• GoHome Professional
jednosobni stan u zagrebu do 480000 eura održavan - GoHome
  • jednosobni stan u zagrebu do 480000 eura održavan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan u zagrebu do 480000 eura održavan

  • Za upit "jednosobni stan u zagrebu do 480000 eura održavan" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 4.554 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • 450000 eura (malo jeftiniji)
    • 500000 eura (malo skuplji)
    • do 4700 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • kvalitetan
    • tržnica
    • grijanje na plin
    • adaptiran
    • 7.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Podsused, 388.000 €, 78,00 m2 cca 4970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i svijetao stan (78m²) na mirnoj lokaciji iznad Gajnica, smješten na brežuljku u podnožju Medvednice, s puno privatnosti i ugodnim životnim okruženjem. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi iz 2007.god. te ima vlastiti ulaz, što dodatno doprinosi osjećaju kuće.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 206.990 €, 42,00 m2 cca 4930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

*Zagreb, Jarun - stan 41,37m2!* Vrhunska lokacija na Jarunu i mogućnost jednostavne izvedbe odvojene spavaće sobe ? odlična prilika za stanovanje ili investiciju. Stan površine 38 m² sastoji se od dnevne sobe povezane sa spavaćim dijelom, blagovaonice, kuhinje, kupaonice, balkona....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 205.000 €, 42,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i uredan stan površine 42 m², smješten na drugom katu stambene zgrade s liftom u naselju Špansko. Stan se sastoji od ulaznog prostora s velikim ugradbenim ormarom, kupaonice, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje te lođe površine 5,2 m². Zahvaljujući rasporedu,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jednosobni stan u zagrebu do 480000 eura održavan'
189.000 €
189.000 €
189.000 €
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 198.000 €, 39,96 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je funkcionalan i održavan stan površine 39,96 m2, smješten na 4. od 6 katova zgrade s liftom u mirnoj ulici na Ravnicama. Sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka, kuhinje s ugradbenom ostavom i blagovaonicom, kupaonice, zatvorene lođe te spremišta u podrumu.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zapruđe, 178.000 €, 39,70 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

**Prodaja ? Jednosoban stan u Novom Zagrebu (odlična lokacija)** Na prodaju je funkcionalan i ugodan jednosoban stan smješten na 7. katu stambene zgrade s liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija Novog Zagreba. Stan je renoviran prije nekoliko godina te je uredno održavan i spreman....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnsko, 149.000 €, 31,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Zagrebu, Trnsko, potpuno namješten, održavan, spreman za useljenje. Fasada zgrade energetski obnovljena. 091 185 5034 Molimo da ne nazivaju agencije za promet nekretnina. Stan: Zagreb (Trnsko), 31.00 m2 (prodaja).