• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu što veće 1.kat Zadnjih 7 d - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu što veće 1.kat Zadnjih 7 d - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu što veće 1.kat Zadnjih 7 dana

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu što veće 1.kat zadnjih 7 dana" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 4.261 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 510000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Vukomerec, 245.000 €, 61,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvosobni stan na Ferenščici. Nalazi se na prvom katu armirano betonske zgrade s liftom, a sastoji se od dnevnog boravka(dio je pregrađen da bi se dobila dodatna spavaća soba), kuhinje, blagovaonice, spavaće sobe, kupaonice, gostinjskog toaleta, loggie i hodnika. Stanu također....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 290.000 €, 78,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U ponudi je prostran dvosoban stan površine 78,34 m2 smješten na 1. katu održavane zgrade iz 1930. godine u Draškovićevoj ulici, u neposrednoj blizini hotela Sheraton i samog centra Zagreba. Sastoji se od: - ulaznog hodnika - kuhinje s blagovaonicom - dvije velike sobe - kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 339.000 €, 74,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.eurovilla.hr

Maksimir, Donji Bukovac, prekrasno uređen i opremljen stan neto površine 74 m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji.Stan je smješten u kvalitetno građenoj manjoj stambenoj zgradi iz 2006. godine na prvom katu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s izlazom na balkon,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan u zagrebu što veće 1.kat zadnjih 7 dana'
250.000 €
329.000 €
260.000 €
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U samom srcu Trešnjevke ? Sjever, odmah do Trešnjevačkog placa, nalazi se dvosobni stan površine 72,88 m² . Stan je smješten na prvom katu manje stambene zgrade. Zgrada je izgrađena 1937. godine. Stan je nedavno potpuno renoviran, pri čemu je pažnja posvećena svakom detalju ? od funkcionalnosti....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

ZAGREB TREŠNJEVKA ? ELEGANTAN NAMJEŠTENI DIZAJNERSKI STAN OD 72 m² U POTPUNO OBNOVLJENOM IZDANJU U jednom od najtraženijih i najugodnijih zagrebačkih kvartova, na izvrsnoj lokaciji na Trešnjevci, smjestio se ovaj posebno dojmljiv stan koji spaja karakter starogradnje, suvremeni dizajn....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 200.000 €, 55,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Dvosobni stan površine 55 m2 na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno dva kata, smješten u atraktivnom dijelu Stenjevca. Ova nekretnina nudi ugodan životni prostor prilagođen potrebama suvremenog stanovanja te je izvrsna prilika za one koji traže funkcionalan i dobro pozicioniran....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvosobni stan od 54m2 u centru Zagreba. Sastoji se od dvije dnevnog boravka, spavaće sobe, kupaonice, toaleta i ulaznog hodnika, a nalazi se na prvom katu zgrade. Stanu također pripada i spremište. U zgradi se nalazi šest stambenih jedinica te dva poslovna prostora u prizemlju,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan na prvom katu u Petrinjskoj ulici u Zagrebu, 54m2 prodajem. Stan se sastoji od dvije sobe (svaka 20 m2), hodnika, kupaonice, posebno WC-a, kuhinje i male ostave u stanu.U stambenoj zgradi u kojoj se nalazi 6 stanova i dva ulična lokala, provedena je konstrukcijska obnova, ojačanje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 238.000 €, 54,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Nekretnina se nalazi na prvom katu manje, uredno održavane zgrade izgrađene 2007. godine, smještene u mirnoj i slijepoj ulici. Ukupna površina iznosi 75 m², od čega 54 m² otpada na stambeni dio, 11,5 m² na vanjsko parkirno mjesto te 9,5 m² na ostavu/spremište. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivan trosoban građanski stan površine 54 m², smješten na prvom katu konstrukcijski obnovljene zgrade na vrlo atraktivnoj lokaciji u Petrinjskoj ulici. Velika prednost ove nekretnine je obnovljena dvorišna fasada, izvedena ojačanja na tavanu (suspregnuta ploča) te obnovljen....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 230.000 €, 53,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Molim agencije da me ne kontaktiraju. Prodajem stan u zgradi u nizu u blizini Parka Stara Trešnjevka. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka iz kojeg se ulazi u walk-in ormar, velike spavaće sobe, kupaonice, zahoda i kuhinje s izlazom na balkon. U kuhinji,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 205.000 €, 49,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB (Stenjevec), 49 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 46 m2 na prvom katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 2010. godine, ima ukupno tri kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice, hodnika te loggie.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 197.500 €, 46,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Špansko, svijetao dvosoban stan površine 46 m2 u kvalitetnoj armirano-betonskoj na 1.katu zgrade. Lift je u pripremi.Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice s WC, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, stan ima odvojenu spavaću sobu i cijeli je orijentiran na jug. Stan ima ostavu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 175.000 €, 35,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji dvosobnog stana u Zagrebu naselje Rudeš. Stan se nalazi u zgradi staroj 20 godina i nalazi se na 1.katu. Stan se sastoji od spavaće sobe, dnevne sobe s kuhinjom, kaupaone i hodnika. Stanu pripada vanjsko parking mjesto. Stan se prodaje kompletno namješten. Vlasništvo....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 305.689 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Stan se nalazi na prvom katu moderne stambene zgrade s četiri etaže, u mirnom i uređenom obiteljskom naselju u blizini Zagrebačke ceste. Stan ukupne površine 74 m2 se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more