• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu pala cijena kvalitetan - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu pala cijena kvalitetan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu pala cijena kvalitetan

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu pala cijena kvalitetan" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.975 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 280.000 € na 269.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 269.000 €, 62,00 m2 cca 4340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 280.000 €
01.05.2026 - 269.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan smješten u urbanoj vili s ukupno 8 stanova, na traženoj lokaciji Bukovačke ceste. Nekretnina nudi ugodno i mirno okruženje, uz odličnu povezanost s gradom te je idealna kako za život, tako i za investiciju. Stan ukupne površine 61,8 m² ima funkcionalan i dobro....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 € na 225.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Knežija, 225.000 €, 63,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 240.000 €
26.04.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju se nudi stan, dvosobni, površine 63 m2, smješten na 6. katu u mirnom dijelu naselja Knežija, Trešnjevka - Jug. Ova nekretnina pruža izuzetnu priliku za ugodan život ili investiciju na jednoj od traženijih lokacija Zagreba. Stan odiše prostranošću i obiljem prirodnog svjetla....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 356.000 € na 339.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 339.000 €, 72,29 m2 cca 4690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 356.000 €
15.04.2026 - 339.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je izuzetno atraktivan i funkcionalan stan smješten u jednom od najelitnijih i najtraženijih zagrebačkih naselja ? Medvešćak / Pantovčak. Riječ je o mirnoj, zelenoj mikrolokaciji koja nudi savršenu ravnotežu privatnosti, prestiža i blizine centra grada. Stan je upisan u....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan u zagrebu pala cijena kvalitetan'
245.000 €
245.000 €
230.000 €
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 € na 225.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 225.000 €, 63,18 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 240.000 €
18.03.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan za adaptaciju 63 m² | Zagreb ? Knežija | loggia | 6. kat Na prodaju je stan površine 63 m² smješten u jednom od traženijih zagrebačkih naselja ? Knežiji. Stan se nalazi na šestom katu stambene zgrade s ukupno osam katova, izgrađene 1971. godine. Raspored prostorija Stan se sastoji....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 250.000 € na 240.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 240.000 €, 50,28 m2 cca 4770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.05.2026 - 250.000 €
22.05.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na iznimno traženoj lokaciji u samom centru Zagreba, na uglu Hatzove i Petrinjske ulice, prodaje se potpuno uređen i namješten dvosoban stan površine 50,28 m² smješten u visokom prizemlju stambeno-poslovne zgrade. Stan je orijentiran na mirnu dvorišnu stranu, što osigurava privatnost....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 199.000 € na 185.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Zapruđe, 185.000 €, 43,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana u Zagrebu, zagrebačko naselje Zapruđe ? 43 m², smješten na povišenom prizemlju uredne stambene zgrade. Objekt je temeljito moderniziran 2019. godine (uz dopunu podova novim parketima), te je stan potpuno opremljen i spreman za useljenje, bez potrebe za dodatnim radovima.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 175.000 € na 168.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Remetinec, 168.000 €, 51,27 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 175.000 €
11.05.2026 - 168.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju prostran dvosoban stan idealnog rasporeda u Remetincu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Arene, blizu svih bitnih sadržaja, idealan za obitelj ili investiciju. - Osnovne značajke: - Površina: 51 m² - Dvosoban: dvije prostrane sobe, hodnik, blagovaona/kuhinja....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 210.000 € na 199.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 199.000 €, 66,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 215.000 €
28.04.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kustošija ? lijep i funkcionalan stan u prizemlju kuće sa zasebnim ulazom, 57 m² stambenog prostora + 18 m² podruma i čak 3 parkirna mjesta. Nalazi se u mirnoj ulici, na izvrsnoj lokaciji, 100 m od željezničke stanice i 900 m od Črnomerec. Stan se sastoji od svijetlog i prostranog....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 € na 220.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 220.000 €, 65,80 m2 cca 3340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 230.000 €
19.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je ugodan dvosobni stan površine 65,80 m², smješten u mirnoj i kvalitetnoj stambenoj zgradi u samom središtu Gajnica. Zgrada je trenutno u procesu energetske obnove, što ovoj nekretnini daje dodatnu vrijednost kroz smanjene režijske troškove i dugoročnu energetsku učinkovitost.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr