• GoHome Professional
jednosobni stan u zagrebu pala cijena 30 m2 - GoHome
  • jednosobni stan u zagrebu pala cijena 30 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan u zagrebu pala cijena 30 m2

  • Za upit "jednosobni stan u zagrebu pala cijena 30 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 4.446 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 450000 eura (prosječna cijena)
    • do 540000 eura
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • park
    • renoviran
    • parking
    • 1.kat
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 145.000 € na 137.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 137.000 €, 30,00 m2 cca 4570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 145.000 €
16.05.2026 - 137.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se 1 soban stan na 2.katu zgrade od 9 katova. Stan je izrazito svijetao zbog svoje zapadne orijentacije. Stan je opremljen protuprovalnim vratima. Smješten je u blizini vrtića, škole, doma zdravlja, trgovine, tramvajske stanice....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 140.000 € na 135.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 135.000 €, 30,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.03.2026 - 149.000 €
28.03.2026 - 145.000 €
23.04.2026 - 140.000 €
08.05.2026 - 135.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

AGENCIJA SUNNYDAY POSREDUJE PRI PRODAJI 1 SOBNOG STANA OD 30 M2 U NASELJU UTRINE, U KOMBOLOVOJ ULICI, NA 2 KATU ZGRADE SA LIFTOM ZA 135000 EURA, POVOLJNO. STAN NIJE UREĐIVAN , GRIJANJE JE CENTRALNO NA TOPLANU, NEMA BALKON I ŠUPU ,ZAPADNE JE ORIJENTACIJE A U KUPAONI JE TUŠ KABINA.....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 145.000 €, 30,00 m2 cca 4830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 150.000 €
11.04.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan za ADAPTACIJU u Novom Zagrebu u Kombolovoj ulici. Nalazi se na drugome katu u zgradi s liftom izgrađenoj 1973. godine, a sastoji se ulaznog hodnika, dnevno-spavaćeg dijela, kuhinje s blagovaonicom i kupaonice s wc-om. Grijanje u stanu je na gradsku toplanu, a orijentacija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jednosobni stan u zagrebu pala cijena 30 m2'
140.000 €
140.000 €
136.500 €
 
-9%

Promjena cijene sa 120.000 € na 109.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Martinovka, 109.000 €, 30,12 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.01.2026 - 120.000 €
25.02.2026 - 109.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na iznimnoj lokaciji u naselju Martinovka- Trnje, prodaje se renoviran stan ukupne površine 30,12 m², uz dodatnih 3,20 m² pripadajuće šupe. Stan je idealan za stanovanje ili kao investicija za najam. Nalazi se svega 350 m od FER-a, u neposrednoj blizini ostalih fakulteta, javnog prijevoza,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 140.000 € na 135.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 135.000 €, 30,17 m2 cca 4480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 149.000 €
25.03.2026 - 145.000 €
24.04.2026 - 140.000 €
09.05.2026 - 135.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se jednosoban stan na 2. katu zgrade s liftom. Sastoji se od: kuhinja s blagovaonom dnevni boravak kupaonica Grijanje: toplana Vlasništvo uredno.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 139.990 € na 134.990 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 134.990 €, 30,20 m2 cca 4470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 149.990 €
29.03.2026 - 146.990 €
04.04.2026 - 144.990 €
22.04.2026 - 142.990 €
25.04.2026 - 139.990 €
22.05.2026 - 134.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

KONTAKT: 091-980-3033 Luka Lokacija: Novi Zagreb Istok - Utrina (Kombolova ulica) Površina: 30.17m2 Kat: 2.kat s liftom Orijentacija: zapad Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, kuhinje s blagavaonicom te sobe. Grijanje je putem gradake toplane. Potrebno je uređenje stana. Vlasništvo....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 140.000 € na 125.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Volovčica, 125.000 €, 31,00 m2 cca 4030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.04.2026 - 140.000 €
08.05.2026 - 125.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je funkcionalan 1-sobni stan površine 31 m2, smješten na 4. katu zgrade s ukupno četiri kata, u atraktivnom dijelu Peščenica - Žitnjak, naselje Volovčica. Stan se nalazi na izuzetno dobro povezanoj lokaciji, pružajući udobnost urbanog života i jednostavan pristup svim važnim....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Kruge, 145.000 €, 31,00 m2 cca 4680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 150.000 €
11.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

MALA KVADRATURA, VELIKA PRILIKA! S obzirom na nedostatak dostupnih malih stanova za prodaju u Gradu Zagrebu, ovaj stan bi mogao biti interesantan širom broju kupaca. Tražite li svoj prvi dom, sigurno studentsko utočište, ili nekretninu koja se lako iznajmljuje? Ne tražite dalje! Na....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr