• GoHome Professional
jednosobni stan u zagrebu do 480000 eura pala cije - GoHome
  • jednosobni stan u zagrebu do 480000 eura pala cije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan u zagrebu do 480000 eura pala cijena

  • Za upit "jednosobni stan u zagrebu do 480000 eura pala cijena" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 4.145 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po cijeni
    • 450000 eura (malo jeftiniji)
    • 500000 eura (malo skuplji)
    • do 4300 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • renoviran
    • adaptiran
    • grijanje na plin
    • 3.kat
    • za adaptaciju
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 219.000 € na 212.000 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 212.000 €, 44,00 m2 cca 4820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 220.000 €
04.04.2026 - 219.000 €
13.04.2026 - 212.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan 41.47m2 u ulici Pokornoga iznad restorana Biggy. Blizina svega što je čovjeku potrebno - tramvaj (Mašićeva) 2min, konzum 2min, Kvaternikov trg 5min, glavni trg 8min tramvajem, vrtić i škola u blizini, Maksimir park na 8min pješke, blizina svih bolnica? Stan se sastoji....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 215.000 € na 205.000 € - 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 205.000 €, 47,00 m2 cca 4360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.12.2025 - 215.000 €
26.03.2026 - 205.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.12.2025.,

www.eurovilla.hr

Novi Zagreb, Otok, namješten i uređen jednosoban stan zatvorene površine 40 m2 na šestom katu kvalitetno građene i održavane stambene zgrade u novogradnji.Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s izlazom na loggiu, kuhinje i blagovaonice te kupaonice s toaletom.Stanu pripada....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 220.000 € na 190.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Centar, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.11.2025 - 220.000 €
27.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se jednosobni stan dvorišne zgrade na 1. katu, izgrađene 1936.g.Sastoji se od:hodnikajedne sobekuhinjekupaoniceodvojenog wc-aostave=46,16m2nenatkrivene terase 32m2 sa koef 8,65m2Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini svih bitnih sadržaja na izuzetno atraktivnoj lokaciji.Vlasništvo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jednosobni stan u zagrebu do 480000 eura pala cijena'
185.000 €
160.000 €
159.000 €
 
-14%

Promjena cijene sa 220.000 € na 190.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 220.000 €
27.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se jednosobni stan dvorišne zgrade na 1. katu, izgrađene 1936.g. Sastoji se od: hodnika jedne sobe kuhinje kupaonice odvojenog wc-a ostave =46,16m2....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 165.000 € na 157.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 157.000 €, 33,00 m2 cca 4760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.04.2026 - 165.000 €
15.05.2026 - 157.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se jednosoban stan u Šenoinoj ulici, u samom centru Zagreba, na odličnoj lokaciji svega nekoliko minuta hoda od Zrinjevca i Trga bana Jelačića. Svi sadržaji nalaze se u neposrednoj blizini ? trgovine, kafići, restorani, tramvaj i sve potrebno za život u centru grada. Stan....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 160.000 € na 150.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 150.000 €, 40,79 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.09.2025 - 170.000 €
18.04.2026 - 160.000 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosobni stan površine 40.79 čm. Sastoji se od ulaznog hodnika ,ostave, kupaonice ,velikog dnevnog boravka i kuhinje. Nalazi se u potkrovlju stambene zgrade na 3 katu. Autobusne stanica za Mažuranićev trg i črnomerec nalaze se na 10 min. pješke. U blizini dućan. Stan:....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Kruge, 145.000 €, 31,00 m2 cca 4680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 150.000 €
11.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

MALA KVADRATURA, VELIKA PRILIKA! S obzirom na nedostatak dostupnih malih stanova za prodaju u Gradu Zagrebu, ovaj stan bi mogao biti interesantan širom broju kupaca. Tražite li svoj prvi dom, sigurno studentsko utočište, ili nekretninu koja se lako iznajmljuje? Ne tražite dalje! Na....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 145.000 €, 30,00 m2 cca 4830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 150.000 €
11.04.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan za ADAPTACIJU u Novom Zagrebu u Kombolovoj ulici. Nalazi se na drugome katu u zgradi s liftom izgrađenoj 1973. godine, a sastoji se ulaznog hodnika, dnevno-spavaćeg dijela, kuhinje s blagovaonicom i kupaonice s wc-om. Grijanje u stanu je na gradsku toplanu, a orijentacija....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 145.000 € na 140.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 140.000 €, 30,00 m2 cca 4670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 145.000 €
13.05.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se jednosoban stan u Kombolovoj ulici, naselje Utrine, na 2. katu stambene zgrade s 9 katova i liftom. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? škola, vrtića, tržnice, bazena i sportskih sadržaja, Avenue Malla, trgovina i uslužnih....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 145.000 € na 135.000 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 135.000 €, 41,10 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.05.2026 - 145.000 €
12.05.2026 - 135.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Dubrava, Aleja Blaža Jurišića ? jednosoban stan površine 41,10 m², smješten u prizemlju održavane zgrade.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom te kupaonice. Grijanje je etažno plinsko, a stan je klimatiziran.Odlična lokacija u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 139.990 € na 134.990 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 134.990 €, 30,20 m2 cca 4470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 149.990 €
29.03.2026 - 146.990 €
04.04.2026 - 144.990 €
22.04.2026 - 142.990 €
25.04.2026 - 139.990 €
22.05.2026 - 134.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

KONTAKT: 091-980-3033 Luka Lokacija: Novi Zagreb Istok - Utrina (Kombolova ulica) Površina: 30.17m2 Kat: 2.kat s liftom Orijentacija: zapad Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, kuhinje s blagavaonicom te sobe. Grijanje je putem gradake toplane. Potrebno je uređenje stana. Vlasništvo....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 138.900 € na 133.900 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 133.900 €, 35,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.12.2025 - 139.000 €
06.12.2025 - 136.500 €
31.01.2026 - 131.000 €
11.03.2026 - 138.900 €
06.05.2026 - 133.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.12.2025.,

www.crozilla.com

Prilika za investiciju (turistički najam ili podstanarstvo) ili rješavanje vlastitog stambenog pitanja za samce ili manje porodice. Posredujemo u prodaji jednosobnog stana na Trešnjevci, potpuno namještenog , Stan se nalazi u prizemlju višestambene dvokatnice sa ukupno 6 stanova,....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 140.000 € na 125.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Volovčica, 125.000 €, 31,00 m2 cca 4030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.04.2026 - 140.000 €
08.05.2026 - 125.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je funkcionalan 1-sobni stan površine 31 m2, smješten na 4. katu zgrade s ukupno četiri kata, u atraktivnom dijelu Peščenica - Žitnjak, naselje Volovčica. Stan se nalazi na izuzetno dobro povezanoj lokaciji, pružajući udobnost urbanog života i jednostavan pristup svim važnim....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 120.000 € na 109.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Martinovka, 109.000 €, 30,12 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.01.2026 - 120.000 €
25.02.2026 - 109.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na iznimnoj lokaciji u naselju Martinovka- Trnje, prodaje se renoviran stan ukupne površine 30,12 m², uz dodatnih 3,20 m² pripadajuće šupe. Stan je idealan za stanovanje ili kao investicija za najam. Nalazi se svega 350 m od FER-a, u neposrednoj blizini ostalih fakulteta, javnog prijevoza,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!