jednosobni stan banija što veće - GoHome
  • jednosobni stan banija što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan banija što veće

  • Za upit "jednosobni stan banija što veće" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+27%

Promjena cijene sa 146.000 € na 185.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, Banija , 185.000 €, 115,00 m2 cca 1610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 146.000 €
28.03.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

*PRILIKA* Prodaje se trosoban stan površine 115 m2 u strogom centru Karlovca (Korzo), na prvom katu zgrade sa pripadajućim tavanskim prostorom od 100 m2 koje je u cijeni. Orijentacija stana je sjever-jug. Grijanje ? centralno na struju, dvije kalijeve peći, jedna rustikalna peć. Struja....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Banija , 209.000 €, 109,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostoran, kvalitetan i potpuno opremljen,namješten lijepi stan (renoviran 2024 g.)površine 109 m2 na II katu. Smješten na lokaciji između starog i novog centra grada (A. Starčevića),odmah useljiv.. Stanu pripada parkirno mjesto s nadstrešnicom i drvarnica u dvorištu i....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 260.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Banija , 260.000 €, 90,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 280.000 €
25.04.2026 - 270.000 €
22.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN S3, 2 KAT ,90,20M2 ,KORISNE POVRŠINE SA SLJEDEĆIM PROSTORIJAMA: STUBIŠTE, KUHINJA I DNEVNI BORAVAK, 3 SOBE, KUPAONA, WC + POSEBNI DIO VANJSKOG VRTA/DVORIŠTA 16 M2. KOMPLETNO OBNOVLJENA STAMBENA ZGRADA, TOPLINSKA IZOLACIJA, NOVO KROVIŠTE, NOVE ELEKTRO INSTALACIJE, VODOVODNE....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 265.000 € na 255.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Banija , 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 265.000 €
22.05.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN S2 1 KAT,70 M2 KORISNE POVRŠINE SA SLJEDEĆIM PROSTORIJAMA: ULAZ/HODNIH, DNEVNI BORAVAK, 2 SOBE , KUHINJA , KUPAONA, WC + POSEBNI DIO VRTA/DVORIŠTA 16 M2. OBNOVLJENA STAMBENA ZGRADA, TPLINSKA IZOLACIJA, NOVO KROVIŠTE, ELEKTRO INSTALACIJE, VODOVODNE INSTALACIJE , NOVA....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 62.000 €, 41,00 m2 cca 1510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je kompletno adaptiran dvosoban stan smješten u karlovačkoj gradskoj četvrti Banija, ukupne površine 41 m², idealan za stanovanje ili investiciju. Stan se nalazi u potkrovlju starije zgrade te je odmah useljiv bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od ulaznog dijela povezanog....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Banija , 43.000 €, 25,00 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo garsonijeru praznu od stvari, na dobroj lokaciji u blizini svih sadrzaja! Idealna nekretnina i za poslovni prostor, smješten je u prizemlju kuće!! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti kao i naplata....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Banija , 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo stan od 25m2 koji je odličan i kao poslovni prostor!! Nalazi se na dobroj lokaciji u blizini svih sadržaja!! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti kao i naplata agencijske provizije određeni su....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan banija što veće (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja