• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu kvaternikov trg najnovije - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu kvaternikov trg najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu kvaternikov trg najnovije 70 m2

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu kvaternikov trg najnovije 70 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 239.000 €, 70,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2 - soban stan površine 70 m2 (55 m2 + terasa 39 m2 + spremište 4 m2) na IV. katu u stambenoj zgradi sa liftom na Trešnjevci (Voltino). Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa blagovaonicom (izlaz na terasu), kuhinje, ostave, odvojene spavaće sobe te kupaonice.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 299.000 €, 69,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Trešnjevka sjever prodaje se prekrasan 2-soban stan na drugom katu površine 69m2 sa mogućnošću preuređenja u dvije stambene jedinice. Stan se sastoji od kuhinje sa blagavaonom i dnevnim boravkom,spavaće sobe,kupaonice sa WC-om,balkona,loggie ,šupe.U stanu postoje dva sanitarna čvvora....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 329.000 €, 69,00 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2sobni stan na 1.katu na Selskoj ulici na Trešnjevci. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, kupaonice, hodnika, balkona, terase, vrta. Stanu pripada spremište i garažno parkirno mjesto. Orijentacija sjever, jug, zapad. Grijanje centralno plinsko etažno.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U samom srcu Trešnjevke ? Sjever, odmah do Trešnjevačkog placa, nalazi se dvosobni stan površine 72,88 m² . Stan je smješten na prvom katu manje stambene zgrade. Zgrada je izgrađena 1937. godine. Stan je nedavno potpuno renoviran, pri čemu je pažnja posvećena svakom detalju ? od funkcionalnosti....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

ZAGREB TREŠNJEVKA ? ELEGANTAN NAMJEŠTENI DIZAJNERSKI STAN OD 72 m² U POTPUNO OBNOVLJENOM IZDANJU U jednom od najtraženijih i najugodnijih zagrebačkih kvartova, na izvrsnoj lokaciji na Trešnjevci, smjestio se ovaj posebno dojmljiv stan koji spaja karakter starogradnje, suvremeni dizajn....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 339.000 €, 74,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.eurovilla.hr

Maksimir, Donji Bukovac, prekrasno uređen i opremljen stan neto površine 74 m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji.Stan je smješten u kvalitetno građenoj manjoj stambenoj zgradi iz 2006. godine na prvom katu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s izlazom na balkon,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 250.000 €, 74,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na svega 5 minuta od Arena centra, prodaje se stan s vrtom u novogradnji. Tlocrtna površina stana iznosi 52 m2, iz stana se izlazi na prostranu terasu površine 18m2, stanu pripada vrt površine 90 m2 i jedno vanjsko parkirno mjesto površine 13 m2. Čine ga ulazni prostor, sprema za....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 222.000 €, 63,18 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U ponudi je stan na Knežiji ukupne površine 63,18 m², smješten na 6. katu uredno održavane zgrade s liftom iz 1971. godine. Zahvaljujući južnoj i sjevernoj orijentaciji, stan je ugodan i prozračan tijekom cijelog dana, a raspored pruža odličnu osnovu za moderno uređenje prema vlastitim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 227.000 €, 63,09 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se svijetao i prostran stan dvosoban stan ukupne neto površine 63,09 m², smješten na 3. katu uredne i mirne stambene zgrade u Cvjetnom naselju. Površina stana iznosi 63,09 m² Kat: 3./nema lift Stan se sastoji od: Spavaće sobe I dnevnog boravka 2 balkona orjentirana na istok....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dvosobni stan u zagrebu najnovije 70 m2 (12)
  • dvosobni stan u zagrebu kvaternikov trg 70 m2 (2)
  • dvosobni stan u zagrebu kvaternikov trg najnovije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 
Sve za uređenje vašeg doma!