• GoHome Professional
jednosobni stan u zagrebu pala cijena Zadnjih 7 da - GoHome
  • jednosobni stan u zagrebu pala cijena Zadnjih 7 da - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan u zagrebu pala cijena Zadnjih 7 dana

  • Za upit "jednosobni stan u zagrebu pala cijena zadnjih 7 dana" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 4.242 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosječna površina)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • lift
    • parking
    • za adaptaciju
    • 2.kat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-22%

Promjena cijene sa 166.250 € na 130.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 130.000 €, 34,83 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 166.250 €
18.05.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA ? Stan s balkonom Klaka / Gornja Dubrava | namješten Na prodaju je funkcionalan i ugodan stan smješten u mirnom dijelu Gornja Dubrava (naselje Klaka), ukupne površine cca 35 m². Nalazi se na 2. katu stambene zgrade te predstavlja odličnu priliku za stanovanje ili investiciju.....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 175.000 € na 160.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 160.000 €, 35,36 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 175.000 €
18.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u prizemlju stambene kuće na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Zagreb, predio Srebrnjak ? Lašćina. Stan se sastoji od unutarnjeg i vanjskog dijela te predstavlja odličnu priliku za uređenje prema vlastitim željama ili investiciju. Površina i raspored: Unutarnji prostor....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 139.990 € na 134.990 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 134.990 €, 30,20 m2 cca 4470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 149.990 €
29.03.2026 - 146.990 €
04.04.2026 - 144.990 €
22.04.2026 - 142.990 €
25.04.2026 - 139.990 €
22.05.2026 - 134.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

KONTAKT: 091-980-3033 Luka Lokacija: Novi Zagreb Istok - Utrina (Kombolova ulica) Površina: 30.17m2 Kat: 2.kat s liftom Orijentacija: zapad Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, kuhinje s blagavaonicom te sobe. Grijanje je putem gradake toplane. Potrebno je uređenje stana. Vlasništvo....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,