• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu pala cijena Zadnjih 7 dana - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu pala cijena Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu pala cijena Zadnjih 7 dana

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu pala cijena zadnjih 7 dana" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 3.901 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-12%

Promjena cijene sa 330.000 € na 290.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 290.000 €, 67,00 m2 cca 4330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.05.2026 - 330.000 €
24.05.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji stana u neboderu iznad Zagrebačke banke u Vlaškoj ulici. Dvosoban održavan stan se nalazi na 10 katu održavane zgrade, koja je protupotresno građena i u potresu nije pretrpila nikakvu štetu. Stan je veličine 67 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, odvojenog....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 179.000 € na 170.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Gajnice, 170.000 €, 45,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 175.000 €
01.05.2026 - 179.000 €
24.05.2026 - 170.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se dvosobni stan na 3. od 3 kata zgrade bez lifta građene 2003.godine.Sastoji se od:Dnevni boravakBalkonKuhinjaSpavaća soba KupaonicaSpremište na tavanu Grijanje: etažno plinsko Vlasništvo uredno. KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 226.000 € na 215.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, 215.000 €, 71,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.04.2026 - 226.000 €
22.05.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo vam dvosobni stan površine 71,03 m2 smješten na drugom od ukupno tri kata moderne novogradnje u sjevernom dijelu Sesveta, Markovo polje. Nekretnina će biti završena u lipnju/srpnju 2026. godine. Njezina lokacija nudi ugodan život u neposrednoj blizini prirode te pruža....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan u zagrebu pala cijena zadnjih 7 dana'
269.000 €
220.000 €
269.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 289.000 € na 279.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 279.000 €, 65,00 m2 cca 4290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 289.000 €
22.05.2026 - 279.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Rudes, kod Sky office, 4. kat, orjentacija istok-zapad, spavaca soba, kupaonica, kuhinja sa blagavaonicom i boravak sa lodjom svjeze obnovljen svijetao, ubrzo lift prodajem ili mijenjam za centar-sjever 098231129. Stan: Rudeš, 65 m2 kod Sky office (prodaja).

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 259.000 € na 249.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 271.000 €
12.02.2026 - 270.000 €
15.03.2026 - 259.000 €
18.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je izuzetno lijepo uređen, moderan stan smješten u širem centru Zagreba, u traženoj urbanoj zoni u blizini Studentskog centra. Ova nekretnina savršeno spaja dizajn, funkcionalnost i privatnost, te predstavlja odličan izbor kako za ugodan gradski život, tako i za sigurnu....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 319.990 € na 299.990 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 299.990 €, 74,00 m2 cca 4050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 319.990 €
22.05.2026 - 299.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KONTAKT: 091-980-3033 Luka Lokacija: Gornji grad - Medveščak: Jurkovićeva OPIS: Prodaje se moderan i kompletno renoviran stan u Jurkovićevoj ulici, jednoj od najljepših lokacija u centru Zagreba. Nekretnina je visokokvalitetno uređena kao prostrani ?open space? dvosobni stan, uz izvrsnu....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 239.000 € na 235.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 235.000 €, 57,00 m2 cca 4120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.05.2026 - 249.000 €
08.05.2026 - 239.000 €
22.05.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Šalata, Matije Mesića , dvosobni stan, zgrada konstruktivno obnovljena , stan novouređen, nove instalacije, nova fasada, suteren sa dosta svjetla, hidroizolacija nova, kompletno namješten, dnevni boravak, kuhinja i blagovaona 31 m2spavaća soba sa velikom garderobom, velika kupaona,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 245.000 € na 230.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 230.000 €, 54,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 245.000 €
22.05.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Strogi centar Zagreba, Draškovićeva ulica ? uređen dvosoban stan 54 m2 + ostava 4 m2 U ekskluzivnom zastupanju nudimo na prodaju izuzetno atraktivan dvosoban stan površine 54 m2, smješten na 2. katu uredne i održavane zgrade u samom srcu Zagreba, na jednoj od najtraženijih gradskih....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 204.000 € na 193.500 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Travno, 193.500 €, 42,00 m2 cca 4610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.05.2026 - 205.000 €
14.05.2026 - 204.000 €
18.05.2026 - 193.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se uredan i funkcionalan 2-sobni stan u Travnom, na lokaciji koja se ističe odličnom praktičnošću za svakodnevni život. Stan je adaptiran 2025. godine, pri čemu su uređene kupaonica i kuhinja te su izvedeni dodatni estetski zahvati koji prostoru daju svjež i uredan dojam.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 260.000 € na 250.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.05.2026 - 260.000 €
22.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosobni stan ukupne površine 71,94 m², smješten na trećem katu stambene zgrade u dijelu Vrapča ? Malešnica. Raspored stana: - dnevna soba povezana s kuhinjom i blagovaonicom - spavaća soba - kupaonica s toaletom - zasebna soba/garderoba - velika terasa (23 m²) - posebno....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 252.000 € na 238.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 238.000 €, 130,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.05.2026 - 235.000 €
15.05.2026 - 252.000 €
20.05.2026 - 238.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan dizajn, premium materijali i pažljivo osmišljen prostor čine ovaj stan dijelom posebnog projekta,prodajemo. NETTO površina stana iznosi 36.55 m2 + terasa 12.50 m2 + vrt 67 m2 i VPM* koji se odlikuje funkcionalnim rasporedom i optimalnim iskorištenjem prostora. Zgrada je građena....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 190.000 € na 185.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 185.000 €, 45,00 m2 cca 4110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.05.2026 - 190.000 €
22.05.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan površine 45m2 na odličnoj lokaciji u Donjem gradu-Palmotićeva ulica. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka, spavaće sobe te kupaonice. Orijentacija istok-zapad. Grijanje etažno plinsko centralno. Javni parking naplatni-zona 1. Blizina....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 250.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 250.000 €, 60,21 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 300.000 €
25.04.2026 - 270.000 €
22.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni, djelomično namješten stan u Gornjoj Dubravi, Zagreb. Stan se sastoji od ulaznog prostora, dnevnog boravka, kuhinje, sobe, kupaonice, loggie, balkona, površine 48.73m2, i garažnog mjesta površine 15,30m2, ukupne korisne vrijednosti 60.21m². Stan se nalazi na 1.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 250.000 € na 240.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 240.000 €, 50,28 m2 cca 4770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.05.2026 - 250.000 €
22.05.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na iznimno traženoj lokaciji u samom centru Zagreba, na uglu Hatzove i Petrinjske ulice, prodaje se potpuno uređen i namješten dvosoban stan površine 50,28 m² smješten u visokom prizemlju stambeno-poslovne zgrade. Stan je orijentiran na mirnu dvorišnu stranu, što osigurava privatnost....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 € na 220.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 220.000 €, 65,80 m2 cca 3340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 230.000 €
19.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je ugodan dvosobni stan površine 65,80 m², smješten u mirnoj i kvalitetnoj stambenoj zgradi u samom središtu Gajnica. Zgrada je trenutno u procesu energetske obnove, što ovoj nekretnini daje dodatnu vrijednost kroz smanjene režijske troškove i dugoročnu energetsku učinkovitost.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 175.000 € na 165.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donje Svetice, 165.000 €, 51,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 175.000 €
22.05.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na 5. katu stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Donjim Sveticama. Sastoji se od hodnika, kuhinje, WC-a, kupaonice, dnevnog boravka s izlazom na balkon, spavaće sobe te spremišta u prizemlju. Orijentacija stana je sjever-jug, a stan ima francuske balkone što omogućava....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.