• GoHome Professional
jednosobni stan u zagrebu pala cijena zadnjih 14 d - GoHome
  • jednosobni stan u zagrebu pala cijena zadnjih 14 d - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan u zagrebu pala cijena zadnjih 14 dana

  • Za upit "jednosobni stan u zagrebu pala cijena zadnjih 14 dana" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 4.153 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosječna površina)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 450000 eura (prosječna cijena)
    • do 540000 eura
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • prizemlje
    • potkrovlje
    • park
    • terasa
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 145.000 € na 140.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 140.000 €, 30,00 m2 cca 4670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 145.000 €
13.05.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se jednosoban stan u Kombolovoj ulici, naselje Utrine, na 2. katu stambene zgrade s 9 katova i liftom. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? škola, vrtića, tržnice, bazena i sportskih sadržaja, Avenue Malla, trgovina i uslužnih....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 145.000 € na 135.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 135.000 €, 41,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 145.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Dubrava, Aleja Blaža Jurišića ? jednosoban stan površine 41,10 m², smješten u prizemlju održavane zgrade.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom te kupaonice. Grijanje je etažno plinsko, a stan je klimatiziran.Odlična lokacija u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Kruge, 145.000 €, 31,00 m2 cca 4680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 150.000 €
11.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

MALA KVADRATURA, VELIKA PRILIKA! S obzirom na nedostatak dostupnih malih stanova za prodaju u Gradu Zagrebu, ovaj stan bi mogao biti interesantan širom broju kupaca. Tražite li svoj prvi dom, sigurno studentsko utočište, ili nekretninu koja se lako iznajmljuje? Ne tražite dalje! Na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jednosobni stan u zagrebu pala cijena zadnjih 14 dana'
157.000 €
157.000 €
 
-6%

Promjena cijene sa 160.000 € na 150.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 150.000 €, 40,79 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.09.2025 - 170.000 €
18.04.2026 - 160.000 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosobni stan površine 40.79 čm. Sastoji se od ulaznog hodnika ,ostave, kupaonice ,velikog dnevnog boravka i kuhinje. Nalazi se u potkrovlju stambene zgrade na 3 katu. Autobusne stanica za Mažuranićev trg i črnomerec nalaze se na 10 min. pješke. U blizini dućan. Stan:....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 175.000 € na 160.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 160.000 €, 35,36 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 175.000 €
18.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u prizemlju stambene kuće na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Zagreb, predio Srebrnjak ? Lašćina. Stan se sastoji od unutarnjeg i vanjskog dijela te predstavlja odličnu priliku za uređenje prema vlastitim željama ili investiciju. Površina i raspored: Unutarnji prostor....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 139.990 € na 134.990 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 134.990 €, 30,20 m2 cca 4470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 149.990 €
29.03.2026 - 146.990 €
04.04.2026 - 144.990 €
22.04.2026 - 142.990 €
25.04.2026 - 139.990 €
22.05.2026 - 134.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

KONTAKT: 091-980-3033 Luka Lokacija: Novi Zagreb Istok - Utrina (Kombolova ulica) Površina: 30.17m2 Kat: 2.kat s liftom Orijentacija: zapad Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, kuhinje s blagavaonicom te sobe. Grijanje je putem gradake toplane. Potrebno je uređenje stana. Vlasništvo....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,