• GoHome Professional
jednosobni stan u Zagrebu pala cijena - GoHome
  • jednosobni stan u Zagrebu pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan u Zagrebu pala cijena

  • Za upit "jednosobni stan u zagrebu pala cijena" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 4.179 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 430000 eura (prosječna cijena)
    • do 520000 eura
    • do 4300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 145.000 € na 140.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 140.000 €, 30,00 m2 cca 4670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 145.000 €
13.05.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se jednosoban stan u Kombolovoj ulici, naselje Utrine, na 2. katu stambene zgrade s 9 katova i liftom. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? škola, vrtića, tržnice, bazena i sportskih sadržaja, Avenue Malla, trgovina i uslužnih....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 165.000 € na 157.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 157.000 €, 33,00 m2 cca 4760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.04.2026 - 165.000 €
15.05.2026 - 157.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se jednosoban stan u Šenoinoj ulici, u samom centru Zagreba, na odličnoj lokaciji svega nekoliko minuta hoda od Zrinjevca i Trga bana Jelačića. Svi sadržaji nalaze se u neposrednoj blizini ? trgovine, kafići, restorani, tramvaj i sve potrebno za život u centru grada. Stan....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 145.000 € na 137.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 137.000 €, 30,00 m2 cca 4570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 145.000 €
16.05.2026 - 137.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se 1 soban stan na 2.katu zgrade od 9 katova. Stan je izrazito svijetao zbog svoje zapadne orijentacije. Stan je opremljen protuprovalnim vratima. Smješten je u blizini vrtića, škole, doma zdravlja, trgovine, tramvajske stanice....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jednosobni stan u zagrebu pala cijena'
133.900 €
135.000 €
135.000 €
 
-5%

Promjena cijene sa 215.000 € na 205.000 € - 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 205.000 €, 47,00 m2 cca 4360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.12.2025 - 215.000 €
26.03.2026 - 205.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.12.2025.,

www.eurovilla.hr

Novi Zagreb, Otok, namješten i uređen jednosoban stan zatvorene površine 40 m2 na šestom katu kvalitetno građene i održavane stambene zgrade u novogradnji.Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s izlazom na loggiu, kuhinje i blagovaonice te kupaonice s toaletom.Stanu pripada....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 220.000 € na 190.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Centar, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.11.2025 - 220.000 €
27.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se jednosobni stan dvorišne zgrade na 1. katu, izgrađene 1936.g.Sastoji se od:hodnikajedne sobekuhinjekupaoniceodvojenog wc-aostave=46,16m2nenatkrivene terase 32m2 sa koef 8,65m2Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini svih bitnih sadržaja na izuzetno atraktivnoj lokaciji.Vlasništvo....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 140.000 € na 125.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Volovčica, 125.000 €, 31,00 m2 cca 4030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.04.2026 - 140.000 €
08.05.2026 - 125.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je funkcionalan 1-sobni stan površine 31 m2, smješten na 4. katu zgrade s ukupno četiri kata, u atraktivnom dijelu Peščenica - Žitnjak, naselje Volovčica. Stan se nalazi na izuzetno dobro povezanoj lokaciji, pružajući udobnost urbanog života i jednostavan pristup svim važnim....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 140.000 € na 135.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 135.000 €, 30,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.03.2026 - 149.000 €
28.03.2026 - 145.000 €
23.04.2026 - 140.000 €
08.05.2026 - 135.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

AGENCIJA SUNNYDAY POSREDUJE PRI PRODAJI 1 SOBNOG STANA OD 30 M2 U NASELJU UTRINE, U KOMBOLOVOJ ULICI, NA 2 KATU ZGRADE SA LIFTOM ZA 135000 EURA, POVOLJNO. STAN NIJE UREĐIVAN , GRIJANJE JE CENTRALNO NA TOPLANU, NEMA BALKON I ŠUPU ,ZAPADNE JE ORIJENTACIJE A U KUPAONI JE TUŠ KABINA.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 170.000 € na 160.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 160.000 €, 40,79 m2 cca 3920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.09.2025 - 170.000 €
18.04.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosobni stan površine 40.79 čm. Sastoji se od ulaznog hodnika ,ostave, kupaonice ,velikog dnevnog boravka i kuhinje. Nalazi se u potkrovlju stambene zgrade na 3 katu. Autobusne stanica za Mažuranićev trg i črnomerec nalaze se na 10 min. pješke. U blizini dućan. Stan:....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 219.000 € na 212.000 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 212.000 €, 44,00 m2 cca 4820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 220.000 €
04.04.2026 - 219.000 €
13.04.2026 - 212.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan 41.47m2 u ulici Pokornoga iznad restorana Biggy. Blizina svega što je čovjeku potrebno - tramvaj (Mašićeva) 2min, konzum 2min, Kvaternikov trg 5min, glavni trg 8min tramvajem, vrtić i škola u blizini, Maksimir park na 8min pješke, blizina svih bolnica? Stan se sastoji....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 165.000 € na 159.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 159.000 €, 36,00 m2 cca 4420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 165.000 €
28.02.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Vrapče, Perjavica, 1s, 36m2 PRODAJA , STAN, ZAGREB, GAJNICE, 36m2, stan kao nov 1-soban, ul. Perjavica. Stan ima 30 m2 zatvorenog prostora: hodnik, kuhinja, dnevni boravak, kupaonica s wc-om. U ukupnu kvadraturu stana su po koeficijentu obračunati loggia i spremište.....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 120.000 € na 109.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Martinovka, 109.000 €, 30,12 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.01.2026 - 120.000 €
25.02.2026 - 109.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na iznimnoj lokaciji u naselju Martinovka- Trnje, prodaje se renoviran stan ukupne površine 30,12 m², uz dodatnih 3,20 m² pripadajuće šupe. Stan je idealan za stanovanje ili kao investicija za najam. Nalazi se svega 350 m od FER-a, u neposrednoj blizini ostalih fakulteta, javnog prijevoza,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Kruge, 145.000 €, 31,00 m2 cca 4680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 150.000 €
11.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

MALA KVADRATURA, VELIKA PRILIKA! S obzirom na nedostatak dostupnih malih stanova za prodaju u Gradu Zagrebu, ovaj stan bi mogao biti interesantan širom broju kupaca. Tražite li svoj prvi dom, sigurno studentsko utočište, ili nekretninu koja se lako iznajmljuje? Ne tražite dalje! Na....

 
 
 
 
-22%

Promjena cijene sa 166.250 € na 130.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 130.000 €, 34,83 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 166.250 €
18.05.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA ? Stan s balkonom Klaka / Gornja Dubrava | namješten Na prodaju je funkcionalan i ugodan stan smješten u mirnom dijelu Gornja Dubrava (naselje Klaka), ukupne površine cca 35 m². Nalazi se na 2. katu stambene zgrade te predstavlja odličnu priliku za stanovanje ili investiciju.....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 170.000 € na 164.990 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Savica, 164.990 €, 38,16 m2 cca 4320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 180.000 €
25.04.2026 - 170.000 €
01.05.2026 - 164.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO NUDIMO ZA PRODAJU!! ZAGREB!! ZINKE KUNC BR.2!! DVA DIZALA!! 3 KAT!! STAN UKUPNE POVRŠINE 38,16m2!! PRIPADAJUĆA PODRUMSKA OSTAVA POVRŠINE 1,14m2!! CENTRALNO GRADSKO GRIJANJE!! AMBULANTA 50M!! ŠKOLA100M!! VRTIĆ 100M!! TRGOVAČKI CENTAR 50M!! BLIZINA GRADSKOG PRIJEVOZA!! -STAN....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 145.000 €, 30,00 m2 cca 4830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 150.000 €
11.04.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan za ADAPTACIJU u Novom Zagrebu u Kombolovoj ulici. Nalazi se na drugome katu u zgradi s liftom izgrađenoj 1973. godine, a sastoji se ulaznog hodnika, dnevno-spavaćeg dijela, kuhinje s blagovaonicom i kupaonice s wc-om. Grijanje u stanu je na gradsku toplanu, a orijentacija....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 220.000 € na 190.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 220.000 €
27.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se jednosobni stan dvorišne zgrade na 1. katu, izgrađene 1936.g. Sastoji se od: hodnika jedne sobe kuhinje kupaonice odvojenog wc-a ostave =46,16m2....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 199.000 € na 185.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Zapruđe, 185.000 €, 43,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Zagrebu, naselje Zapruđe, površine 43 m², smješten na visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je renoviran 2017. i 2019. godine (uključujući zamjenu parketa) te se prodaje potpuno namješten i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Kod renovacije je ugrađena dodatna....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 140.000 € na 135.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 135.000 €, 30,17 m2 cca 4480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 149.000 €
25.03.2026 - 145.000 €
24.04.2026 - 140.000 €
09.05.2026 - 135.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se jednosoban stan na 2. katu zgrade s liftom. Sastoji se od: kuhinja s blagovaonom dnevni boravak kupaonica Grijanje: toplana Vlasništvo uredno.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 138.900 € na 133.900 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 133.900 €, 35,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 138.900 €
01.05.2026 - 133.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosoban stan površine 35 m² s pripadajućim spremištem od ~3 m², smješten u prizemlju zgrade(2 kata) s ukupno 6 stanova, u mirnoj i tihoj ulici na Trešnjevci (Mokrička ulica). Stan je potpuno funkcionalan, adaptiran (struja/voda/kanalizacija) ? ugrađena je nova kuhinja,....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 175.000 € na 160.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 160.000 €, 35,36 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 175.000 €
18.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u prizemlju stambene kuće na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Zagreb, predio Srebrnjak ? Lašćina. Stan se sastoji od unutarnjeg i vanjskog dijela te predstavlja odličnu priliku za uređenje prema vlastitim željama ili investiciju. Površina i raspored: Unutarnji prostor....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 139.990 € na 134.990 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 134.990 €, 30,20 m2 cca 4470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 149.990 €
29.03.2026 - 146.990 €
04.04.2026 - 144.990 €
22.04.2026 - 142.990 €
25.04.2026 - 139.990 €
22.05.2026 - 134.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

KONTAKT: 091-980-3033 Luka Lokacija: Novi Zagreb Istok - Utrina (Kombolova ulica) Površina: 30.17m2 Kat: 2.kat s liftom Orijentacija: zapad Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, kuhinje s blagavaonicom te sobe. Grijanje je putem gradake toplane. Potrebno je uređenje stana. Vlasništvo....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 145.000 € na 136.500 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 136.500 €, 30,17 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 145.000 €
15.05.2026 - 136.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 30 m² smješten na drugom katu stambene zgrade s liftom u zagrebačkom naselju Utrine. Stan je funkcionalnog rasporeda te se sastoji od ulaznog prostora, odvojene sobe, kuhinje i kupaonice. Grijanje je centralno na toplanu. Stan se nalazi na vrlo dobroj mikrolokaciji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,