• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu barem 50 m2 komforan - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu barem 50 m2 komforan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu barem 50 m2 komforan

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu barem 50 m2 komforan" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.973 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • opremljen
    • maksimirska ulica
    • lift
    • ilica
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 210.000 €, 55,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.09.2025.,

www.indomio.hr

Zagreb, Rudeš (Zagrebačka cesta) komforan dvosoban stan NKP 55,64 m2 koji se nalazi u visokom prizemlju održavane zgrade izgrađene 1994 godina.Sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, ostave, kupaonice i loggie.Nalazi se na izvanrednoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 230.000 €, 59,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb-Sopot-59m2,2S,kvalitetna gradnja Prodaje se dvosoban, komforan stan ( mogućnost dobivanje još jedne sobe ) na odličnoj lokaciji površine 59 m2 , na 4 katu u zgradi sa liftom. Stan je orijentiran na istočnu stranu sa lođom i pogledom na zelenilo .Nekretnina ima funkcionalan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 195.000 €, 50,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Sjajna prilika ? prvi put na tržištu! Prostran i osunčan stan, 50 m², Stenjevec Po prvi put na tržištu prodaje se prostran, komforan i svijetao stan na 3. katu, idealan za par ili obitelj s jednim djetetom. Zahvaljujući jugoistočnoj orijentaciji, stan je tijekom dana ispunjen prirodnim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan u zagrebu barem 50 m2 komforan'
255.000 €
255.000 €
265.000 €
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 210.000 €, 54,73 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

www.biliskov.com ID : 15917 Top lokacija, blizina HNK, Dvosoban komforan stan sa puno potencijala, površine 54,73 m2, na drugom katu zgrade koja je građena 1928 godine. Zgrada je prošla konastrukcijsku obnovu. Zgrada nema dizalo. Stan je rohbau, a sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 210.000 €, 55,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 210.000 €, 55,64 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb ? Rudeš (Zagrebačka cesta) | Komforan 2-sobni stan 55,64 m2 | Visoko prizemlje Prodaje se komforan dvosoban stan neto korisne površine 55,64 m2, smješten u visokom prizemlju uredne i održavane stambene zgrade iz 1994. godine, na atraktivnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Rudeš....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 200.000 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

kontakt: +385 95 599 3808 (Magdalena) e-mail: agent9@bestcroatianproperties.com Prodaje se lijepo uređen dvosoban stan ukupne neto korisne površine 58 m², smješten u Stenjevcu, na Samoborskoj cesti. Stan se nalazi u manjoj zgradi mješovite namjene, na prvom katu od ukupno dva kata.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 279.000 €, 59,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan dvosoban stan površine 59 m2 na 1. katu stambene zgrade u Žerjavićevoj ulici, Svačićev trg u neposrednoj blizini. Radi se o dvorišnoj zgradi što osigurava mirno i tiho okruženje bez buke od prometa. Stan se sastoji od ulaznog prostora/hodnika, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 59,34 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Održavan, komforan dvosoban stan u zgradi liftom, građene 2008. g., koja se nalazi u neposrednoj blizini javnog prijevoza i svih ostalih sadržaja. Nalazi se na 6. katu (od ukupno 8) i odlične je jugozapadne orijentacije, radi čega je pun dnevnog svjetla i ima lijep pogled na grad.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 215.000 €, 48,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Trešnjevka, Fallerovo šetalište, atraktivna lokacija. Prodaje se komforan, svijetao i potpuno namješten 2s stan od 48m2 na III katu kvalitetne stambene zgrade građene 90ih. Stan se sastoji od: hodnika, dnevnog boravka i blagovaone, kuhinje, balkona s pogledom na zelenilo i okoliš,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 250.000 €, 62,51 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je svijetao i funkcionalan stan površine 62,51 m2, smješten na 1. katu uredne zgrade s ukupno tri kata, u jednoj od najugodnijih i najzelenijih mikrolokacija Črnomerca ? Bijenik. Stan je trenutno organiziran kao komforan dvosobni, a zahvaljujući odličnom rasporedu moguće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 285.000 €, 63,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Vaš novi dom u zelenoj oazi Zagreba, Dugave Tražite li mjesto gdje se udobnost modernog stana spaja s mirom prirode? Prodajemo predivan, komforan dvosoban stan (62/63 m²) koji nije samo nekretnina, već prostor stvoren za uživanje i obiteljsku toplinu. Zašto ćete voljeti ovaj kvart?....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 205.000 €, 63,45 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se svijetao, komforan stan na traženoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice ukupne površine 57,07m2. Stanu pripada spremište u podrumu od 18m2 koji se sastoji od sanitarnog čvora te velike prostorije. Stan i spremište....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 250.000 €, 64,63 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

AGENCIJA SUNNYDAY PRODAJE KOMFORAN 2 SOBAN STAN VELIČINE 64,63 M2 U NASELJU ŠPANSKO NA 2 KATU OD 4 SA CENTRALNIM GRIJANJEM NA TOPLANU, BEZ LIFTA ZA 250000 EURA . STAN JE PREKRASAN I U ODLIČNOM JE STANJU ŠTO SE MOŽE VIDJETI NA PRILOŽENIM FOTOGRAFIJAMA. ZGRADU JE GRADILA INDUSTOGRADNJA....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 290.000 € na 310.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 310.000 €, 64,88 m2 cca 4780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.10.2025 - 290.000 €
22.05.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan dvosoban stan 64,88 m2 u prizemlju kvalitetno građene i izuzetno dobro održavane stambene zgrade iz 2006. godine. Sastoji se od ulaza, kupaonice s WC-om, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, loggie i jedne manje sobe koja je nastala pregrađivanjem....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KOMFORAN DVOSOBNI (bruto površine 99,30m2)-sa TERASOM I VRTOM!!! SA OTVORENIM POGLEDOM NA OBRONKE MEDVEDNICE!!! Dvosoban stan u prizemlju manje zgrade od svega 3 stambene jedinice. Zgrada je izgrađena 2020. godine i to vrlo kvalitetno. Dobila je A razred energetski certifikat. Do....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija Resident Nekretnine predstavlja Vam ovaj komforan stan u Španskom. Pogledajte priloženu VIDEO PREZENTACIJU, 360 virtualnu šetnju i tlocrt. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 091 790 0020. BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA! Prodajemo renoviran stan površine 65 m2. Ovaj atraktivan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 275.000 €, 67,36 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se: Uređen i polu namješten 2- sobni komforni stan na Trnju, Držićeva ulica 6, NKP: 67,36 m2, na trećem katu, odmah useljiv, lift u zgradi, stan je pun prirodnog svjetla. 1958 . godina izgradnje. 2018. godine: - sanitarije - keramika - instalacije: struje, vode - protuprovalna....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 242.100 €, 71,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan površine 71,38 m2 smješten na trećem katu četverokatnice u Donjoj Dubravi. Stan se nalazi u zgradi izgrađenoj 2003. godine. Ova nekretnina nudi funkcionalan raspored 2,5-sobnog stana (2S+DB) s dvije spavaće sobe, što ga čini pogodnim za obitelji ili parove koji traže....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 305.000 €, 72,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Komforan trosoban stan na prvom katu moderne zgrade. Sastoji se od hodnika, kuhinje s dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice i balkona. Uz stan dolazi garažno mjesto i spremište. Odličan raspored, puno dnevnog svjetla, visoka kvaliteta gradnje. Stan je u izgradnji. Za sve....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 379.000 €, 90,37 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Komforan dvosoban stan na prvom katu zgrade u blizini Kvaternikovog trga. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom koji ima izlaz na balkon, kupaonice s hidromasažnom kadom, spavaće sobe, garderobe i još jednog balkona. Prije nekoliko godina promijenjene....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 499.990 €, 130,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Centar, Ilica , 2s, 130m2 PRODAJA, STAN, ZAGREB, CENTAR, ILICA, jedinstvena nekretnina u samom srcu Zagreba, raskošan stan od 130 m2, uz Cvjetni trg i s pogledom na Trg Bana Jelačića, katedralu, u zgradi s armirano betonskom skeletnom konstrukcijom. Stan se nalazi na....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com