• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu kvaternikov trg što skuplj - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu kvaternikov trg što skuplj - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu kvaternikov trg što skuplje

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu kvaternikov trg što skuplje" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 4.059 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosječna površina)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • kvalitetan
    • parking
    • čulinečka cesta
    • ulica kneza branimira
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Žitnjak, 136.560 €, 34,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.12.2025.,

www.crozilla.com

Prodaja stana ? Novogradnja, Resnik (Zagreb) Stan S3 Na mirnoj i urbanoj lokaciji u naselju Resnik, u ponudi je dvosoban stan u novogradnji smješten u prizemlju moderne stambene zgrade koja se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata. Sveukupne neto korisne površine 34,14 m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 260.000 €, 65,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samom Kvaternikovom trgu prodaju se dva stana ukupne površine 65m2, uređeni kao dva posebna apartmana-stana pogodni za kratkoročni i dugoročni najam za turizam i stanovanje. Jedan stan je veličine 34m2, drugi 31m2, a oba se sastoje od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 210.000 €, 56,04 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2soban stan , VRBANIĆEVA ULICA 56M2 Vrbanićeva ulica na iznimno atraktivnoj lokaciji prodaje 2 soban stan smješten na trećem katu uredne i dobro održavane stambene zgrade s ukupno četiri kata. Ova nekretnina ističe se svojom izvrsnom pozicijom, budući da se nalazi na svega....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan u zagrebu kvaternikov trg što skuplje'
135.680 €
152.200 €
141.800 €
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 204.000 €, 47,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

KOMPLETNO RENOVIRAN stan u Kuhačevoj ulici, izvrsna lokacija na Kvaternikovo trgu. Stan se nalazi u sutrenu. Mirna ulica (slijepa ulica), javni parking ispred zgrade po povlaštenoj stanarskoj zoni. Tramvajska stanica udaljena 50 m, 3 tram. stanice do strogog centra Zagreba, dječji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 203.999 €, 47,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kompletno renoviran stan na izuzetno traženoj lokaciji kod Kvaternikov trg, u mirnoj slijepoj ulici (Kuhačeva ulica). Lokacija nudi savršen balans mira i urbane praktičnosti, s kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini te odličnom povezanošću s ostatkom grada. Stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Žitnjak, 141.400 €, 35,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja stana ? Novogradnja, Resnik (Zagreb) Stan S14, S15 i S16 Na mirnoj i urbanoj lokaciji u naselju Resnik, u ponudi je dvosoban stan u novogradnji smješten na drugom katu moderne stambene zgrade koja se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata. Sveukupne neto korisne površine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Žitnjak, 135.680 €, 34,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja stana Novogradnja, Čulinečka ulica, Resnik (Zagreb) Na mirnoj i urbanoj lokaciji u naselju Resnik, u ponudi je dvosoban stan u novogradnji smješten na drugom katu moderne stambene zgrade koja se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata. Neto korisna stambena površina iznosi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 130.000 €, 30,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Kvaternikov trg, potpuno namješten i uređen dvosoban stan u prizemlju dvorišne zgrade.Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, odvojene spavaće sobe te kupaonice s toaletom.Etažno plinsko grijanje, klimatiziran. Odlična lokacija. Dokumentacija uredna.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Žitnjak, 129.520 €, 32,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.12.2025.,

www.crozilla.com

Prodaja stana ? Novogradnja, Resnik (Zagreb) Stan S6 i stan S7 Na mirnoj i urbanoj lokaciji u naselju Resnik, u ponudi je dvosoban stan u novogradnji smješten u prizemlju moderne stambene zgrade koja se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata. Sveukupne neto korisne površine 32,38....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Žitnjak, 123.760 €, 34,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaja stana Novogradnja, Čulinečka cesta, Resnik (Zagreb) Stan S3 Na mirnoj i urbanoj lokaciji u naselju Resnik, u ponudi je dvosoban stan u novogradnji smješten u prizemlju moderne stambene zgrade koja se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata. Zatvorena stambena površina iznosi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan dvosoban stan u prizemlju ekskluzivne novogradnje na traženoj lokaciji Kušlanova / Škrlčeva, idealan za kupce koji žele spoj urbanog života i privatnog vanjskog prostora. Stan se nalazi u manjoj zgradi s ukupno 8 stanova, što osigurava mir, privatnost i visoku kvalitetu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi u manjoj zgradi s ukupno 8 stanova, što osigurava mir, privatnost i visoku kvalitetu stanovanja. Projekt je osmišljen kao spoj suvremene arhitekture, funkcionalnosti i vrhunske opreme. Početak gradnje planiran je za ljeto 2026. godine, a završetak krajem 2027. godine.....