• GoHome Professional
jednosobni stan u zagrebu zadnjih 14 dana što jeft - GoHome
  • jednosobni stan u zagrebu zadnjih 14 dana što jeft - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan u zagrebu zadnjih 14 dana što jeftinije

  • Za upit "jednosobni stan u zagrebu zadnjih 14 dana što jeftinije" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 4.084 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 430000 eura (prosječna cijena)
    • do 510000 eura
    • do 4300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • kvalitetan
    • 5.kat
    • lift
    • useljiva
    • atraktivno
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Maksimir, 105.000 €, 28,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se 1-soban stan na 3.katu zgrade od 3 kata. Stan je svijetao zbog svoje dvostrane orijentacije. Postavljena je PVC stolarija s roletama. Smješten je u Filipovićevoj ulici nasuprot osnovne škole, a u blizini je vrtića, trgovine,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gornje Vrapče, 70.000 €, 30,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se neadaptiran stan 30m2 u kući na vrhu ulice Horvatnice kojem pripada podrum 12m2 i garaža 30m2 u izdvojenom objektu visine 6m što omogućava i galeriju iznad garaže. struja, voda, kanalizacija, plin na kući, ali nije u stanu VLASNIŠTVO U UDJELIMA - SAMO GOTOVINA! Za više....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 72.000 €, 24,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, TREŠNJEVKA, 24 m2, 1-soban Prodaje se jednosoban stan površine 24 m2 u suterenu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1960. godine, ima ukupno 3 kata te se nalazi u blizini doma sportova. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice i predsoblja.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jednosobni stan u zagrebu zadnjih 14 dana što jeftinije'
196.100 €
110.000 €
115.000 €
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 72.000 €, 24,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Molimo zvati na mob: 098 18 38 174 PRILIKA !! Stan za investiciju!! U PAPIRIMA je stan upisan kao suteren - podrum, U STVARNOSTI JE RAZIZEMLJE (prizemlje) sa dvorišne strane zgrade, što se vidi po slikama i prozorima u sobi! Prodajemo jednosobni stan na Trešnjevci, 24 m2, u suterenu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 75.000 €, 34,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dva mala stana 30 m2 i 34 m2, u prizemlju stambene zgrade. Prethodno su bili zamišljeni kao poslovni prostori, ali su prenamijenjeni u stambeni prostor i tako su etažirani. Za sada su u roh-bau stanju i kao takvi se prodaju. Moguće je dogovoriti završetak stanova od strane....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 119.000 €, 30,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u prizemlju zgrade sa 4 stana (svaki kat jedan stan) u mirnoj slijepoj ulici.kvart Trešnjevka , 5 min hoda do tramvajske stanice i trešnjevačkog placa. Tri min hoda do Doma Sportova, minuta do prvog dućana. Stan se sastoji od hodnika, zasebno wc-a,zasebno kupaonice,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 119.000 €, 30,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Trešnjevka - stan od 30 m2, u prizemlju stambene zgrade od četiri stana (svaki stan na svojoj etaži). Sastoji se od jedne sobe, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice s tuš kabinom, odvojenog toaleta i hodnika. Iz stana se direktno izlazi na vrt od 60 m2. Stolarija je pvc, grijanje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Žitnjak, 124.990 €, 28,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prilika na Peščenici ? stan s funkcionalnim rasporedom, idealnom istočnom orijentacijom i velikim potencijalom. Stan površine 28 m² sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, kupaonice, lođe i ulaznog prostora. Prednost je mogućnost povezivanja lođe s dnevnim dijelom i kuhinjom, čime se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 125.000 €, 26,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠARMANTAN I MODERNO UREĐEN STAN NADOMAK KVATRIĆA ? IDEALNA INVESTICIJA ILI DOM U CENTRU GRADA Na prodaju je prekrasan, potpuno funkcionalan jednosoban stan površine 26 m², smješten na 1. katu uredne stambene zgrade u Maksimirskoj ulici, svega nekoliko minuta hoda od Kvaternikovog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Studentski Grad, 125.000 €, 31,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, DUBRAVA, STUDENTSKI GRAD, 31 m2, 1-soban Prodaje se jednosoban stan površine 31 m2 na 3. katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1968. g. i ima ukupno 5 katova. Stan se sastoji od sobe, kuhinje, kupaonice, hodnika i lođe. Stan je potrebno kompletno adaptirati.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 138.000 €, 30,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, Zagreb, Stan, Donji Grad, 30,06m2, jednosobni Prodaje se funkcionalan jednosoban stan veličine 30,06m2 u razizemlju stambene zgrade u centru Zagreba. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje i blagovaone, kupaonice te dnevnog boravka. Stan je novoadaptiran, namješten i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrine, 150.000 €, 30,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Utrinama, Šišićeva ulica ? Novi Zagreb. Stan površine 30 m2 nalazi se na 6. katu zgrade s centralnim grijanjem preko toplane. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, hodnika i kupaonice te je odličan izbor za stanovanje ili investiciju za najam. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 155.000 €, 35,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

JEDNOSOBAN STAN S BALKONOM PRODAJA, STAN, TREŠNJEVKA, ČAKOVEČKA, 1s, 35m2 Prodaje se jednosoban stan na traženoj i frekventnoj lokaciji na Trešnjevci, idealan za stanovanje ili investiciju. Stan se nalazi na 4. katu uredne zgrade s ukupno 5 katova te je južne orijentacije, što mu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 157.500 €, 45,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosoban stan površine 45m2, u suterenu zgrade, na odličnoj lokaciji Maksimir-Ravnice. Stan se sastoji od ulaznog prostora, open space kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, spavaće sobe te kupaonice. Namješten i opremljen aparatima, klima uređaj, protuprovalna vrata....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Travno, 159.000 €, 44,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno renoviran stan u Novom Zagrebu, ulica Božidara Magovca. Stan se sastoji od : - open space prostora, - ulaznog hodnika - kupaonice s WC-om. Nekretnina je u potpunosti renovirana, a zgrada posjeduje lift. Odlična mikrolokacija ? u neposrednoj blizini nalaze se trgovine,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 166.000 €, 35,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, DUBRAVA, 35 m2, 1-soban Prodaje se jednosoban površine 35 m2 na drugom katu zgrade bez lifta. Stan se nalazi u Grižanskoj ulici. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa spavaćim dijelom, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, balkona i hodnika. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Travno, 170.000 €, 39,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan stan u Travnom površine 39 m², smješten na 4. katu zgrade od ukupno 8 katova. Zgrada ima 2 lifta, video nadzor/kamere te mirne i uredne susjede. Stan se sastoji od: veće sobe manje sobe kuhinje kupaonice hodnika Stan ima odličan raspored i puno potencijala....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zapruđe, 178.000 €, 39,86 m2 cca 4470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zapruđe u blizini Bundeka prodaje se prekrasan uređen ,potpuno opremljen i useljiv 1 soban stan 39,86m2 Zapruđu u lijepom okruženju, kupaonica je nova, kuhinja stara svega šest godina, neboder očekuje energetsku obnovu (dakle, siguran rast cijene kvadrata i bolja energetska učinkovitost).Blizina....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 179.000 €, 43,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

prodajemo stan koji je renoviran i koji je namjesten namjestaj po mjeri egger materijalima,blum okovima i ugradbenom bijelom tehnikom u cijenu ulazi namjestaj po mjeri,svi kucanski aparati,kupatilo je novo adaptirano za sve upite nazovite na 0089186543 Stan: Zagreb NOVO NAMJESTEN....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 185.000 €, 43,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se lijep 1soban stan u suterenu zgrade u centru grada. Odlično je pozicioniran, u blizini tramvajske stanice, škole, vrtića, fakulteta, te svih drugh bitnih sadržaja. Kvalitetna zgrada, bez oštećenja u potresu (zelena naljepnica).....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Studentski Grad, 185.000 €, 37,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Nekretnina smještena je u zagrebačkom naselju Dubrava, u području Studentskog Grada (Zvonimira Ljevakovića ), koje je poznato po dobroj prometno povezanosti i razvijenoj infrastrukturi. Stan se nalazi u prizemlju uredne stambene zgrade ukupno pet katova, u mirnom okruženju s pretežito....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Savica, 190.000 €, 38,97 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

LJUBAZNO MOLIM AGENCIJE ZA NEKRETNINE DA NE ZOVU!!! Prodaje se vrlo lijep, praktičan i funkcionalan jednosobni stan veličine 39 kvadratnih metara, s mogućnošću prenamjene u jednoipolsobni. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaone s WC-om, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 197.000 €, 42,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB (Jarun), 42 m2, 1-soban Prodaje se jednosoban stan ukupne stambene površine 38 m2 na četvrtom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1990. godine, ima ukupno pet katova te se nalazi u Našičkoj ulici. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa spavaćim djelom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 197.000 €, 41,37 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan 41 m² ? Jarun, 4. kat, odlična investicija-Top Lokacija Prodaje se stan površine 41 m² na četvrtom katu stambene zgrade bez lifta ( u planu je ugradnja lifta ), smješten u mirnoj ulici na Jarunu, jednoj od najpoželjnijih lokacija u Zagrebu. Nekretnina predstavlja odličnu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 206.990 €, 42,00 m2 cca 4930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

*Zagreb, Jarun - stan 41,37m2!* Vrhunska lokacija na Jarunu i mogućnost jednostavne izvedbe odvojene spavaće sobe ? odlična prilika za stanovanje ili investiciju. Stan površine 38 m² sastoji se od dnevne sobe povezane sa spavaćim dijelom, blagovaonice, kuhinje, kupaonice, balkona....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Centar, 208.000 €, 47,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se jednosoban stan s glarijom u visokom prizemlju.Sastoji se od:hodnikkuhinja s blagovaonomdnevnog boravkakupaonice= 38.10m2+ galerija sa spavćim dijelom i ugradbenim ormarima - 9m2U stanu je centralno etažno plinsko grijanje, te kompletna LED rasvjeta. Zbog zidova debljine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 208.000 €, 47,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se jednosoban stan s glarijom u visokom prizemlju. Sastoji se od: hodnik kuhinja s blagovaonom dnevnog boravka kupaonice = 38.10m2 + galerija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Volovčica, 230.000 €, 52,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

AMG Real Estate predstavlja prekrasan i izrazito ugodan dvosoban stan na odličnoj i vrlo traženoj lokaciji u Kosorovoj ulici ? savršen izbor za život ili investiciju. Stan površine 51,23 m² smješten je na 5. katu uredno održavane zgrade s liftom od ukupno 9 katova. Funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 388.000 €, 78,00 m2 cca 4970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i svijetao stan (78m²) na mirnoj lokaciji iznad Gajnica, smješten na brežuljku u podnožju Medvednice, s puno privatnosti i ugodnim životnim okruženjem. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi iz 2007.god. te ima vlastiti ulaz, što dodatno doprinosi osjećaju kuće.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 29)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com