• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu porasla cijena 60 m2 vrt - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu porasla cijena 60 m2 vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu porasla cijena 60 m2 vrt

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu porasla cijena 60 m2 vrt" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.740 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+6%

Promjena cijene sa 222.452 € na 236.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Remetinec, 236.000 €, 59,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.08.2025 - 210.744 €
20.12.2025 - 222.452 €
18.05.2026 - 236.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je atraktivan jednosoban stan oznake F101 koji se nalazi u prizemlju moderne novogradnje u Remetincu ? idealan za one koji traže ugodan dom u mirnom okruženju, ali i za investitore koji znaju prepoznati potencijal brzorastućih kvartova. Stan se nalazi u manjoj urbanoj zgradi....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 222.452 € na 234.160 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Remetinec, 234.160 €, 58,54 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.07.2025 - 199.036 €
02.08.2025 - 210.744 €
13.10.2025 - 222.452 €
08.05.2026 - 234.160 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan F 101 Stan 1SB+DB sa vrtom u prizemlju zgrade 58,31m2. Dvostrano orijentiran sjevero-zapad/jugoistok. Veličina vrta 13,92m2 i terase 7,74m2 . Armirano betonska konstrukcija Individualne dizalice topline Elegantna PVC stolarija u crnoj boji Elektrooprema visoke kvalitete Sva ulazna....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 201.204 € na 206.567 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 206.567 €, 61,73 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.11.2025 - 193.159 €
22.01.2026 - 201.204 €
04.03.2026 - 206.567 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan M0 se nalazi unutar novoizgrađene stambene zgrade u naselju Botinec - ulica Dr. Luje Naletilića bb. Nalazi se u prizemlju zgrade te mu pripada vrt, spremište u podrumu te jedno parkirališno mjesto. Zgrada ima ukupno 45 stanova raspoređenih u 4 etaže - podruma u kojem su spremišta,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan u zagrebu porasla cijena 60 m2 vrt'
238.960 €
238.960 €
214.422 €
 
+3%

Promjena cijene sa 202.159 € na 207.522 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 207.522 €, 62,21 m2 cca 3340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.11.2025 - 194.114 €
22.01.2026 - 202.159 €
04.03.2026 - 207.522 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan J0 se nalazi unutar novoizgrađene stambene zgrade u naselju Botinec - ulica Dr. Luje Naletilića bb. Nalazi se u prizemlju zgrade te mu pripada vrt, spremište u podrumu te jedno parkirališno mjesto. Zgrada ima ukupno 45 stanova raspoređenih u 4 etaže - podruma u kojem su spremišta,....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 210.000 € na 229.000 € - 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 229.000 €, 65,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 210.000 €
24.02.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u Mandaličinoj ulici veličine 65 m2 , stan je orjentiran na dvorišnu stranu prema vrtu i nalazi se u blagom suterenu, nema buke, blizu je strogog centra grada i svih sadržaja. Stan je namješten i pogodan je za iznajmljivanje. Za detaljne informacije molimo....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!