- jednosobni stan Bulevar ZADAR

  • Za upit "jednosobni stan bulevar zadar" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 3.616 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • namješten
    • terasa
    • 1.kat
    • drvarnica
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-1%

Promjena cijene sa 220.000 € na 217.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bili Brig, 217.000 €, 64,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 220.000 €
24.05.2026 - 217.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR, BULEVAR 2S stan na 1. katu s dva balkona! Prodaje se stan na traženoj lokaciji na Bulevaru u Zadru, smješten na prvom katu stambene zgrade izgrađene 1982. godine. Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje s blagovaonicom, hodnika te kupaonice koja je u potpunosti prilagođena osobama....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzan, novouređen, potpuno namješten stan površine 50 m2 na Bulevaru u Zadru. Stan se nalazi u visokom prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od: -open space dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice -spavaće sobe -kupaonice -hodnika -zatvorene terase. Stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 199.000 €, 60,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 59,76 m2 na Bulevaru na 7. katu od ukupnom 8. katova. Zgrada ima lift. Stan se sastoji od kuhinje, blagavaone, hodnika, jedne spavaće sobe, kupaone i lođe (tlocrt u privitku). Lako se napravi druga spavaća soba, na dijelu blagavaone. Upravo je u tijeku energetska....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jednosobni stan bulevar zadar'
200.000 €
220.000 €
  Stan, ZADAR, Voštarnica, 200.000 €, 59,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Komforan jednosoban stan pov. 59,76 m2, Zadar (Bulevar) S POGLEDOM NA MORE. Nalazi se na 7. katu zgrade S LIFTOM i sadrži ulazni dio/hodnik, kuhinju s blagovaonicom, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, kupaonicu i loggia-u. Stan je okrenut na JUG tako da je veoma svijetao i osunčan,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 1)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr