stambene zgrade s liftom, u traženom dijelu Zadra ? naselje Melada. Ova nekretnina idealan je izbor za stanovanje, dugoročni najam ili investiciju,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 265.020 €, 75,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Zadar - Vidikovac, prodaje se jednosobni stan od 75.72 m2 na drugom katu stambenog objekta sa ukupno devet apartmana u izgradnji, planirano useljenje kraj/2026. godine. Sastoji se od: jedne spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice i terase. SA TERASE....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 190.000 €, 46,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR, PLOVANIJA Useljiv 1S stan s parkirnim mjestom i lođom (46,7 m, bez ulaganja) Prodaje se funkcionalan i odmah useljiv 1-sobni stan površine 46,7 m u Zadru, predio Plovanija lokacija koja nudi mir, ali i brzu povezanost s centrom grada. Stan je pametno raspoređen i sastoji se....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 226.975 €, 64,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Zadar - Vidikovac, prodaje se jednosobni stan od 64,85 m2 u prizemlju stambenog objekta sa ukupno devet apartmana u izgradnji, planirano useljenje kraj/2026. godine. Sastoji se od: jedne spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice i terase. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 280.164 €, 75,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Jednosoban stan s krovnom terasom, oznake S8, smješten na 2.katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, spavaću sobu te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 54,77 m2. Stanu....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 232.000 € na 226.000 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Vidikovac, 226.000 €, 50,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 232.000 €
27.02.2026 - 226.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

PLOVANIJA - Prodaje se jednosoban stan u prizemlju novogradnje s vrtom! Stan se sastoji od jedne spavaće sobe, kupaonice te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, ukupne korisne površine 31,97 m², te sporednih dijelova: - natkrivena terasa - dva parkirna mjesta - vrta ukupne....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 226.975 €, 64,85 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Zadru, predio Vidikovac, smješten u prizemlju stambene zgrade s liftom. Nekretnina se nalazi 1,5 km od mora i 2,5 km od centra grada, što omogućuje mirno stanovanje uz brzu povezanost sa svim gradskim sadržajima. Raspored prostorija čine....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 349.000 € na 299.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Vidikovac, 299.000 €, 79,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 349.000 €
16.05.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA, ZADAR ? BILI BRIG, STAN 63m2, SPEKTAKULARAN PANORAMSKI POGLED !!! Prekrasan jednosobni stan zatvorene površine 47 m2 i 32 m2 terase, na 1. katu. Sastoji se od ?open space? dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, izlazom na terasu, 2 spavaće sobe, 1 kupaonice i WC-a. Stan....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 265.000 €, 75,72 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Zadru, predio Vidikovac, smješten na 2. katu stambene zgrade s liftom. Nekretnina ima djelomičan pogled na more te se nalazi 1,5 km od mora i 2,5 km od centra grada, što omogućuje mirno stanovanje uz dobru povezanost sa svim gradskim sadržajima.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com