• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu što veće 1.kat terasa - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu što veće 1.kat terasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu što veće 1.kat terasa

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu što veće 1.kat terasa" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.655 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 221.327 €, 64,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2025.,

www.indomio.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost.Stan S62 - dvosoban na prvom katu, zatvorene površine 49,10 m² s natkrivenim balkonom 4,20 m2 (2,10) i loggiom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 350.000 €, 74,04 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 74 m² s garažom površine 64 m² u mirnom dijelu Ravnica. Stan se nalazi na prvom katu iznad prostrane garaže, koja predstavlja dodatni prostor značajne kvadrature. Upravo ta konfiguracija nekretnine daje velik potencijal ? moguće je prenamijeniti dio garaže....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 329.000 €, 69,00 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2sobni stan na 1.katu na Selskoj ulici na Trešnjevci. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, kupaonice, hodnika, balkona, terase, vrta. Stanu pripada spremište i garažno parkirno mjesto. Orijentacija sjever, jug, zapad. Grijanje centralno plinsko etažno.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan u zagrebu što veće 1.kat terasa'
191.642 €
223.002 €
221.983 €
  Stan, ZAGREB, Sloboština, Na upit, 65,12 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost. Stan S142 ? dvosoban na prvom katu, zatvorene površine 49,10 m² s natkrivenim balkonom 4,20 m² (2,10) i loggiom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sloboština, Na upit, 65,12 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost. Stan S63 ? dvosoban na prvom katu, zatvorene površine 49,10 m² s natkrivenim balkonom 4,20 m2 (2,10) i loggiom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 191.420 €, 65,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

MALO LUKSUZNO NASELJE U DUBRAVI? KANARINSKA-FOČANSKA 2 min do tramvaja ZGRADE S LIFTOM ( PR + 1 KAT + UVUČENI KAT) Novi projekt visokokvalitetne arhitekture i najviših standarda gradnje, spoj luksuza i tradicije, savršen je primjer suvremene izgradnje MALOG LUKSUZNOG NASELJA U DUBRAVI....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2025.,

www.indomio.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost.Stan S141 ? dvosoban na prvom katu, zatvorene površine 49,10 m² s natkrivenim balkonom 4,20 m² (2,10) i loggiom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 239.071 €, 58,31 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u novogradnji u Zagrebu, Novi Zagreb ? Podbrežje. Stan oznake C11 nalazi se na prvom katu moderne stambene zgrade u sklopu projekta Front Residence. Ukupna površina stana iznosi 58,31 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sloboština, Na upit, 56,23 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost. Stan S140 ? dvosoban na prvom katu, zatvorene površine 42,50 m² s natkrivenim balkonom 4,20 m² (2,10) i loggiom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sloboština, Na upit, 56,23 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost. Stan S61 ? dvosoban na prvom katu, zatvorene površine 42,50 m² s natkrivenim balkonom 4,20 m2 (2,10) i loggiom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 191.420 €, 56,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 191.642 €, 56,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 224.196 €, 53,38 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja ? stan S4, Jankomir, 53,38 m² Na prodaju je stan S4 ukupne površine 53,38 m² u sklopu manje stambene zgrade sa svega 7 stanova, smještene na mirnoj lokaciji u Jankomir, Zagreb. Zgrada se prostire na tri kata, a stan se nalazi na prvom katu, što ga čini idealnim za sve....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 226.984 €, 52,91 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan s2 površine 52,91 m2 na 1. katu zgrade s liftom. Useljenje je predviđeno za prosinac 2026. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice s wc-om, izbe, ulaznog hodnika i balkona. O zgradi: Zgrada je smještena....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 234.405 €, 52,09 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA DUBRAVA, 2 SOBAN Na prodaju je funkcionalan stan u Dubravi, smješten u novogradnji moderne stambene zgrade s ukupno dva kata. Stan se nalazi na prvom katu i ima površinu od 49,91 m². Raspored prostorija pažljivo je osmišljen kako bi pružio udobnost i praktičnost te će....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Centar, 180.000 €, 51,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

ATRAKTIVNA LOKACIJA U STROGOM CENTRU -- DVOSOBNI APARTMAN 51 m2 -- POGODNO ZA TURIZAM Zagreb, strogi centar- 200 m od Trga bana Jelačića, dvosobni stan 51 m2 na 1.katu, na atraktivnoj lokaciji u strogom centru Zagreba, nedavno renoviran (osim kupaone), sastoji se od sljedećeg: ulazni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Botinec, 158.330 €, 44,60 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S1-14-44,60 m2, 2-sobni, nalazi se na prvom katu (ULAZ 1) Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 9,95m2 5. kupaonica 4,85m2 6. natkrivena terasa 5,93x0,50=2,97m2 UKUPNO 44,60m2 Stanu pripada: Parkirno mjesto 12,50 (x0,25=3,20m2)....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 184.663 €, 43,45 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

BEZ PROVIZIJE I POREZA NA NEKRETNINE! Gornja Dubrava, Oporovečka; novi manji projekt koji se sastoji od podruma, visokog prizemlja i dva kata. Ukupno 13 stanova; osam 2sobnih, tri 3sobna i dva 4sobna. Predviđen je A certifikat. U podrumu su garažna parkirna mjesta i spremišta. Zgrada....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 520.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

U samom srcu Pantovčaka, na prvom katu moderno dizajnirane urbane ville s liftom, nalazi se luksuzan dvosoban stan površine 66,60 m². Nekretnina je idealna za parove ili investitore koji traže spoj vrhunske gradnje i izvrsne lokacije u mirnom rezidencijalnom dijelu grada. Stan ima....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more