• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu najnovije - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu najnovije

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu najnovije" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 4.226 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 520000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • adaptiran
    • maksimirska ulica
    • 4.kat
    • tržnica
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 190.000 €, 43,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Donji grad, dvosoban stan u visokom prizemlju starije dobro očuvane zgrade, unutrašnje površine 43,10 m2.Sastoji se od: ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka s pogledom na zelenilo.Odličan spoj oaze mira sa dvorištem i gradske vreve u....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 290.000 €, 78,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U ponudi je prostran dvosoban stan površine 78,34 m2 smješten na 1. katu održavane zgrade iz 1930. godine u Draškovićevoj ulici, u neposrednoj blizini hotela Sheraton i samog centra Zagreba. Sastoji se od: - ulaznog hodnika - kuhinje s blagovaonicom - dvije velike sobe - kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se dvosoban stan površine 54 m² na prvom katu manje stambene zgrade u Petrinjskoj ulici, u samom centru Zagreba. Stan se sastoji od: - dvije prostrane sobe - kuhinje - hodnika - kupaonice - zasebnog WC-a - manje ostave unutar stana Obje sobe imaju približno 20 m², što stanu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan u zagrebu najnovije'
305.689 €
305.689 €
339.000 €
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 234.000 €, 49,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U ponudi agencije RE/MAX Centar nekretnina izdvaja se ugodan i funkcionalan dvosoban stan površine 49 m² s balkonom, smješten u održavanoj zgradi s liftom na Savskoj. Stan se nalazi na 3. katu od ukupno 5 katova te se sastoji od: ulaznog prostora, dnevnog boravka s izlazom na prostrani....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 170.000 €, 49,11 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan ,drugi kat,novogradnja. Nova moderna zgrada,blizina autobusne stanice (čak dvije),vlak,dućana,ljekarne,park,pekara,kafići,škola vrtić. Miran kvart,sa puno zelenila. Stan: Zagreb (Stenjevec), 49.00 m2, novogradnja (prodaja) ; A+.

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Borongaj, 132.000 €, 43,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, BORONGAJ, 43 M2 PRODAJA, STAN, ZAGREB, BORONGAJ, Ulica Milana Pavelića, 43 m2 U prodaji je stan u etažiranoj kući iz šezdesetih godina, s ukupno pet stambenih jedinica. Stan se nalazi na 1. katu i površine 43 m². Stano je kompletno namješten i useljiv. Zgrada se nalazi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 320.000 €, 68,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Vlaška ulica, u neposrednoj blizini Kvaternikovog trga, smješten na 11. katu održavane zgrade s liftom i prekrasnim panoramskim pogledom na cijeli Zagreb. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom, dvije sobe i kupaonice, a postoji i mogućnost spajanja kuhinje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 185.000 €, 45,00 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan površine 45m2 na odličnoj lokaciji u Donjem gradu-Palmotićeva ulica. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka, spavaće sobe te kupaonice. Orijentacija istok-zapad. Grijanje etažno plinsko centralno. Javni parking naplatni-zona 1. Blizina....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Borongaj, 137.000 €, 34,37 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 35 m² u naselju Borongaj, na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji, stan se nalazi na 4 katu bez lifta. Ovaj funkcionalan i ugodan stan sastoji se od: -ulaznog hodnika -dnevnog boravka -odvojene kuhinje s blagovaonicom -kupaonice s WC-om Stan pruža ugodan boravak....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 59,34 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Održavan, komforan dvosoban stan u zgradi liftom, građene 2008. g., koja se nalazi u neposrednoj blizini javnog prijevoza i svih ostalih sadržaja. Nalazi se na 6. katu (od ukupno 8) i odlične je jugozapadne orijentacije, radi čega je pun dnevnog svjetla i ima lijep pogled na grad.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 330.000 €, 67,00 m2 cca 4930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji stana u neboderu iznad Zagrebačke banke u Vlaškoj ulici. Dvosoban održavan stan se nalazi na 10 katu održavane zgrade, koja je protupotresno građena i u potresu nije pretrpila nikakvu štetu. Stan je veličine 67 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, odvojenog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 240.000 €, 50,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na iznimno traženoj lokaciji u samom centru Zagreba, na uglu Hatzove i Petrinjske ulice, prodaje se potpuno uređen i namješten dvosoban stan površine 50,28 m² smješten u visokom prizemlju stambeno-poslovne zgrade. Stan je orijentiran na mirnu dvorišnu stranu, što osigurava privatnost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan površine 54m2, na prvom katu zgrade (od ukupno tri), u samome centru grada Zagreba, u Petrinjskoj ulici. Stan orijentacije istok-zapad sastoji se od hodnika, kuhinje, dvije sobe, kupaonice i toaleta. Grijanje etažno plinsko centralno. Javni parking naplatni,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 252.000 €, 52,63 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na jako dobroj lokaciji u Stenjevcu, na adresi Samoborska cesta 134 F na trećem katu prodaje se prekrasan namješten stan. Stan je sjeverne orijentacije ali s puno svijetla i prekrasnim pogledom na Gajnice i Medvednicu. U stanu se trenutno ne živi te se prodaje namješten po dogovoru....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 290.000 €, 78,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

*CENTAR - Prilika za stjecanje nekretnine na izvrsnoj lokaciji* Posredujemo pri prodaji prostranog građanskog 2-sobnog stana korisne površine 79m2 u samome centru grada, Draškovićeva ulica. Stan je smješten na prvom katu zgrade iz 1929. godine, a sastoji se od velikog hodnika, kuhinje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 220.000 €, 48,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i ugodan stan površine 48 m² s vlastitim parkirnim mjestom, smješten na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu ? Jarun, svega 3 minute hoda od Jarunskog placa. Stan se nalazi u kvalitetnoj stambenoj zgradi izgrađenoj 2006. godine, a dodatna prednost je....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Folnegovićevo, 198.000 €, 50,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan od 50 m2 u Folnegovićevom naselju na 3. katu zgrade bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice s WC-om, kuhinje i dvije sobe. Stanu pripada i spremište od 4 m2 u prizemlju zgrade. Zbog velikih prozora (4 m sa svake od 3 strana), stan obiluje prirodnim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 229.900 €, 59,70 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji, na samom okretištu Črnomerec Stan se sastoji od ulaznog prostora, kupaone, kuhinja sa dnevnom sobom, te ostave, dok je u završnoj fazi, moguće dobiti dodatnu spavaću sobu Stan je u završnoj fazi adaptacije, te će biti potpuno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 195.000 €, 78,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, CENTAR, 78m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 78m2 u suterenu zgrade. Zgrada ima ukupno 2 kata i nalazi u ulici Andrije Hebranga. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, spavaće sobe, hodnika, kupaonice i stubišta. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 240.000 €, 57,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

PRODAJA STANA ? MAKSIMIRSKA / KVATRIĆ Prodaje se funkcionalan i svijetao dvosoban stan površine 57,05 m2 na odličnoj lokaciji u širem centru Zagreba, Maksimir / Kvatrić. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade. Nekretnina se nalazi na jednoj od najtraženijih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 62,24 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaja, stan, Zagreb, Jarun, 2 soban, 62 m2, 2 lođe, 1.kat Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, blagovaonice, izbe, hodnika i 2 lođe. U podrumu zgrade je pripadajuće spremište. Kvalitetan raspored prostorija, dvostrana orijentacija (S-J), puno dnevnog svjetla u prostoru,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivan trosoban građanski stan površine 54 m², smješten na prvom katu konstrukcijski obnovljene zgrade na vrlo atraktivnoj lokaciji u Petrinjskoj ulici. Velika prednost ove nekretnine je obnovljena dvorišna fasada, izvedena ojačanja na tavanu (suspregnuta ploča) te obnovljen....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan