• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu pala cijena park - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu pala cijena park - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu pala cijena park

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu pala cijena park" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 4.151 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 185.000 € na 175.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 175.000 €, 47,00 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 185.000 €
25.04.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*Kontakt 0911824555 * Klaka, Gornja Dubrava, prekrasan dvosoban stan površine 47m2 na 3. katu dobro održavane zgrade starogradnje. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, kupaonice s tušem, kuhinje, spavaće sobe i dnevnog boravka koji je povezan na zatvorenu loggiu. Klimatiziran,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 199.000 € na 185.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Zapruđe, 185.000 €, 43,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana u Zagrebu, zagrebačko naselje Zapruđe ? 43 m², smješten na povišenom prizemlju uredne stambene zgrade. Objekt je temeljito moderniziran 2019. godine (uz dopunu podova novim parketima), te je stan potpuno opremljen i spreman za useljenje, bez potrebe za dodatnim radovima.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 240.000 € na 229.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 229.000 €, 63,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 240.000 €
21.03.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, KNEŽIJA, 63 M2, 2 - SOBAN Prodaje se dvosoban stan površine 63 m2 na 6. katu stambene zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1971. godine te ima ukupno 8 kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice , wc-a, hodnika....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan u zagrebu pala cijena park'
190.000 €
190.000 €
190.000 €
 
-7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 250.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 250.000 €, 60,21 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 300.000 €
25.04.2026 - 270.000 €
22.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni, djelomično namješten stan u Gornjoj Dubravi, Zagreb. Stan se sastoji od ulaznog prostora, dnevnog boravka, kuhinje, sobe, kupaonice, loggie, balkona, površine 48.73m2, i garažnog mjesta površine 15,30m2, ukupne korisne vrijednosti 60.21m². Stan se nalazi na 1.....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 235.000 € na 230.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Zapruđe, 230.000 €, 56,00 m2 cca 4110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 235.000 €
21.03.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Zapruđe, Stan, 2S+DB, 56m2 Prodaje se prostran i svijetao stan u prizemlju zgrade s liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka i kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, posebno odvojenog toaleta i 2 spavaće sobe, ukupne površine 56m2. Stan je namješten i pun dnevnog....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 149.000 € na 137.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Borongaj, 137.000 €, 34,37 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 169.000 €
15.04.2026 - 155.000 €
18.04.2026 - 169.000 €
22.04.2026 - 149.000 €
08.05.2026 - 137.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kompletno adaptiran, funkcionalan i ugodan stan neto površine 35 m², spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan je svijetao, uredan i odlično organiziran, a sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje s blagovaonicom, kupaonice s tuš....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 230.000 € na 210.000 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 210.000 €, 56,04 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 230.000 €
23.03.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan od 56,04 m² u jednoj od najtraženijih zagrebačkih ulica ? Vrbanićevoj, svega nekoliko minuta od centra grada. Stan se nalazi na 3. katu uredne stambene zgrade s ukupno 4 kata. Zgrada je bez oštećenja u potresu te ima zelenu naljepnicu. Stubište zgrade je uredno,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 220.000 € na 205.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 205.000 €, 46,50 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 225.000 €
18.04.2026 - 220.000 €
15.05.2026 - 205.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i ugodan stan površine 46,50 m² smješten u prizemlju stambene zgrade u mirnom dijelu naselja Maksimir u Zagreb. Stan se sastoji od ulaznog prostora, ostave, kupaonice, odvojenog WC-a, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka te spavaće sobe, a pripada mu i....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.