• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu do 3900 eura/m2 pala cijen - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu do 3900 eura/m2 pala cijen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu do 3900 eura/m2 pala cijena vrt

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu do 3900 eura/m2 pala cijena vrt" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.242 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 3700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 330000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-21%

Promjena cijene sa 299.000 € na 237.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dugave, 237.000 €, 62,90 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 299.000 €
18.04.2026 - 237.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan površine 62,9 m² smješten u prizemlju trokatnice iz 1995. godine u zagrebačkom naselju Dugave. Stan se nalazi u mirnom dijelu naselja, u kućama u nizu, te ima vlastiti privatni vrt koji pruža dodatni prostor za opuštanje i boravak na otvorenom. Potpuno je....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 242.000 € na 237.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dugave, 237.000 €, 63,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.03.2026 - 299.000 €
13.03.2026 - 289.000 €
17.03.2026 - 275.000 €
03.04.2026 - 252.000 €
07.04.2026 - 242.000 €
18.04.2026 - 237.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2sobni stan od 63 m² u prizemlju trokatnice u Dugavama, iz 1995. godine, s privatnim vrtom. Stan je jednoetažan, potpuno namješten i useljiv bez dodatnih ulaganja. Mogućnost dobiti još dodatnu sobu. Stan se nalazi u kućama u nizu. Dnevni boravak s blagovaonicom prostrana....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 220.000 € na 206.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 206.000 €, 58,50 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 220.000 €
22.04.2026 - 206.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vrlo ugodan dvosoban stan smješten u mirnoj ulici, Jelašićka ulica. Stan je ukupne korigirane neto površine 58,5 m², i nalazi se u visokom prizemlju. Posebnost stana jest puno svjetla i topline, izlaz na prostrani balkon i vrt 50m2 koji ga okružuje, pružajući osjećaj privatnosti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan u zagrebu do 3900 eura/m2 pala cijena vrt'
140.000 €
153.870 €
200.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 167.250 € na 153.870 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 153.870 €, 44,60 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 158.330 €
29.11.2025 - 149.410 €
11.12.2025 - 158.330 €
15.02.2026 - 167.250 €
16.03.2026 - 153.870 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S1-3 - 44,60 m2, 2-sobni, nalazi se u prizemlju (ULAZ 1) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 51,60 m² UKUPNA CIJENA: 178.020,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 9,95m2 5. kupaonica 4,85m2 6. natkrivena....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 153.870 € na 149.410 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 149.410 €, 44,60 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 158.330 €
29.11.2025 - 149.410 €
08.12.2025 - 158.330 €
16.02.2026 - 167.250 €
16.03.2026 - 153.870 €
10.05.2026 - 149.410 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S1-6 - 44,60 m2, 2-sobni, prizemlje (ULAZ 1) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 51,60 m² UKUPNA CIJENA: 172.860,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 9,95m2 5. kupaonica 4,85m2 6. natkriveni balkon....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 226.000 € na 215.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, 215.000 €, 71,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.04.2026 - 226.000 €
22.05.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo vam dvosobni stan površine 71,03 m2 smješten na drugom od ukupno tri kata moderne novogradnje u sjevernom dijelu Sesveta, Markovo polje. Nekretnina će biti završena u lipnju/srpnju 2026. godine. Njezina lokacija nudi ugodan život u neposrednoj blizini prirode te pruža....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 280.000 € na 250.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 250.000 €, 85,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 280.000 €
15.03.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan u Zagorskoj ulici s vrtom i parkingom PRODAJA, STAN, ZAGREB, TREŠNJEVKA, ZAGORSKA ULICA, 85,02 m2, s vrtom i parkingom Na prodaju je stan ukupne obračunske površine 85,02 m2. Stan se sastoji od stambenog prostora veličine 62,73 m2, dva pripadajuća spremišta u podrumu (15,33 m2....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 252.000 € na 238.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 238.000 €, 130,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.05.2026 - 235.000 €
15.05.2026 - 252.000 €
20.05.2026 - 238.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan dizajn, premium materijali i pažljivo osmišljen prostor čine ovaj stan dijelom posebnog projekta,prodajemo. NETTO površina stana iznosi 36.55 m2 + terasa 12.50 m2 + vrt 67 m2 i VPM* koji se odlikuje funkcionalnim rasporedom i optimalnim iskorištenjem prostora. Zgrada je građena....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com