• GoHome Professional
jednosobni stan u zagrebu pala cijena najnovije - GoHome
  • jednosobni stan u zagrebu pala cijena najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan u zagrebu pala cijena najnovije

  • Za upit "jednosobni stan u zagrebu pala cijena najnovije" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 4.074 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • 3.kat
    • potkrovlje
    • lift
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 160.000 € na 150.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 150.000 €, 40,79 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.09.2025 - 170.000 €
18.04.2026 - 160.000 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosobni stan površine 40.79 čm. Sastoji se od ulaznog hodnika ,ostave, kupaonice ,velikog dnevnog boravka i kuhinje. Nalazi se u potkrovlju stambene zgrade na 3 katu. Autobusne stanica za Mažuranićev trg i črnomerec nalaze se na 10 min. pješke. U blizini dućan. Stan:....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 139.990 € na 134.990 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 134.990 €, 30,20 m2 cca 4470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 149.990 €
29.03.2026 - 146.990 €
04.04.2026 - 144.990 €
22.04.2026 - 142.990 €
25.04.2026 - 139.990 €
22.05.2026 - 134.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

KONTAKT: 091-980-3033 Luka Lokacija: Novi Zagreb Istok - Utrina (Kombolova ulica) Površina: 30.17m2 Kat: 2.kat s liftom Orijentacija: zapad Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, kuhinje s blagavaonicom te sobe. Grijanje je putem gradake toplane. Potrebno je uređenje stana. Vlasništvo....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan