• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu terasa što skuplje 50 m2 - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu terasa što skuplje 50 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu terasa što skuplje 50 m2

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu terasa što skuplje 50 m2" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 4.059 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 2 nekretnina za upit dvosobni stan u zagrebu terasa što skuplje 50 m2 pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Dubrava, 229.000 €, 52,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb - Gornja Dubrava (Klaka), prodaje se dvosoban stan od 47,13 m2 stambene površine s parkingom od 12 m2 i ostavom od 6 m2 na 3 katu stambene zgrade izgrađene 2020. godine. Sastoji se od: ulaznog prostora, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, kupaonice i prostrane natkrivene....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 265.533 €, 53,17 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U naselju Trnava, na ulici Trnava IV, predstavljamo naš novi projekt izgradnje visokokvalitetne zgrade koja nudi urbanu oazu života. Ovdje stvaramo tople domove s izvrsnom, mirnom mikrolokacijom u srcu Zagreba. Više o lokaciji: Autobusna stanica udaljena je 250 metara. Dom zdravlja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 255.000 €, 52,46 m2 cca 4860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i zelenom okruženju dvorišta, na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Donjem gradu, prodaje se jedinstvena nekretnina koja obuhvaća dvije odvojene, etažirane stambene jedinice te novouređeno spremište u podrumu. Iako se nalazi svega nekoliko minuta od Trga bana Jelačića, HNK-a....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan u zagrebu terasa što skuplje 50 m2'
177.276 €
234.405 €
231.322 €
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 252.000 €, 52,63 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na jako dobroj lokaciji u Stenjevcu, na adresi Samoborska cesta 134 F na trećem katu prodaje se prekrasan namješten stan. Stan je sjeverne orijentacije ali s puno svijetla i prekrasnim pogledom na Gajnice i Medvednicu. U stanu se trenutno ne živi te se prodaje namješten po dogovoru....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 255.000 € na 250.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Remetinec, 250.000 €, 51,53 m2 cca 4850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 255.000 €
01.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Svega par minuta od Arena centra prodajem stan od 74 m² u novogradnji u zagrebačkom naselju Remetinec. Radi se o stanu prizemne ili niske etaže, uz koji dolazi terasa površine 18 m², privatni vrt od 90 m² te vanjsko parkirno mjesto od 13 m². Zgrada je nove gradnje, modernog izgleda....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 231.322 €, 50,84 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2025.,

www.eurovilla.hr

HERITAGE - Nova era stanovanja na TrešnjevciTrešnjevka, na atraktivnoj lokaciji gradi se zgrada s ukupno 110 stanova. Savršen spoj udobnosti i luksuza dostupan svima. Planirano useljenje veljača 2027.Stan J5-3 dvosobanstan na petom katu zatvorene površine 48,38 m2 s terasom 2.77 (1.39)....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 230.000 €, 52,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

NOVOGRADNJA, STAN, PRODAJA, RUDEŠ Prodaje se 2S stan sa prelijepom terasom na 2. katu zgrade od 2. kata sa ukupno 3 stana. Stan je ukupne površine 52m². Kvalitetna gradanja i vrhunski materijali ( 1. klasa hrastov parket, sanitarije hansgrohe, dizalica topline ) Obavezna kupnja spremišta....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 230.000 €, 52,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Rudeš, Jezerska ulica, 2s, 52m2 NOVOGRADNJA, STAN, PRODAJA, RUDEŠ Prodaje se 2S stan sa prelijepom terasom na 2. katu zgrade od 2. kata sa ukupno 3 stana. Stan je ukupne površine 52m2. Kvalitetna gradanja i vrhunski materijali ( 1. klasa hrastov parket, sanitarije hansgrohe,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 226.984 €, 52,91 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan s2 površine 52,91 m2 na 1. katu zgrade s liftom. Useljenje je predviđeno za prosinac 2026. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice s wc-om, izbe, ulaznog hodnika i balkona. O zgradi: Zgrada je smještena....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 226.800 €, 54,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja ? stan S6, Jankomir, 54 m² Na prodaju je stan S6 ukupne površine 54 m² u sklopu manje stambene zgrade sa svega 7 stanova, smještene na mirnoj lokaciji u Jankomir, Zagreb. Zgrada se prostire na tri kata, a stan se nalazi na drugom katu, što ga čini idealnim za sve koji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 225.000 €, 47,00 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, MEDVEŠČAK, 47 M2, DVOSOBAN Prodaje se dvosoban stan površine 47 m2 u prizemlju zgrade koja ukupno ima 3 kata. Stan ima upisanih 38 m2 te mu pripada terasa ispred od 9m2, dio vrta na koji ima izlaz te spremište od 7 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 224.931 €, 50,09 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 224.762 €, 54,82 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u novogradnji u Zagrebu, Novi Zagreb ? Podbrežje, u sklopu projekta Front Residence. Stan označen B4 nalazi se u prizemlju moderne stambene zgrade. Ukupna površina stana iznosi 54,82 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 224.557 €, 54,77 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u novogradnji u Zagrebu, Novi Zagreb ? Podbrežje, u sklopu projekta Front Residence. Stan oznake C4 nalazi se u prizemlju moderne stambene zgrade. Ukupna površina stana iznosi 54,77 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 224.196 €, 53,38 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja ? stan S4, Jankomir, 53,38 m² Na prodaju je stan S4 ukupne površine 53,38 m² u sklopu manje stambene zgrade sa svega 7 stanova, smještene na mirnoj lokaciji u Jankomir, Zagreb. Zgrada se prostire na tri kata, a stan se nalazi na prvom katu, što ga čini idealnim za sve....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 220.668 €, 52,54 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi izdvajamo projekt novogradnje sa 10 stambenih jedinica u mirnom i sve traženijem dijelu Zagreba - Sveta Klara. STAN B4 Raspored prostorija: - spavaća soba -10,37 m2 - kupaonica - 3,94 m2 - dnevni boravak/kuhinja/blagovaonica - 20,36 m2 - nenatkrivena terasa - 24,24 x 0,50....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 195.000 € na 200.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 200.000 €, 52,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 190.000 €
17.12.2025 - 188.000 €
20.12.2025 - 185.000 €
29.12.2025 - 199.000 €
08.02.2026 - 195.000 €
18.02.2026 - 190.000 €
27.02.2026 - 188.000 €
01.04.2026 - 199.000 €
14.04.2026 - 195.000 €
11.05.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se ugodan 2 soban stan od 52 m² u prizemlju zgrade u Zagrebu u Dubravi. Stan je idealan za osobe s invaliditetom ili vlasnike kućnih ljubimaca ? nema stepenica, pristup je potpuno prilagođen invalidskim kolicima a terasa na razini zemlje nudi dovoljno prostora za jednog ili....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN (bruto površine 111,62)-sa TERASOM, VRTOM I PARKINGOM!!! SA OTVORENIM POGLEDOM NA OBRONKE MEDVEDNICE!!! Dvosoban stan u prizemlju manje zgrade od svega 3 stambene jedinice. Zgrada je izgrađena 2020. godine i to vrlo kvalitetno. Dobila je A razred energetski certifikat.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 189.000 €, 48,63 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2024.,

www.njuskalo.hr

Stan Zagreb, Donji grad, Primorska, prodaja. Sastoji se od: - ulaza sa ostavom - kuhinje + blagovaonice - kupaonice - sobe ( moguće ju pregraditi i napraviti 2 sobe ) - terase 20 m2 zapad Adaptacije: - 2007. instalacije struje, vode, kupaona, kuhinja, podovi, keramika, laminat, norveški....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 180.000 €, 50,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, PODSUSED, 50m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 50m2 na trećem katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 2006. godine, ima ukupno 3 kata i nalazi u ulici Podsusedska aleja u samom centru naselja. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Centar, 180.000 €, 51,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

ATRAKTIVNA LOKACIJA U STROGOM CENTRU -- DVOSOBNI APARTMAN 51 m2 -- POGODNO ZA TURIZAM Zagreb, strogi centar- 200 m od Trga bana Jelačića, dvosobni stan 51 m2 na 1.katu, na atraktivnoj lokaciji u strogom centru Zagreba, nedavno renoviran (osim kupaone), sastoji se od sljedećeg: ulazni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 178.000 €, 53,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Gračani - stan od 47,99 m2, koji se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, spavaće sobe, velikog ulaznog prostora i kupaonice s tuš kabinom i toaletom. Dodatno mu pripada kućni vrt površine 23,49 m2 (u naravi terasa) i spremište. Zgrada je sagrađena 2006. godine,....

 
 
 
 
+20%

Promjena cijene sa 148.000 € na 177.500 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 177.500 €, 47,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.05.2026 - 148.000 €
11.05.2026 - 177.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, DUBRAVA, 47 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 47 m2 na drugom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1969. godine, ima ukupno 2 kata te se nalazi u naselju Čulinec. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 175.968 €, 48,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost.Stan S158 - dvosoban na trećem katu s liftom, zatvorene površine 30,00 m² s nenatkrivenom terasom 27,74 m²....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 160.587 €, 50,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Smješteni izvan gradske vreve, ali odlično povezani s centrom Zagreba (vlak 14 min, automobil 20 min), ovi stanovi nude udobnost i mir, uz brojne sadržaje idealne za obiteljski život - dječja igrališta, veliki park u izgradnji i zelene površine za šetnje i rekreaciju.Dvosoban stan....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 120.000 € na 105.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 105.000 €, 46,91 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.04.2026 - 125.000 €
28.04.2026 - 120.000 €
15.05.2026 - 105.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo dvoipolsobni stan u potkrovlju obiteljske kuće u Vrapču, u slijepoj mirnoj ulici s obiteljskim kućama, u neposrednoj blizini škole, vrtića, ambulante i novouređene tržnice. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje (20 m2), spavaće sobe (10 m2), sobe (4,5 m2), kupaone....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sloboština, Na upit, 48,88 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost. Stan S158 - dvosoban na trećem katu s liftom, zatvorene površine 30,00 m² s nenatkrivenom terasom 27,74 m²....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 27)