• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu barem 50 m2 5.kat - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu barem 50 m2 5.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu barem 50 m2 5.kat

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu barem 50 m2 5.kat" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 4.472 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 450000 eura (prosječna cijena)
    • do 540000 eura
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 228.680 €, 50,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Vrapče, novogradnja na šest etaža s podzemnom garažom i vanjskim parkirnim mjestima.Stan S-45 dvosoban stan na petom katu, zatvorene površine 44,60 m2.Sastoji se od: ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, spavaće sobe, kupaonice i loggie( 5,77....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 228.990 €, 51,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Vrapče, novogradnja na šest etaža s podzemnom garažom i vanjskim parkirnim mjestima.Stan S-47 dvosoban stan na petom katu, ukupne zatvorene površine 47,44 m2.Sastoji se od: ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, spavaće sobe, kupaonice i loggie....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Vrapče, novogradnja na šest etaža s podzemnom garažom i vanjskim parkirnim mjestima.Stan S-46 dvosoban stan na petom katu, ukupne zatvorene površine 47,44 m2.Sastoji se od: ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, spavaće sobe, kupaonice i loggie(....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan u zagrebu barem 50 m2 5.kat'
311.224 €
311.224 €
219.720 €
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 227.465 €, 50,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2025.,

www.crozilla.com

Zagreb, Vrapče, novogradnja na šest etaža s podzemnom garažom i vanjskim parkirnim mjestima.Stan S-48 dvosoban stan na petom katu, ukupne zatvorene površine 46,21 m2.Sastoji se od: ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, spavaće sobe, kupaonice i loggie....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 231.322 €, 50,84 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2025.,

www.eurovilla.hr

HERITAGE - Nova era stanovanja na TrešnjevciTrešnjevka, na atraktivnoj lokaciji gradi se zgrada s ukupno 110 stanova. Savršen spoj udobnosti i luksuza dostupan svima. Planirano useljenje veljača 2027.Stan J5-3 dvosobanstan na petom katu zatvorene površine 48,38 m2 s terasom 2.77 (1.39)....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 219.000 €, 56,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Agencija Resident Nekretnine predstavlja Vam ovaj funkcionalan stan u Dugavama. Pogledajte priloženu VIDEO PREZENTACIJU, 360 virtualnu šetnju i tlocrt. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 091 790 0020. Isključivo u našoj ponudi. Prodajemo ugodan dvosoban stan površine 56 m2....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 230.000 €, 57,20 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

UGODAN OBITELJSKI STAN ? UTRINE, 57 m2, MIR I PRAKTIČNOST NA ODLIČNOJ LOKACIJI Prodaje se topao i svijetao stan od 57 m2 na 5. katu (zadnji kat) uredne i energetski obnovljene zgrade u mirnom dijelu naselja Utrine ? idealan za obiteljski život ili kao dugoročna investicija. Stan je....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 213.320 €, 47,51 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Vrapče, novogradnja na šest etaža s podzemnom garažom i vanjskim parkirnim mjestima.Stan S-43 dvosoban stan na petom katu, zatvorene površine 44,55 m2.Sastoji se od: ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, spavaće sobe, kupaonice i loggie, površine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 310.000 €, 65,24 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Ovaj renovirani i moderno uređen stan od 65,24 m2 nalazi se na 5/5 katu stambene zgrade s liftom sagrađene na iznimno atraktivnoj lokaciji na Trešnjevci (Bobovačka ulica 1a), u neposrednoj blizini Trešnjevačke tržnice i svih bitnih sadržaja. Iako u samom centru Trešnjavke ulica je....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 230.000 €, 66,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, GAJNICE, 66 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 66 m2 na petom katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1980. godine i ima ukupno 9 katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagavaonice, spavaće sobe, kupaonice, hodnika i zatvorene loggie.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 311.850 €, 69,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Dubrava, dvosoban stan, u novogradnji u izgradnji,Objekt je projektiran prema najsuvremenijim standardima gradnje; dok je čitava konstrukcija armirano - betonska.Stan oznake C5-1 na petom katu, površine 69,45 m2.Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka i blagovaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 195.000 €, 45,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB (Špansko), 45 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 45 m2 na petom katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 2006. godine, ima ukupno pet katova te se nalazi u Ulici Antuna Šoljana. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan