• GoHome Professional
jednosobni stan banija što skuplje - GoHome
  • jednosobni stan banija što skuplje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan banija što skuplje

  • Za upit "jednosobni stan banija što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 260.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Banija , 260.000 €, 90,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 280.000 €
25.04.2026 - 270.000 €
22.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN S3, 2 KAT ,90,20M2 ,KORISNE POVRŠINE SA SLJEDEĆIM PROSTORIJAMA: STUBIŠTE, KUHINJA I DNEVNI BORAVAK, 3 SOBE, KUPAONA, WC + POSEBNI DIO VANJSKOG VRTA/DVORIŠTA 16 M2. KOMPLETNO OBNOVLJENA STAMBENA ZGRADA, TOPLINSKA IZOLACIJA, NOVO KROVIŠTE, NOVE ELEKTRO INSTALACIJE, VODOVODNE....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 265.000 € na 255.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Banija , 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 265.000 €
22.05.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN S2 1 KAT,70 M2 KORISNE POVRŠINE SA SLJEDEĆIM PROSTORIJAMA: ULAZ/HODNIH, DNEVNI BORAVAK, 2 SOBE , KUHINJA , KUPAONA, WC + POSEBNI DIO VRTA/DVORIŠTA 16 M2. OBNOVLJENA STAMBENA ZGRADA, TPLINSKA IZOLACIJA, NOVO KROVIŠTE, ELEKTRO INSTALACIJE, VODOVODNE INSTALACIJE , NOVA....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 240.000 € na 230.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Banija , 230.000 €, 66,45 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.03.2026 - 240.000 €
22.05.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN S1 66,45M2, KORISNE POVRŠINE SA SLJEDEĆIM PROSTORIJAMA: ULAZ/HODNIK, 2 SOBE + DNEVNI BORAVAK, KUPANICA, WC, KUHINJA /BLAGAVONICA, SPREMIŠTE + POSEBNI DIO VANJSKOG VRTA/DVORIŠTA 29 M2. KOMPLETNO OBNOVLJENA STAMBENA ZGRADA, TOPLINSKA IZOLACIJA, NOVO KROVIŠTE, NOVE ELEKTRO....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Banija , 209.000 €, 109,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostoran, kvalitetan i potpuno opremljen,namješten lijepi stan (renoviran 2024 g.)površine 109 m2 na II katu. Smješten na lokaciji između starog i novog centra grada (A. Starčevića),odmah useljiv.. Stanu pripada parkirno mjesto s nadstrešnicom i drvarnica u dvorištu i....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 74.000 € na 60.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Banija , 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 74.000 €
08.05.2026 - 60.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se useljiv, potpuno namješten dvosoban klasičan stan stambene površine 55 m², smješten na prvom katu stambene zgrade. Stan ima ukupno dvije sobe, od čega je jedna spavaća, a druga dnevni boravak te je stan pogodan za parove, manju obitelj ili kao investicija za dugoročni najam.....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Banija , 43.000 €, 25,00 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo garsonijeru praznu od stvari, na dobroj lokaciji u blizini svih sadrzaja! Idealna nekretnina i za poslovni prostor, smješten je u prizemlju kuće!! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti kao i naplata....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Banija , 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo stan od 25m2 koji je odličan i kao poslovni prostor!! Nalazi se na dobroj lokaciji u blizini svih sadržaja!! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti kao i naplata agencijske provizije određeni su....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan banija što skuplje (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?