- dvosobni stan u zagrebu

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu" pronađeno 1 780 nekretnina - prosječna cijena 3.979 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 231.210 €, 51,38 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u novogradnji u Zagrebu, Novi Zagreb ? Podbrežje. Stan oznake C19 nalazi se na trećem katu moderne stambene zgrade u sklopu projekta Front Residence. Ukupna površina stana iznosi 51,38 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 255.436 €, 56,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Dubrava, dvosoban stan, u novogradnji u izgradnji,Objekt je projektiran prema najsuvremenijim standardima gradnje; dok je čitava konstrukcija armirano - betonska.Stan oznake A0.4 u prizemlju, unutrašnje površine 54,38 m2.Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 185.889 €, 43,23 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Projekt Rudeš - Anina 79 Nova stambena zgrada nalazi se u Aninoj ulici u naselju Rudeš. U neposrednoj blizini zgrade nalaze se: osnovna škola, tri dječja vrtića, dom zdravlja, ljekarna, veliki supermarketi, restorani, caffe-barovi i ostalo. Udaljenost do doma zdravlja i ljekarne je....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 59,34 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Održavan, komforan dvosoban stan u zgradi liftom, građene 2008. g., koja se nalazi u neposrednoj blizini javnog prijevoza i svih ostalih sadržaja. Nalazi se na 6. katu (od ukupno 8) i odlične je jugozapadne orijentacije, radi čega je pun dnevnog svjetla i ima lijep pogled na grad.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 185.000 €, 47,54 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Opis: Prodaje se odlično projektiran 2-soban stan s balkonom u novogradnji ? idealna prilika za kupce koji traže funkcionalan, moderan i odmah useljiv stan bez dodatnih ulaganja. Stan nudi maksimalno iskorišten prostor bez ?mrtvih kvadrata?. Dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 210.000 €, 42,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se novouređeni stan, kompletno renoviran sa svim novim instalacijama. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u centru grada, u neposrednoj blizini škola, vrtića, javnog prijevoza. ID KOD AGENCIJE: 1411 Mark Krolo Suradnik u procesu obuke Mob: +385 95 377 40 44 E-mail: mark@block-nekretnine.com....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 589-594 (od ukupno 599)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!