• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu porasla cijena 40 m2 - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu porasla cijena 40 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu porasla cijena 40 m2

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu porasla cijena 40 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.538 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+4%

Promjena cijene sa 169.000 € na 175.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 175.000 €, 41,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 169.000 €
05.05.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno organiziran i održavan dvosoban stan od 41 m² na jednoj od najtraženijih mikrolokacija na Malešnici. Stan je idealan za mlade profesionalce, parove ili kao sigurna investicija za najam. UŠTEDA OD 5.000 €: Kupujete direktno od vlasnika ? nema agencijske provizije!....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 144.102 € na 152.360 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 152.360 €, 41,29 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2025 - 137.193 €
28.09.2025 - 145.533 €
17.11.2025 - 144.102 €
16.03.2026 - 152.360 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novoj stambeno-poslovnoj zgradi sa liftom, adresa Franje Lučića 28A, Jankomir, u neposrednoj blizini stare Samoborske. Zgrada ima pet etaža: Podrum(-1): 18 garažnih parkirna mjesta Prizemlje: dva poslovna prostora sa zasebnim ulazima 1. Kat 2. Kat Uvučeni kat Mogućnost....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 144.172 € na 152.434 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 152.434 €, 41,31 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2025 - 137.193 €
28.09.2025 - 145.533 €
17.11.2025 - 144.172 €
16.03.2026 - 152.434 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan u zagrebu porasla cijena 40 m2'
130.000 €
130.000 €
135.000 €
 
+6%

Promjena cijene sa 144.835 € na 153.135 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 153.135 €, 41,50 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2025 - 140.549 €
28.09.2025 - 149.093 €
17.11.2025 - 144.835 €
16.03.2026 - 153.135 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 129.000 € na 135.000 € - 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 135.000 €, 41,67 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.12.2025 - 129.000 €
05.03.2026 - 135.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan ? 42 m2, Severinska ulica, Zagreb Prodaje se potpuno namješten i useljiv stan u mirnoj Severinskoj ulici, svega 80 m od tramvajske stanice Selska (linije 3, 9 i 12). Stan se prostire na prizemlju i suterenu, ukupne tlocrtne površine 50,39 m2. Raspored prostorija Prizemlje....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 183.567 € na 196.374 € - 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 196.374 €, 42,69 m2 cca 4600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.08.2025 - 183.567 €
19.03.2026 - 196.374 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Projekt Rudeš - Anina 79 Nova stambena zgrada nalazi se u Aninoj ulici u naselju Rudeš. U neposrednoj blizini zgrade nalaze se: osnovna škola, tri dječja vrtića, dom zdravlja, ljekarna, veliki supermarketi, restorani, caffe-barovi i ostalo. Udaljenost do doma zdravlja i ljekarne je....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 143.000 € na 150.500 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 150.500 €, 43,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 143.000 €
25.04.2026 - 150.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan 2-sobni stan površine 43 m2, smješten u prizemlju stambene zgrade s ukupno dva kata, na atraktivnoj lokaciji u naselju Podsused - Vrapče, Dolec. Stan se ističe kvalitetnom prilagodbom iz 2025./26. godine, što mu pruža svježinu i suvremenost, a njegov raspored....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 144.299 € na 161.843 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 161.843 €, 43,86 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2025 - 140.549 €
28.09.2025 - 149.093 €
17.11.2025 - 144.299 €
16.03.2026 - 161.843 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?