• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu kvaternikov trg što jeftin - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu kvaternikov trg što jeftin - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu kvaternikov trg što jeftinije

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu kvaternikov trg što jeftinije" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 4.006 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 2 nekretnina za upit dvosobni stan u zagrebu kvaternikov trg što jeftinije pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Maksimir, 185.000 €, 47,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB, KVATRIĆ, 47m2, Livadićeva ul., 2-soban. Na izuzetnoj lokaciji, nadomak svim za život bitnim sadržajima, prodaje se dvosobni stan koji na trećem katu od tri koji se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje i blagovaonice, spavaće sobe, dnevne sobe te spremišta. Vlasništvo....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 205.000 €, 46,20 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE: 2-sobni stan, kompletno moderno novo uređen i namješten, Zvonimirova ulica, površine: 46,20 m2 m2, vlasništvo 1/1, odmah useljiv. 1921. godina izgradnja zgrade. 2018. godine uređenje stana: - instalacije: struje, vode, plina - kupaonica ( instalacije vode, keramika, sanitarije....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 229.990 € na 209.990 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 209.990 €, 56,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 229.990 €
25.03.2026 - 209.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na Maksimiru u Vrbanićevoj ulici. Stambena površina stana iznosi 56 m2 te je u cijeni stana pripadajuće spremište. Stan se sastoji od: hodnika, dvije sobe, kuhinje, kupaonice, zasebnog wc-a te ostave. Postoji mogućnost prenamjene stana u trosoban stan. Stan se nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan u zagrebu kvaternikov trg što jeftinije'
210.000 €
210.000 €
130.000 €
 
-9%

Promjena cijene sa 230.000 € na 210.000 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 210.000 €, 56,04 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 230.000 €
23.03.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan od 56,04 m² u jednoj od najtraženijih zagrebačkih ulica ? Vrbanićevoj, svega nekoliko minuta od centra grada. Stan se nalazi na 3. katu uredne stambene zgrade s ukupno 4 kata. Zgrada je bez oštećenja u potresu te ima zelenu naljepnicu. Stubište zgrade je uredno,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 325.000 €, 80,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je funkcionalan dvosobni stan površine 80 m2, smješten na mirnoj lokaciji koja osigurava ugodan boravak i privatnost. Ovaj stan nudi optimalan omjer prostora i komfora, te je posebno pogodan za različite profile kupaca. Stan se ističe svojom prostranošću te kvalitetom opremljenosti,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 370.000 €, 100,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Kvatrić. Jedinstven stan. Kompletno uređen po željama prodavatelja. Na 100 m2 se prostire stan s jednom spavaćom sobom. Sastoji se od nevjerojatno prostranog dnevnog boravka koji je spojen sa kuhinjom i blagovaonom. Kuhinja je nova s vrhunskom Whirlpool opremom. Tu je još....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me