• GoHome Professional
jednosobni stan u zagrebu što manje terasa - GoHome
  • jednosobni stan u zagrebu što manje terasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan u zagrebu što manje terasa

  • Za upit "jednosobni stan u zagrebu što manje terasa" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 4.020 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 99.500 €, 22,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan od 25 m2, smješten na drugom katu dvoetažne zgrade u atraktivnoj četvrti Črnomerec. Nekretnina ovog tipa pruža optimalnu funkcionalnost i udobnost na izuzetno traženoj lokaciji. Stan se nalazi 8 min hoda od bolnice Sv.Duh. Stan se ističe svojom istočnom orijentacijom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 149.000 €, 30,00 m2 cca 4970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA 2s STANA s vrtom, 30m2, blizina bolnice Rebro. Na prodaju nudimo lijep i funkcionalan, prizemni stan veličine 26,19m2 s odvojenom spavaćom sobom, vlastitim vrtom veličine 25,21m2, natkrivenom terasom 4,81m2 te malim spremištem od 1,05m2, obračunato po koeficijentima 30m2.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 120.000 €, 34,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 34 m2 u mirnoj ulici na Kustošiji u blizini okretišta Črnomerec. Stan je potpuno namješten i nalazi se na drugom katu stambene zgrade. Stan je idealan za samce, parove ili kao investicija za najam. Stan se sastoji od: Ulaznog hodnika Prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jednosobni stan u zagrebu što manje terasa'
135.680 €
160.000 €
177.000 €
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 120.000 €, 35,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosoban stan od ukupno 35 m2 na Zagrebačkom Pantovčaku, Istarska Ulica sa pripadajućom prekrasnom terasom. Nalazi se u prizemlju obiteljske kuće izgrađene 1998. godine u odličnom stanju, od ukupno 1 kata. Kuća nije etažirana ali ima gruntovni izvadak, 1/8 kompletnog....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 144.432 € na 152.456 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 152.456 €, 40,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 144.432 €
10.04.2026 - 152.456 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA BLATO ? S24 - 1soban stan 36.12m2 + terasa. Prodaje se jednosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji ? Karlovačka cesta, Blato (Novi Zagreb ? Zapad). Stan se nalazi na drugom katu u zgradi sa dizalom, netto površine 36.12 m2 + terasa (brutto 24m2), ukupno obračunato....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 202.438 €, 42,33 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U naselju Trnava, na ulici Trnava IV, predstavljamo naš novi projekt izgradnje visokokvalitetne zgrade koja nudi urbanu oazu života. Ovdje stvaramo tople domove s izvrsnom, mirnom mikrolokacijom u srcu Zagreba. Više o lokaciji: Autobusna stanica udaljena je 250 metara. Dom zdravlja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 170.000 €, 43,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se šarmantan jednoipolsoban stan savršen za miran, ali urban život u jednom od najugodnijih zagrebačkih kvartova ? Malešnici. Stan osvaja već na prvi pogled velikom terasom koja pruža osjećaj kao da živite u maloj privatnoj oazi uz park. Osnovne informacije ? Jednoipolsoban....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 169.276 €, 47,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2025.,

www.indomio.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost.Stan S118- jednosoban na 3., uvučenom katu, zatvorene površine 30,00 m² s nenatkrivenom terasom 27,74 m² (6,93),....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sloboština, Na upit, 47,46 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost. Stan S118- jednosoban na 3., uvučenom katu, zatvorene površine 30,00 m² s nenatkrivenom terasom 27,74 m² (6,93),....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 173.313 €, 48,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2025.,

www.crozilla.com

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost.Stan S79 - jednosoban na trečem katu s liftom, zatvorene površine 30 m² s nenatkrivenom terasom 27,74 m2 (6,93),....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 189.000 €, 48,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija ZAGREB MAX predstavlja Vam ovaj potkrovni stan u blizini Britanskog trga. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 099 87 54 555 (Ana). Nalazi se na trećem katu (potkrovlje) uredno održavane zgrade od 3 kata u mirnom okruženju. 2007. godine promijenjene sve instalacije.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 189.000 €, 48,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jedinstven stan u srcu Donjeg grada, smješten u mirnoj ulici, a opet u neposrednoj blizini svih sadržaja koje nudi centar Zagreba. Ovaj šarmantni stan nudi kombinaciju udobnosti, funkcionalnosti i potencijala za dodatno uređenje. Stan se sastoji od ulaznog prostora s ostavom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, Na upit, 48,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2025.,

www.indomio.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost.Stan S79? jednosoban na trečem katu s liftom, zatvorene površine 30 m² s nenatkrivenom terasom 27,74 m2 (6,93),....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 190.000 €, 54,78 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Centar, Savska cesta - stan od 46,13 m2 s pripadajućom otvorenom terasom površine 8,65 m2 (s uključenim koeficijentom), koji se nalazi se na 1. katu od 1 kata dvorišne stambene zgrade. Stan se sastoji od jedne sobe, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice s kadom, toaleta i hodnika.....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 220.000 € na 190.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Centar, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.11.2025 - 220.000 €
27.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se jednosobni stan dvorišne zgrade na 1. katu, izgrađene 1936.g.Sastoji se od:hodnikajedne sobekuhinjekupaoniceodvojenog wc-aostave=46,16m2nenatkrivene terase 32m2 sa koef 8,65m2Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini svih bitnih sadržaja na izuzetno atraktivnoj lokaciji.Vlasništvo....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 189.000 €, 55,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se jednosobni stan od 55 m2 smješten na trećem katu staromeščanske zgrade u užem centru Zagreba. Ovaj lijepi stan savršen je izbor za one koji traže mirnu lokaciju s prekrasnim pogledom. Stan se prostire na trećem katu trokatne zgrade, orijentiran prema sjeveru i jugu, čime....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 220.000 € na 190.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 220.000 €
27.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se jednosobni stan dvorišne zgrade na 1. katu, izgrađene 1936.g. Sastoji se od: hodnika jedne sobe kuhinje kupaonice odvojenog wc-a ostave =46,16m2....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 388.000 €, 78,00 m2 cca 4970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i svijetao stan (78m²) na mirnoj lokaciji iznad Gajnica, smješten na brežuljku u podnožju Medvednice, s puno privatnosti i ugodnim životnim okruženjem. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi iz 2007.god. te ima vlastiti ulaz, što dodatno doprinosi osjećaju kuće.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com