• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu do 3900 eura/m2 atraktivno - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu do 3900 eura/m2 atraktivno - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu do 3900 eura/m2 atraktivno

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu do 3900 eura/m2 atraktivno" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.975 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 3700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 400000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 370.000 €, 95,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.01.2026.,

www.njuskalo.hr

*** Za sve direktne informacije javite se na +385 99 507 8229 *** Prodaje se kuća površine 95,52 m² u mirnom dijelu Donjeg grada, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Nekretnina je pogodna za obiteljski život, uredsku djelatnost, tihi obrt ili kao investicija za dugoročni najam.....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 230.000 € na 210.000 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 210.000 €, 56,04 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 230.000 €
23.03.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan od 56,04 m² u jednoj od najtraženijih zagrebačkih ulica ? Vrbanićevoj, svega nekoliko minuta od centra grada. Stan se nalazi na 3. katu uredne stambene zgrade s ukupno 4 kata. Zgrada je bez oštećenja u potresu te ima zelenu naljepnicu. Stubište zgrade je uredno,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 290.000 €, 78,34 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stan površine 78 m² smješten u Draškovićevoj ulici, u samom centru grada, na izvrsnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? trgovina, javnog prijevoza, škola, fakulteta, restorana i svih gradskih pogodnosti. Stan je funkcionalnog rasporeda te trenutno pruža....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan u zagrebu do 3900 eura/m2 atraktivno'
220.000 €
220.000 €
180.000 €
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 365.000 €, 101,50 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Maksimirsko naselje, Ravnice ? kompletno namješten stan površine 80 m2, smješten na 1. katu održavane zgrade (2008.) s liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka s blagovaonicom, opremljene kuhinje s ostavom, spavaće sobe, kupaonice te povezane loggie i terase.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Ferenščica, 238.000 €, 60,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosobni stan površine 60 m² smješten na prvom katu stambene zgrade u mirnom i obiteljskom kvartu Ferenščica u Zagrebu. Stan ima pogled na školsko igralište i dječji vrtić, što ga čini idealnim za obitelji s djecom. Lokacija je izvrsno povezana ? tramvajska stanica udaljena....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 260.000 €, 65,41 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dva atraktivna stana-apartmana u centru grada Zagreba, s adresom Trg Eugena Kvatrića. Ovi stanovi u dvorištu bloka zgrada potpuno su namješteni, izvrsne su vrijednosti i slobodni za useljenje. Ako se promatra kroz prizmu investicije, radi svoje lokacije nude savršenu priliku....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 145.000 €, 43,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se ovaj funkcionalan potpuno novouređen 2-soban stan veličine 43m2 u samom centru grada Zagreba na Trešnjevci u ulici Josipa Pasarića. Stan se nalazi u suterenu sa ulične strane dok je spavaća soba okrenuta prema dvorišnoj strani u čistom prizemlju. Veliki parking je dostupan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 250.000 €, 62,51 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je svijetao i funkcionalan stan površine 62,51 m2, smješten na 1. katu uredne zgrade s ukupno tri kata, u jednoj od najugodnijih i najzelenijih mikrolokacija Črnomerca ? Bijenik. Stan je trenutno organiziran kao komforan dvosobni, a zahvaljujući odličnom rasporedu moguće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 170.000 €, 41,56 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Srednjaci, Hećimovićeva - prodaje se stan funkcionalnog tlocrta (41,56 m²), smješten u visokom prizemlju (dva kraka stepenica - u naravi visina 1. kata). Stan ima istočnu orijentaciju, a tlocrtno se sastoji od: prostranog ulaznog hodnika, kupaonice s WC-om, dvije sobe te velikog balkona....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvosoban stan stambene površine 59,06 m² u zagrebačkom naselju Trešnjevka ? Sjever, uz pripadajuće spremište površine 2,37 m². Stan se nalazi na 4. katu stambene zgrade (od ukupno 5 katova), dok je spremište smješteno kat iznad stana. Zgrada je izgrađena 1992. godine i....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 260.000 € na 249.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 249.000 €, 59,32 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 260.000 €
04.04.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Zagreb, Donji Grad, Augusta Šenoe, 2-s Stan, 59.32m2 Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od: ulaznog djela, kuhinje s blagovaonicom, balkona, dnevnog boravka, spavaće sobe i kupoanice s wc-om. Raspored prostorija je funkcionalan i omogućuje kvalitetno korištenje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 219.000 €, 52,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Trešnjevka - sjever, Ozaljska ulica. Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 52,47 m2 stambenog prostora te 2,25 m2 pripadajućeg spremišta u suterenu zgrade. Stan se nalazi na 13. katu uredno održavane zgrade s ukupno 17 katova. Funkcionalni raspored i tlocrt stana otvara....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 190.000 €, 45,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan smješten u suterenu stambene zgrade izgrađene 1920. godine, na izuzetnoj lokaciji u Zagrebu, u samom Donjem Gradu. Stan ima ukupnu stambenu površinu 44,90 m2 te je posljednji put renoviran 2021. godine, što ga čini funkcionalnim i spremnim za korištenje bez....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 190.000 €, 44,90 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-35%

Promjena cijene sa 341.742 € na 222.572 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 222.572 €, 52,37 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 341.742 €
25.04.2026 - 222.572 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 i 0981971210 *** U ponudi su još 4 preostala stana za prodaju u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u Gornjoj Dubravi. Zgrada se sastoji od prizemlja, prvog kata i uvučenog kata. Dostupni stanovi nalaze se na prvom katu (stan S10) te na uvučenom....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 255.000 € na 239.900 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 239.900 €, 56,16 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 255.000 €
27.03.2026 - 239.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivan i unikatan dvosoban stan na Trešnjevci, smješten na 17. katu energetski obnovljenog nebodera. Upisana površina stana iznosi 56,16 m², dok u stvarnosti stan ima 64 m², što ga čini znatno prostranijim i funkcionalnijim. Stan se sastoji od ulaznog hodnika; s lijeve....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr