• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu što veće atraktivno - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu što veće atraktivno - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu što veće atraktivno

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu što veće atraktivno" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 4.359 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 € na 220.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 220.000 €, 59,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 245.000 €
04.02.2026 - 230.000 €
28.02.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 61,43 m², smješten u Zagrebu, od čega je 59,06 m² stambenog prostora te 2,37 m² pripadajućeg spremišta. Stan se nalazi na zadnjem stambenom katu (4. kat) uredno održavane zgrade s ukupno pet katova, dok se spremište nalazi kat iznad stana.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 365.000 €, 101,50 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Maksimirsko naselje, Ravnice ? kompletno namješten stan površine 80 m2, smješten na 1. katu održavane zgrade (2008.) s liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka s blagovaonicom, opremljene kuhinje s ostavom, spavaće sobe, kupaonice te povezane loggie i terase.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 370.000 €, 95,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.01.2026.,

www.njuskalo.hr

*** Za sve direktne informacije javite se na +385 99 507 8229 *** Prodaje se kuća površine 95,52 m² u mirnom dijelu Donjeg grada, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Nekretnina je pogodna za obiteljski život, uredsku djelatnost, tihi obrt ili kao investicija za dugoročni najam.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan u zagrebu što veće atraktivno'
219.000 €
219.000 €
350.000 €
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 290.000 €, 78,34 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stan površine 78 m² smješten u Draškovićevoj ulici, u samom centru grada, na izvrsnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? trgovina, javnog prijevoza, škola, fakulteta, restorana i svih gradskih pogodnosti. Stan je funkcionalnog rasporeda te trenutno pruža....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 360.000 €, 77,50 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji stana na 3. katu zgrade u Degenovoj ulici. Stan je dvostrano orijentiran istok /zapad što osigurava obilje prirodnog svjetla i ugodnu prozračnost tijekom cijelog dana. Zgrada je uredna i redovito održavana (obnovljen krov, uređena fasada na dvorišnoj strani,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 260.000 €, 65,41 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dva atraktivna stana-apartmana u centru grada Zagreba, s adresom Trg Eugena Kvatrića. Ovi stanovi u dvorištu bloka zgrada potpuno su namješteni, izvrsne su vrijednosti i slobodni za useljenje. Ako se promatra kroz prizmu investicije, radi svoje lokacije nude savršenu priliku....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 250.000 €, 62,51 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je svijetao i funkcionalan stan površine 62,51 m2, smješten na 1. katu uredne zgrade s ukupno tri kata, u jednoj od najugodnijih i najzelenijih mikrolokacija Črnomerca ? Bijenik. Stan je trenutno organiziran kao komforan dvosobni, a zahvaljujući odličnom rasporedu moguće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 285.000 €, 62,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se šarmantan dvosoban stan površine 62 m² u jednoj od najljepših zagrebačkih ulica, na Medveščaku. Smješten je u prizemlju armiranobetonske kuće s tri stana, a čisto vlasništvo 1/1 dodatno potvrđuje sigurnost i jednostavnost kupnje. Raspored je vrlo funkcionalan i prozračan.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Ferenščica, 238.000 €, 60,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosobni stan površine 60 m² smješten na prvom katu stambene zgrade u mirnom i obiteljskom kvartu Ferenščica u Zagrebu. Stan ima pogled na školsko igralište i dječji vrtić, što ga čini idealnim za obitelji s djecom. Lokacija je izvrsno povezana ? tramvajska stanica udaljena....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 260.000 € na 249.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 249.000 €, 59,32 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 260.000 €
04.04.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Zagreb, Donji Grad, Augusta Šenoe, 2-s Stan, 59.32m2 Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od: ulaznog djela, kuhinje s blagovaonicom, balkona, dnevnog boravka, spavaće sobe i kupoanice s wc-om. Raspored prostorija je funkcionalan i omogućuje kvalitetno korištenje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvosoban stan stambene površine 59,06 m² u zagrebačkom naselju Trešnjevka ? Sjever, uz pripadajuće spremište površine 2,37 m². Stan se nalazi na 4. katu stambene zgrade (od ukupno 5 katova), dok je spremište smješteno kat iznad stana. Zgrada je izgrađena 1992. godine i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 255.000 €, 56,80 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Donji grad, Gundulićeva, 2s, 56m2 PRODAJA, 2 STANA, ZAGREB, GUNDULIĆEVA KOD MASARYKOVE 2 stana (42,94m2 - 2sobni + 13,86m2 - 1sobni) Prodaju se dva etažirana stana u mirnom dvorištu ? izvrsna prilika za stanovanje ili investiciju u kratkoročni najam! Stan 1 ? prizemlje....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 255.000 € na 239.900 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 239.900 €, 56,16 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 255.000 €
27.03.2026 - 239.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivan i unikatan dvosoban stan na Trešnjevci, smješten na 17. katu energetski obnovljenog nebodera. Upisana površina stana iznosi 56,16 m², dok u stvarnosti stan ima 64 m², što ga čini znatno prostranijim i funkcionalnijim. Stan se sastoji od ulaznog hodnika; s lijeve....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 256.000 €, 56,16 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je iznimno atraktivan i potpuno namješten stan površine 56,15 m², smješten na 17. katu potpuno obnovljenog nebodera na jednoj od najkvalitetnijih i najtraženijih mikrolokacija na Trešnjevci, svega nekoliko minuta hoda od Trešnjevačkog placa. Lokacija pruža iznimnu razinu....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 230.000 € na 210.000 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 210.000 €, 56,04 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 230.000 €
23.03.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan od 56,04 m² u jednoj od najtraženijih zagrebačkih ulica ? Vrbanićevoj, svega nekoliko minuta od centra grada. Stan se nalazi na 3. katu uredne stambene zgrade s ukupno 4 kata. Zgrada je bez oštećenja u potresu te ima zelenu naljepnicu. Stubište zgrade je uredno,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 255.000 €, 56,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivan i u potpunosti namješten dvosobni stan ukupne korisne površine 56,16 m², smješten na 17. katu obnovljenog nebodera na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Trešnjevci, svega nekoliko minuta hoda od Trešnjevačkog placa. Lokacija Stan se nalazi na odlično povezanoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 270.000 €, 54,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se odličan dvosoban stan na Novoj cesti, površine 54 m2, izrazito atraktivna i tražena lokacija, kako za život tako i za investiciju. Stan je smješten u visokom prizemlju sa orijentacijom na dvije strane istok i zapad. Stan je 2019. godine temeljito adaptiran, kompletno sve....

 
 
 
 
-35%

Promjena cijene sa 341.742 € na 222.572 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 222.572 €, 52,37 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 341.742 €
25.04.2026 - 222.572 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 i 0981971210 *** U ponudi su još 4 preostala stana za prodaju u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u Gornjoj Dubravi. Zgrada se sastoji od prizemlja, prvog kata i uvučenog kata. Dostupni stanovi nalaze se na prvom katu (stan S10) te na uvučenom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Centar, 180.000 €, 51,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

ATRAKTIVNA LOKACIJA U STROGOM CENTRU -- DVOSOBNI APARTMAN 51 m2 -- POGODNO ZA TURIZAM Zagreb, strogi centar- 200 m od Trga bana Jelačića, dvosobni stan 51 m2 na 1.katu, na atraktivnoj lokaciji u strogom centru Zagreba, nedavno renoviran (osim kupaone), sastoji se od sljedećeg: ulazni....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 215.000 € na 221.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 221.000 €, 50,00 m2 cca 4420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 215.000 €
18.03.2026 - 221.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 1.5 sobni stan u samom centru grada!!!! a prodaju je funkcionalan i svijetao 1.5 sobni stan smješten u samom centru grada, na odličnoj lokaciji u blizini svih važnih sadržaja ? trgovina, javnog prijevoza, restorana, škola i svih gradskih pogodnosti. Stan je u dobrom i urednom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 215.000 €, 48,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Trešnjevka, Fallerovo šetalište, atraktivna lokacija. Prodaje se komforan, svijetao i potpuno namješten 2s stan od 48m2 na III katu kvalitetne stambene zgrade građene 90ih. Stan se sastoji od: hodnika, dnevnog boravka i blagovaone, kuhinje, balkona s pogledom na zelenilo i okoliš,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 218.000 €, 48,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažan stan u najstrožem centru grada, ukupne površine 48 m² (39 m² + 9 m² galerija), smješten u visokom prizemlju zgrade, u mirnijem dijelu bez buke. Stan je renoviran 2018. godine te je vrlo funkcionalno organiziran. Na prvoj etaži nalazi se ulazni hodnik, kuhinja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 235.000 €, 47,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, 2-SOBAN STAN, LANIŠTE (PORED ARENA CENTRA), JARUŠČICA, 47 m2 Svijetao, ugodan i funkcionalan 2-soban stan na međukatu 3/4 (od ukupno 8 katova) u odlično održavanoj zgradi s liftom na vrlo atraktivnoj i traženoj lokaciji. Istočne orijentacije i funkcionalnog tlocrta, pun je....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 220.000 € na 205.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 205.000 €, 46,50 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 225.000 €
18.04.2026 - 220.000 €
15.05.2026 - 205.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i ugodan stan površine 46,50 m² smješten u prizemlju stambene zgrade u mirnom dijelu naselja Maksimir u Zagreb. Stan se sastoji od ulaznog prostora, ostave, kupaonice, odvojenog WC-a, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka te spavaće sobe, a pripada mu i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 190.000 €, 45,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan smješten u suterenu stambene zgrade izgrađene 1920. godine, na izuzetnoj lokaciji u Zagrebu, u samom Donjem Gradu. Stan ima ukupnu stambenu površinu 44,90 m2 te je posljednji put renoviran 2021. godine, što ga čini funkcionalnim i spremnim za korištenje bez....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 190.000 €, 44,90 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 145.000 €, 43,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se ovaj funkcionalan potpuno novouređen 2-soban stan veličine 43m2 u samom centru grada Zagreba na Trešnjevci u ulici Josipa Pasarića. Stan se nalazi u suterenu sa ulične strane dok je spavaća soba okrenuta prema dvorišnoj strani u čistom prizemlju. Veliki parking je dostupan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 170.000 €, 41,56 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Srednjaci, Hećimovićeva - prodaje se stan funkcionalnog tlocrta (41,56 m²), smješten u visokom prizemlju (dva kraka stepenica - u naravi visina 1. kata). Stan ima istočnu orijentaciju, a tlocrtno se sastoji od: prostranog ulaznog hodnika, kupaonice s WC-om, dvije sobe te velikog balkona....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 175.000 €, 39,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

www.biliskov.com ID: 15869 Trnje Novouređen, u potpunosti adaptiran dvosoban stan površine 34 m2 na 1. katu zgrade bez lifta izgrađene 1936 godine. Stan se sastoji od ulaznog prostora i hodnika (3,46 m2), dnevnog boravka, blagavaone i kuhinje (22,37 m2), spavaće sobe (9,41 m2), kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 175.000 €, 38,77 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 165.000 €, 34,00 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

www.biliskov.com ID: 15868 Trnje Novouređen, u potpunosti adaptiran dvosoban stan površine 34 m2 u prizemlju zgrade izgrađene 1936 godine. Stan se sastoji od ulaznog prostora i hodnika (2,29 m2), dnevnog boravka, blagavaone i kuhinje (18,59 m2), spavaće sobe (9,54 m2) i kupaonice....