• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu pala cijena 40 m2 - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu pala cijena 40 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu pala cijena 40 m2

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu pala cijena 40 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 4.391 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • 15.kat
    • suteren
    • prizemlje
    • lift
    • 3.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 204.000 € na 193.500 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 193.500 €, 42,00 m2 cca 4610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 205.000 €
15.05.2026 - 204.000 €
17.05.2026 - 193.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se uredan i funkcionalan 2-sobni stan u Travnom, na lokaciji koja se ističe odličnom praktičnošću za svakodnevni život. Stan je adaptiran 2025. godine, pri čemu su uređene kupaonica i kuhinja te su izvedeni dodatni estetski zahvati koji prostoru daju svjež i uredan dojam.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 199.990 € na 189.990 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 189.990 €, 43,00 m2 cca 4420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 199.990 €
15.05.2026 - 189.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Lokacija: Maksimir Površina: 43m2 Kat: prizemlje OPIS: *Fotografije nameštaja su isključivo ilustrativnog karaktera kako bi se prikazao potencijal prostora. Stan se prodaje u prazan, bez nameštaja i kuhinjskih elemenata.* Prodaje se prekrasan, potpuno novouređen stan smješten u zagrebačkom....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 205.000 € na 190.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 190.000 €, 42,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.03.2026 - 205.000 €
21.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se potpuno namješten dvosobni stan stambene površine 42 m2, smješten na 15. katu stambene zgrade s ukupno 15 katova na iznimnoj lokaciji u zagrebačkom Maksimiru, u neposrednoj blizini Zagrebačke banke i MIOC-a. Stan je jednoetažan, izgrađen 1972. godine, a posljednja renovacija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan u zagrebu pala cijena 40 m2'
185.000 €
185.000 €
185.000 €
 
-5%

Promjena cijene sa 189.000 € na 179.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 179.000 €, 40,00 m2 cca 4480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 195.000 €
15.03.2026 - 189.000 €
28.03.2026 - 179.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA STANA ? ZAGREB, GAJNICE (ULICA DUBRAVICA) Prodaje se lijep i funkcionalan dvosoban stan u mirnom dijelu Zagreba, naselje Gajnice, ulica Dubravica. Lokacija: Zagreb ? Gajnice, Dubravica Kat: 3. kat od 3 (novija zgrada) Površina stana: 39,85 m2 Balkon: 12 m2 (prostran, idealan....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 189.000 € na 179.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 179.000 €, 39,85 m2 cca 4490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 189.000 €
29.03.2026 - 179.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je ugodan i funkcionalan stan smješten na 3. katu manje stambene zgrade izgrađene 2003. godine. Stan se nalazi na posljednjem katu (3/3), a iznad njega se prostire tavanski prostor koji pruža dodatne mogućnosti pohrane. Stan površine 45,85 m² sastoji se od: ulaznog hodnika....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 140.000 € na 135.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 135.000 €, 39,76 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 140.000 €
25.03.2026 - 135.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan stambene površine 39,76 m2, u suterenu stambene zgrade, smještene u Radničkom dolu, Britanac. Sama zgrada nalazi se u neposrednoj blizini tržnice Britanac, u strogom centru grada. Tramvajska/autobusna zona. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, odvojenog WC-a, kupaonice, dnevnog....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 186.000 € na 176.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Vukomerec, 176.000 €, 38,97 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 186.000 €
28.02.2026 - 176.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan u blizini Borongajskog kampusa i City centra Est. Moderan dvosobni stan površine 39 m², smješten na trećem katu kvalitetno izgrađene i održavane trokatnice izgrađene 2008. godine, u mirnom dijelu naselja Vukomerec, unutar gradske četvrti Peščenica - Žitnjak (zgrada je....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 205.000 € na 190.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 190.000 €, 41,75 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 205.000 €
21.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 180.000 € na 170.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 170.000 €, 42,00 m2 cca 4050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 180.000 €
21.02.2026 - 175.000 €
21.03.2026 - 170.000 €
04.04.2026 - 180.000 €
11.04.2026 - 170.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Srednjaci, Drniška, 2s, 42m2 STAN, SREDNJACI, PRODAJA. Prodaje se 2 sob stan u novouređenoj zgradi u Drniškoj ulici. Podno grijanje putem toplinske dizalice Klima PVC stolarija. Trenutno moguća kupnja samo gotovinom! USLUGA KREDITNOG POSREDOVANJA: Opereta ekspert pruža....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 205.000 € na 190.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 190.000 €, 42,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 205.000 €
07.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

EZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se lijep 2soban na 15.katu zgrade s liftom. Stan je izrazito svijetao radi svoje istočne i zapadne orijentacije. Stan je opremljen PVC stolarijom, protuprovalnim vratima i klimom. Smješten je u blizini vrtića, škole, doma zdravlja,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 199.000 € na 185.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Zapruđe, 185.000 €, 43,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 199.000 €
06.05.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se potpuno namješten i adaptiran dvosoban stan u visokom prizemlju od 4 kata zgrade, izgrađene 1968. godine.Sastoji se od:dnevnog boravka s kuhinjomspavaće sobekupaoniceodvojeni wcostavaNa raspolaganju je i zajednička šupa u zgradi.Grijanje: toplanaVlasništvo uredno. KUPAC....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 199.000 € na 185.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Zapruđe, 185.000 €, 43,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana u Zagrebu, zagrebačko naselje Zapruđe ? 43 m², smješten na povišenom prizemlju uredne stambene zgrade. Objekt je temeljito moderniziran 2019. godine (uz dopunu podova novim parketima), te je stan potpuno opremljen i spreman za useljenje, bez potrebe za dodatnim radovima.....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 199.000 € na 185.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Zapruđe, 185.000 €, 43,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se potpuno namješten i adaptiran dvosoban stan u visokom prizemlju od 4 kata zgrade, izgrađene 1968. godine. Sastoji se od: dnevnog boravka....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr