• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu što veće terasa - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu što veće terasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu što veće terasa

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu što veće terasa" pronađeno 224 nekretnina - prosječna cijena 3.763 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 2 nekretnina za upit dvosobni stan u zagrebu što veće terasa Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • namješten
    • renoviran
    • 1.kat
    • park
    • kvaternikov trg
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Donje Svetice, 180.000 €, 41,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB (Donje Svetice), 41 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 41 m2 u prizemlju zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1968. godine, ima ukupno 2 kata te se nalazi u Ulici Donje Svetice. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 196.000 €, 40,00 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem dvosoban stan od 40 m² ( trenutno je finalna faza, krečenje 2 ruka ) u novogradnji u naselju Trnava I koji se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom, spavaće sobe, kupaone i hodnika te nenatkrivene terase od 12,66m2. Stanu pripada i vanjsko parkirno mjesto površine 12,5m2.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 145.270 €, 39,80 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Dvosoban stan zatvorene površine 38 m2 smješten u prizemlju.Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe, terase te kupaonice.Uz stan je obavezna kupnja i spremišta te parkirnog mjesta.-----Projekt suvremene stambene novogradnje s liftom izvedene u....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 142.578 €, 39,10 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.eurovilla.hr

Dvosoban stan zatvorene površine 36,75 m2 smješten na 1. katu.Sastoji se od ulaza/garderobe, kupaonice, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom te natkrivene terase.Uz stan je obavezna kupnja spremišta te parkirnog mjesta.-----Projekt suvremene stambene novogradnje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 160.000 €, 39,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u suterenu s pratećim prostorijama, smješten u mirnoj ulici u Maksimiru. Iako je u suterenu, stan ima iznenađujuće puno dnevnog svjetla zahvaljujući prozorima dimenzija 1×1 m, a pogledi su usmjereni prema dvorištu, što prostoru daje dodatnu mirnoću. Stan je renoviran....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Vukomerec, 175.000 €, 39,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Predstavljamo moderan dvosoban stan u novogradnji, u zagrebačkom naselju Vukomerec. Stan se nalazi na trećem, ujedno i zadnjem katu izvrsno održavane zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa blagovaonicom i kuhinjom, kupaonice i prostrane terase. Pripada....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 186.000 € na 176.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Vukomerec, 176.000 €, 38,97 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 186.000 €
28.02.2026 - 176.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan u blizini Borongajskog kampusa i City centra Est. Moderan dvosobni stan površine 39 m², smješten na trećem katu kvalitetno izgrađene i održavane trokatnice izgrađene 2008. godine, u mirnom dijelu naselja Vukomerec, unutar gradske četvrti Peščenica - Žitnjak (zgrada je....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 141.346 €, 38,72 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Dvosoban stan zatvorene površine 34,40 m2 smješten na 3. katu.Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, nenatkrivene terase, spavaće sobe te kupaonice.Uz stan je obavezna kupnja i spremišta te parkirnog mjesta.-----Projekt suvremene stambene novogradnje izvedene u Za....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 180.000 €, 36,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Lijep svijetli stan 36 m2 sa velikom terasom od još 36 kvadrata, uknjiženo sve na 46, 5 kvadrata.. Od prostorija sastoji se od dnevni boravak sa blagovaonicom, kuhinja izdvojena, spavaća soba, hodnik, ostava koja nije na fotografijama, kupatilo , posebno vc Izlaz na manji balkon....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Žitnjak, 135.680 €, 34,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja stana Novogradnja, Čulinečka ulica, Resnik (Zagreb) Na mirnoj i urbanoj lokaciji u naselju Resnik, u ponudi je dvosoban stan u novogradnji smješten na drugom katu moderne stambene zgrade koja se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata. Neto korisna stambena površina iznosi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 135.000 €, 30,65 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan, Zagreb, Maksimir, jednosobni, 30.65 m² - investicija Prodaje se jednosobni stan površine 30,65 m², smješten u suterenu manje stambene zgrade u Šulekovoj ulici, svega nekoliko minuta hoda od Kvaternikovog trga. Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonicom te odvojene spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zrinjevac, 295.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

U samom centru Zagreba smješten je potpuno renoviran i moderno uređen 2-sobni stan površine 48 m², koji predstavlja odličan spoj funkcionalnosti, udobnosti i atraktivne lokacije. Nalazi se u prizemlju kvalitetne zgrade obnovljene nakon potresa, a zahvaljujući pametnom rasporedu i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 520.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

U samom srcu Pantovčaka, na prvom katu moderno dizajnirane urbane ville s liftom, nalazi se luksuzan dvosoban stan površine 66,60 m². Nekretnina je idealna za parove ili investitore koji traže spoj vrhunske gradnje i izvrsne lokacije u mirnom rezidencijalnom dijelu grada. Stan ima....