• GoHome Professional
jednosobni stan u zagrebu pala cijena Zadnjih 14 d - GoHome
  • jednosobni stan u zagrebu pala cijena Zadnjih 14 d - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan u zagrebu pala cijena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "jednosobni stan u zagrebu pala cijena zadnjih 14 dana" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 4.230 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 20 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosječna površina)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 450000 eura (prosječna cijena)
    • do 540000 eura
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • namješten
    • za adaptaciju
    • opremljen
    • adaptiran
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 145.000 € na 140.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 140.000 €, 30,00 m2 cca 4670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 145.000 €
13.05.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se jednosoban stan u Kombolovoj ulici, naselje Utrine, na 2. katu stambene zgrade s 9 katova i liftom. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? škola, vrtića, tržnice, bazena i sportskih sadržaja, Avenue Malla, trgovina i uslužnih....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 145.000 € na 137.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 137.000 €, 30,00 m2 cca 4570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 145.000 €
16.05.2026 - 137.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se 1 soban stan na 2.katu zgrade od 9 katova. Stan je izrazito svijetao zbog svoje zapadne orijentacije. Stan je opremljen protuprovalnim vratima. Smješten je u blizini vrtića, škole, doma zdravlja, trgovine, tramvajske stanice....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Kruge, 145.000 €, 31,00 m2 cca 4680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 150.000 €
11.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

MALA KVADRATURA, VELIKA PRILIKA! S obzirom na nedostatak dostupnih malih stanova za prodaju u Gradu Zagrebu, ovaj stan bi mogao biti interesantan širom broju kupaca. Tražite li svoj prvi dom, sigurno studentsko utočište, ili nekretninu koja se lako iznajmljuje? Ne tražite dalje! Na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jednosobni stan u zagrebu pala cijena zadnjih 14 dana'
157.000 €
135.000 €
135.000 €
 
-22%

Promjena cijene sa 166.250 € na 130.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 130.000 €, 34,83 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 166.250 €
18.05.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA ? Stan s balkonom Klaka / Gornja Dubrava | namješten Na prodaju je funkcionalan i ugodan stan smješten u mirnom dijelu Gornja Dubrava (naselje Klaka), ukupne površine cca 35 m². Nalazi se na 2. katu stambene zgrade te predstavlja odličnu priliku za stanovanje ili investiciju.....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 175.000 € na 160.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 160.000 €, 35,36 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 175.000 €
18.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u prizemlju stambene kuće na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Zagreb, predio Srebrnjak ? Lašćina. Stan se sastoji od unutarnjeg i vanjskog dijela te predstavlja odličnu priliku za uređenje prema vlastitim željama ili investiciju. Površina i raspored: Unutarnji prostor....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 139.990 € na 134.990 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 134.990 €, 30,20 m2 cca 4470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 149.990 €
29.03.2026 - 146.990 €
04.04.2026 - 144.990 €
22.04.2026 - 142.990 €
25.04.2026 - 139.990 €
22.05.2026 - 134.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

KONTAKT: 091-980-3033 Luka Lokacija: Novi Zagreb Istok - Utrina (Kombolova ulica) Površina: 30.17m2 Kat: 2.kat s liftom Orijentacija: zapad Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, kuhinje s blagavaonicom te sobe. Grijanje je putem gradake toplane. Potrebno je uređenje stana. Vlasništvo....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 145.000 € na 136.500 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 136.500 €, 30,17 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 145.000 €
15.05.2026 - 136.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 30 m² smješten na drugom katu stambene zgrade s liftom u zagrebačkom naselju Utrine. Stan je funkcionalnog rasporeda te se sastoji od ulaznog prostora, odvojene sobe, kuhinje i kupaonice. Grijanje je centralno na toplanu. Stan se nalazi na vrlo dobroj mikrolokaciji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!