• GoHome Professional
jednosobni stan u zagrebu što manje Zadnjih 7 dana - GoHome
  • jednosobni stan u zagrebu što manje Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan u zagrebu što manje Zadnjih 7 dana

  • Za upit "jednosobni stan u zagrebu što manje zadnjih 7 dana" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 4.051 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 430000 eura (prosječna cijena)
    • do 510000 eura
    • do 4300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 72.000 €, 24,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Molimo zvati na mob: 098 18 38 174 PRILIKA !! Stan za investiciju!! U PAPIRIMA je stan upisan kao suteren - podrum, U STVARNOSTI JE RAZIZEMLJE (prizemlje) sa dvorišne strane zgrade, što se vidi po slikama i prozorima u sobi! Prodajemo jednosobni stan na Trešnjevci, 24 m2, u suterenu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 70.000 €, 28,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, PANTOVČAK, 28 m2, 1-soban Prodaje se 1-soban stan površine 28 m2 u prizemlju zgrade. Zgrada je izgrađena 1965. godine te se sastoji od prizemlja, prvog kata, drugog kata i tavana. Stan se sastoji od 2 prostorije i kupaonice s wc-om. Stan zahtijeva adaptaciju.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 105.000 €, 28,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se 1-soban stan na 3.katu zgrade od 3 kata. Stan je svijetao zbog svoje dvostrane orijentacije. Postavljena je PVC stolarija s roletama. Smješten je u Filipovićevoj ulici nasuprot osnovne škole, a u blizini je vrtića, trgovine,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jednosobni stan u zagrebu što manje zadnjih 7 dana'
185.000 €
150.000 €
137.000 €
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 119.000 €, 30,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Trešnjevka - stan od 30 m2, u prizemlju stambene zgrade od četiri stana (svaki stan na svojoj etaži). Sastoji se od jedne sobe, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice s tuš kabinom, odvojenog toaleta i hodnika. Iz stana se direktno izlazi na vrt od 60 m2. Stolarija je pvc, grijanje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 150.000 €, 31,00 m2 cca 4840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan 31 m² smješten na 1. katu manje stambene zgrade u zagrebačkom Trnju. Renoviran, opremljen novim namještajem i podnim električnim grijanjem, uz niske režijske troškove i dostupno parkiranje u okolici zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje i kupaonice.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Studentski Grad, 185.000 €, 37,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Nekretnina smještena je u zagrebačkom naselju Dubrava, u području Studentskog Grada (Zvonimira Ljevakovića ), koje je poznato po dobroj prometno povezanosti i razvijenoj infrastrukturi. Stan se nalazi u prizemlju uredne stambene zgrade ukupno pet katova, u mirnom okruženju s pretežito....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Savica, 190.000 €, 38,97 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

LJUBAZNO MOLIM AGENCIJE ZA NEKRETNINE DA NE ZOVU!!! Prodaje se vrlo lijep, praktičan i funkcionalan jednosobni stan veličine 39 kvadratnih metara, s mogućnošću prenamjene u jednoipolsobni. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaone s WC-om, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Travno, 170.000 €, 39,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan stan u Travnom površine 39 m², smješten na 4. katu zgrade od ukupno 8 katova. Zgrada ima 2 lifta, video nadzor/kamere te mirne i uredne susjede. Stan se sastoji od: veće sobe manje sobe kuhinje kupaonice hodnika Stan ima odličan raspored i puno potencijala....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Savica, 190.000 €, 39,00 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i svijetao stan površine 39 m² na 6. katu uredne stambene zgrade s liftom u traženom zagrebačkom naselju Savica. Stan se nalazi u zgradi iz 1980. godine te ima vrlo praktičan raspored i istočnu orijentaciju koja osigurava puno prirodnog svjetla tijekom jutra....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 182.000 €, 42,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, VRAPČE, 42 m2, 1-soban Prodaje se jednosoban stan površine 46 m2 na 1. katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 2006. godine i ima ukupno 3 kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagavaonice, kupaonice i predsoblja. Stanu također pripada jedno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 185.000 €, 42,75 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se lijep 1soban stan u suterenu zgrade u centru grada. Odlično je pozicioniran, u blizini tramvajske stanice, škole, vrtića, fakulteta, te svih drugh bitnih sadržaja. Kvalitetna zgrada, bez oštećenja u potresu (zelena naljepnica).....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 157.500 €, 45,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosoban stan površine 45m2, u suterenu zgrade, na odličnoj lokaciji Maksimir-Ravnice. Stan se sastoji od ulaznog prostora, open space kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, spavaće sobe te kupaonice. Namješten i opremljen aparatima, klima uređaj, protuprovalna vrata....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Centar, 208.000 €, 47,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se jednosoban stan s glarijom u visokom prizemlju.Sastoji se od:hodnikkuhinja s blagovaonomdnevnog boravkakupaonice= 38.10m2+ galerija sa spavćim dijelom i ugradbenim ormarima - 9m2U stanu je centralno etažno plinsko grijanje, te kompletna LED rasvjeta. Zbog zidova debljine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 208.000 €, 47,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se jednosoban stan s glarijom u visokom prizemlju. Sastoji se od: hodnik kuhinja s blagovaonom dnevnog boravka kupaonice = 38.10m2 + galerija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 120.000 €, 86,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potkrovni stan oznake S17, smješten u potkrovlju stambene zgrade. Stan je u roh bau fazi i predstavlja izvrsnu priliku za kupce koji žele urediti nekretninu u potpunosti prema vlastitim željama i potrebama. Tlocrtna površina iznosi čak 130 m², dok je u zemljišnim knjigama....