• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu što veće 4.kat - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu što veće 4.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu što veće 4.kat

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu što veće 4.kat" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 4.229 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 7 nekretnina za upit dvosobni stan u zagrebu što veće 4.kat pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Podsused, 220.000 €, 54,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Ilica, dvosoban stan sa lođom -odlična prilika Prodaje se lijepo uređen i potpuno namješten dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Ilici, u blizini križanja prema Vrapču i Malešnici. Stan se nalazi na 4. katu uredne zgrade s liftom te predstavlja odličnu priliku kako za ugodan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 310.485 €, 69,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Dubrava, dvosoban stan, u novogradnji u izgradnji,Objekt je projektiran prema najsuvremenijim standardima gradnje; dok je čitava konstrukcija armirano - betonska.Stan oznake B4.4 na četvrtom katu, površine 69,15 m2.Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 235.000 €, 66,50 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STENJEVEC - Bolnička - stan prilika - BEZ NAPLATE AGENCIJSKE PROVIZIJE ZA KUPCA STAN 66,50 m2 Prodaja stana koji se nalazi u Zagrebu, Stenjevac u "slijepoj" ulici, u zgradi na kojoj je 2025. godine završena energetska obnova. U blizini je javni prijevoz (autobus, vlak), vrtić, škola,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan u zagrebu što veće 4.kat'
220.050 €
220.000 €
299.750 €
  Stan, ZAGREB, Trnje, 270.600 €, 66,30 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan na prodaju, površine 66,3 m2, smješten je na četvrtom katu stambene zgrade u atraktivnom dijelu Trnja, Vrbik. Ovaj 2-sobni stan izdvaja se funkcionalnom površinom i izvrsnom lokacijom koja omogućuje brz pristup svim važnijim sadržajima grada. Stan obuhvaća balkon koji pruža dodatni....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 209.000 € na 200.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 209.000 €
22.04.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se dvosobni stan na četvrtom katu zgrade od pet katova, bez lifta.Sastoji se od:Ulaznog hodnikaDnevnog boravkaKuhinje s blagavaonicomOdvojene spavaće sobeKupaonice s wc-omOstaveLoggieGrijanje: etažno plinskoStan se nalazi u blizini svih potrebnih sadržaja za život.Vlasništvo....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 209.000 € na 200.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 209.000 €
24.04.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se dvosobni stan na četvrtom katu zgrade od pet katova, bez lifta. Sastoji se od: Ulaznog hodnika Dnevnog boravka Kuhinje s blagavaonicom Odvojene....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 289.000 € na 279.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 279.000 €, 65,00 m2 cca 4290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 289.000 €
22.05.2026 - 279.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Rudes, kod Sky office, 4. kat, orjentacija istok-zapad, spavaca soba, kupaonica, kuhinja sa blagavaonicom i boravak sa lodjom svjeze obnovljen svijetao, ubrzo lift prodajem ili mijenjam za centar-sjever 098231129. Stan: Rudeš, 65 m2 kod Sky office (prodaja).

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 280.000 €, 64,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Trešnjevka sjever , Dužice, prekrasan dvosobni stan na četvrtom katu zgrade s liftom, velikom lođom, pogled na zelenilo- istok i s lođe pogled- sjever na Sljeme, veliki prozori, pun svjetla u kvalitetnoj novogradnji iz 2005, ,blizu tržnice Trešnjevka, tramvaja, škole vrtića, dućana.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 300.000 €, 64,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan površine 64 m2 na 4 katu zgrade sagrađene 2005. Stan ima prekrasan panoramski pogled, gleda prema istoku, na zelenu površinu te s terase prema Sljemenu. Sastoji se od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavače sobe, kupaonice s wc-om i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 300.000 €, 62,00 m2 cca 4840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, VRBANI, 62 m2, 2-soban Prodaje se prekrasno uređen dvosoban stan na četvrtom katu zgrade od ukupno četiri kata zgrade bez lifta. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice s wc-om te hodnika. Zgrada je izgrađena 1990.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 300.000 €, 61,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderno namješten dvosoban stan od 62 m2, na četvrtom katu stambene zgrade bez lifta, Travanjska ulica. Sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupaonice, spremišta u podrumu zgrade. U potpunosti renoviran 2024. kada su promijenjene sve instalacije....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 € na 220.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 220.000 €, 59,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 245.000 €
06.02.2026 - 230.000 €
01.03.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 61,43 m², smješten u Zagrebu, od čega je 59,06 m² stambenog prostora te 2,37 m² pripadajućeg spremišta. Stan se nalazi na zadnjem stambenom katu (4. kat) uredno održavane zgrade s ukupno pet katova, dok se spremište nalazi kat iznad stana.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 230.000 €, 59,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb-Sopot-59m2,2S,kvalitetna gradnja Prodaje se dvosoban, komforan stan ( mogućnost dobivanje još jedne sobe ) na odličnoj lokaciji površine 59 m2 , na 4 katu u zgradi sa liftom. Stan je orijentiran na istočnu stranu sa lođom i pogledom na zelenilo .Nekretnina ima funkcionalan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 215.000 €, 58,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan površine 58 m² smješten na Ilici, na četvrtom katu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, kupaonice i loggie, pružajući funkcionalan raspored idealan za ugodan život. Stan je renoviran prije osam godina, uključujući....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 265.000 €, 56,59 m2 cca 4680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se: Novo adaptiran funkcionalan dvosoban komforan namješten stan na atraktivnoj lokaciji zapadnog dijela grada u Španskom, Ulica Vilima Korajca 21. 2010. godina izgradnje. 2026. godine adaptacija: - kupaonica je detaljno adaptirano (zamjena kade u tuš kadu, pločice i sve ostalo)....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Črnomerec, NOVOGRADNJA, projekt poslovno-stambene zgrada koja će biti građena prema najvišim standardima na šest etaža s ukupno 7 stambenih jedinica. Useljenje ljeto 2027. godine.STAN S3 - dvosoban stan na četvrtom katu zatvorene površine 51,38 m2, loggia 5,57 m2. Ukupno obračunski....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 186.400 €, 54,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Stan na prodaju, površine 54 m2, smješten na posljednjem, četvrtom katu stambene zgrade izgrađene 2003. godine, nalazi se u mirnom dijelu Donje Dubrave. Ovaj 2 sobni stan (1S+DB) odlikuje se izuzetno sunčanom pozicijom i lijepim pogledom, što dodatno naglašava njegovu privlačnost.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 220.000 €, 53,62 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se lijep 2soban stan s loggiom na 4.katu zgrade s liftom. Stan je izrazito svijetao radi svoje južne orijentacije. Opremljen je klimom i protuprovalnim vratima. PVC stolarija. Stan se prodaje namješten. Zgrada se nalazi u blizini....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 175.000 € na 168.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Remetinec, 168.000 €, 51,27 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 175.000 €
11.05.2026 - 168.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju prostran dvosoban stan idealnog rasporeda u Remetincu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Arene, blizu svih bitnih sadržaja, idealan za obitelj ili investiciju. - Osnovne značajke: - Površina: 51 m² - Dvosoban: dvije prostrane sobe, hodnik, blagovaona/kuhinja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 190.000 €, 51,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, REMETINEC, 51 m2, 2-SOBAN Prodaje se dvosoban stan površine 51 m2 i nalazi se na četvrtom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1966. godine te ima ukupno pet katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, kupaonice s WC-om, hodnika....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 228.680 €, 50,93 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Vrapče, novogradnja na šest etaža s podzemnom garažom i vanjskim parkirnim mjestima.Stan S-36 dvosoban stan na četvrtom katu, zatvorene površine 44,60 m2.Sastoji se od: ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, spavaće sobe, kupaonice i loggie....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 227.780 €, 50,73 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Vrapče, novogradnja na šest etaža s podzemnom garažom i vanjskim parkirnim mjestima.Stan S-38 dvosoban stan na četvrtom katu, zatvorene površine 47,32 m2.Sastoji se od: ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, spavaće sobe, kupaonice i loggie....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 227.690 €, 50,71 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Vrapče, novogradnja na šest etaža s podzemnom garažom i vanjskim parkirnim mjestima.Stan S-37 dvosoban stan na četvrtom katu, zatvorene površine 47,30 m2.Sastoji se od: ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, spavaće sobe, kupaonice i loggie,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 227.465 €, 50,66 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Vrapče, novogradnja na šest etaža s podzemnom garažom i vanjskim parkirnim mjestima.Stan S-39 dvosoban stan na četvrtom katu, zatvorene površine 46,21 m2.Sastoji se od: ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, spavaće sobe, kupaonice i loggie....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 227.500 €, 50,66 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Lanište, 223.000 €, 49,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN+GPM, PRODAJA, ZAGREB, JARUŠČICA, 49 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 49 m2 (42 m2 stambeno + 7 m2 GPM) na četvrtom katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 2009. godine i ima ukupno 7 katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 211.479 €, 47,10 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Bolnička, novogradnja na šest etaža s podzemnom garažom i vanjskim parkirnim mjestima.Stan S-34 dvosoban stan na četvrtom katu s loggiom, unutarnje površine 44,19 m2.Sastoji se od: ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 190.000 €, 41,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ŠPANSKO, 41 m2, 2S Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 41 m2 na četvrtom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1983. godine i ima ukupno četiri kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje, odvojene blagovaonice, spavaće sobe, kupaonice s wc-om....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Borongaj, 137.000 €, 34,37 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 35 m² u naselju Borongaj, na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji, stan se nalazi na 4 katu bez lifta. Ovaj funkcionalan i ugodan stan sastoji se od: -ulaznog hodnika -dnevnog boravka -odvojene kuhinje s blagovaonicom -kupaonice s WC-om Stan pruža ugodan boravak....